Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

Kelionės programa


Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams vyksite į vaizdingoje gamtos vietovėje, įsikūrusį slėnį, kuriame degustuosite medų, gurkšnosite arbatą ir skanausite meduolių pyrago. Edukacinės programos metu susipažinsite su medaus rūšimis, jo gydomosiomis savybėmis, ragausite pagal augalų žydėjimo laiką (pavasario žiedų, aviečių, liepų ir kt.) bičių surinkto medaus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite edukacinėje programoje. 1730–1750 m. Prancūzijoje įvyko gastronominė revoliucija. Naujoji prancūziška virtuvė pripažinimo sulaukė ir Abiejų Tautų Respublikoje – 1783 m. buvo išversta ir kelis kartus išleista naujosios prancūziškos virtuvės knyga „Puikusis virėjas“. Kartu su prancūzų gastronomija plito ir stalo kultūra. Pilyje XVIII a. pabaigoje buvo įrengtas vienas pirmųjų šalyje valgomųjų, šalia jo – patalpa indams laikyti (vad. kredensas), taip pat buvo įrengta ir nauja virtuvė. Edukacinio užsiėmimo metu susipažinsite su XVIII a. gastronominėmis idėjomis, jų atgarsiais Lietuvoje, apžiūrėsite valgomąjį, tarnybines liokajų patalpas, istorinę XVIII a. virtuvę ir archeologinius radinius. Įgytų žinių prireiks atliekant pateiktą užduotį – padengti stalą pagal prancūzišką paprotį.
 • Jūsų laukia istorinės vaišes „Pietūs pas generolą“ (šaltibarščiai, vėžiai, viščiukai, artišokai ir desertas).
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams važiuodami palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje dienos kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Ekskursija po miestelį.
   

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie 87 € asmeniui (medaus degustacija, edukacija pilyje, istorinės vaišės, bokšto lankymas).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums