Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje-degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šią dienos pažintinę-edukacinę-degustacinę kelionę kolektyvams pradėsite viename gražiausių išlikusių rezidencijų Lietuvoje  - Paežerių dvare. Tai  klasicizmo epochos kūrinys, prancūzų turisto lūpomis įvardintas, kaip mažasis Paryžius. Tai Sūduvos regiono puošmena ir pasididžiavimas.  1750 m. Paežerių dvaras atiteko Simonui Zabielai, kuris pastatė dvaro rūmus ir kitus ansamblio statinius, išlikusius iki šių dienų. Dvaro gidas papasakos ir aprodys dvarą.
  • Kelionės kolektyvams metu aplankysite vieną jauniausių dvarų Lietuvoje,  dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje.. Keliautojus pasitiks grafo dukterėčios, apsirengusios dvariškais rūbais, o dvaro tarnaitė visus pavaišins arbata ir sausainiais.

Pažintinės-edukacinės-degustacinės kelionės kolektyvams metu apsilankysite Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjančiame restorane, kur  svečius pasitiks gaspadinė ir jos „mergučės“, kurios susodins už stalo pagal unikalias krašto tradicijas. Tada vaišinsimės ir klausysimės pasakojimų apie zanavykiškus patiekalus bei gėrimų istoriją, pamokys vietinės šnektos. Žadins vaizduotę negirdėta košeliena, vinigretas ar krosnyje kepta kopūsto galva. Sužinosite, kodėl zanavykai taip didžiuojasi iš senolių paveldėtais abriedukais, švilpikais, sausgare ir duonzupe. Sužinosite su kuo geriausiai tinka silkė, kada skaniausia naminė gira ir nuo kokių ligų saugo naminukė. Tad įdomybių netruks iki pat edukacijos pabaigos. Vieni braukia ašarą sujaudinti tikrumo ir istorijos gyvumo, kiti fotografuoja patiekalus ir džiaugiasi atradę tokią šarmingą Lietuvą. Geriau vieną kartą paragauti, nei vėl ir vėl išgirsti!

  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje aplankysite vieną originaliausių Lietuvos dvarų – Gelgaudiškio dvare, dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje, kurioje pabendrausite su medžiotojais, paragausite žvėrienos vaišių, galėsite papūsti į medžioklinį ragą, vėliau sutiksite baudžiauninkes, būsite pavaišinti iš dvaro virtuvės nugvelbtu sūriu.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės-degustacinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės-degustacinės kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  apie 40 € asmeniui (įėjimas į dvarus + bokštą, oficiną ir ledainę, ekskursijos dvaruose, teatralizuota programa,  Zanavykiškas ragaučius (maistas)).

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-edukacinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės-edukacinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija