Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šią dienos pažintinę-degustacinę verslo kelionę kolektyvams pradėsite viename gražiausių išlikusių rezidencijų Lietuvoje. Tai  klasicizmo epochos kūrinys, prancūzų turisto lūpomis įvardintas, kaip mažasis Paryžius. Tai Sūduvos regiono puošmena ir pasididžiavimas.  1750 m. Paežerių dvaras atiteko Simonui Zabielai, kuris pastatė dvaro rūmus ir kitus ansamblio statinius, išlikusius iki šių dienų. Dvaro gidas papasakos ir aprodys dvarą.
  • Verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite vieną jauniausių dvarų Lietuvoje,  dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje.. Keliautojus pasitiks grafo dukterėčios, apsirengusios dvariškais rūbais, o dvaro tarnaitė visus pavaišins arbata ir sausainiais.
  • Pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams metu apsilankysite Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjančiame restorane, kur  svečius pasitiks gaspadinė ir jos „mergučės“, kurios susodins už stalo pagal unikalias krašto tradicijas. Tada vaišinsimės ir klausysimės pasakojimų apie zanavykiškus patiekalus bei gėrimų istoriją, pamokys vietinės šnektos. Žadins vaizduotę negirdėta košeliena, vinigretas ar krosnyje kepta kopūsto galva. Sužinosite, kodėl zanavykai taip didžiuojasi iš senolių paveldėtais abriedukais, švilpikais, sausgare ir duonzupe. Sužinosite su kuo geriausiai tinka silkė, kada skaniausia naminė gira ir nuo kokių ligų saugo naminukė. Tad įdomybių netruks iki pat edukacijos pabaigos. Vieni braukia ašarą sujaudinti tikrumo ir istorijos gyvumo, kiti fotografuoja patiekalus ir džiaugiasi atradę tokią šarmingą Lietuvą. Geriau vieną kartą paragauti, nei vėl ir vėl išgirsti!
  • Šios pažintinės verslo kelionės pabaigoje aplankysite vieną originaliausių Lietuvos dvarų, dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje, kurioje pabendrausite su medžiotojais, paragausite žvėrienos vaišių, galėsite papūsti į medžioklinį ragą, vėliau sutiksite baudžiauninkes, būsite pavaišinti iš dvaro virtuvės nugvelbtu sūriu.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  apie 40 € asmeniui (įėjimas į dvarus + bokštą, oficiną ir ledainę, ekskursijos dvaruose, teatralizuota programa,  Zanavykiškas ragaučius (maistas)).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Brodo istorijos: V. Kernagio Vilnius

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Baltų kultūra – pietūs – Pakruojo žibintų festivalis

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis