Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šią dienos pažintinę-degustacinę verslo kelionę kolektyvams pradėsite viename gražiausių išlikusių rezidencijų Lietuvoje. Tai  klasicizmo epochos kūrinys, prancūzų turisto lūpomis įvardintas, kaip mažasis Paryžius. Tai Sūduvos regiono puošmena ir pasididžiavimas.  1750 m. Paežerių dvaras atiteko Simonui Zabielai, kuris pastatė dvaro rūmus ir kitus ansamblio statinius, išlikusius iki šių dienų. Dvaro gidas papasakos ir aprodys dvarą.
  • Verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite vieną jauniausių dvarų Lietuvoje,  dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje.. Keliautojus pasitiks grafo dukterėčios, apsirengusios dvariškais rūbais, o dvaro tarnaitė visus pavaišins arbata ir sausainiais.
  • Pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams metu apsilankysite Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjančiame restorane, kur  svečius pasitiks gaspadinė ir jos „mergučės“, kurios susodins už stalo pagal unikalias krašto tradicijas. Tada vaišinsimės ir klausysimės pasakojimų apie zanavykiškus patiekalus bei gėrimų istoriją, pamokys vietinės šnektos. Žadins vaizduotę negirdėta košeliena, vinigretas ar krosnyje kepta kopūsto galva. Sužinosite, kodėl zanavykai taip didžiuojasi iš senolių paveldėtais abriedukais, švilpikais, sausgare ir duonzupe. Sužinosite su kuo geriausiai tinka silkė, kada skaniausia naminė gira ir nuo kokių ligų saugo naminukė. Tad įdomybių netruks iki pat edukacijos pabaigos. Vieni braukia ašarą sujaudinti tikrumo ir istorijos gyvumo, kiti fotografuoja patiekalus ir džiaugiasi atradę tokią šarmingą Lietuvą. Geriau vieną kartą paragauti, nei vėl ir vėl išgirsti!
  • Šios pažintinės verslo kelionės pabaigoje aplankysite vieną originaliausių Lietuvos dvarų, dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje, kurioje pabendrausite su medžiotojais, paragausite žvėrienos vaišių, galėsite papūsti į medžioklinį ragą, vėliau sutiksite baudžiauninkes, būsite pavaišinti iš dvaro virtuvės nugvelbtu sūriu.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Orientacinis žaidimas „Iškoduok Klaipėdą“

Kryžių kalnas – Centų kambarys – Frenkelio vila – Gubernijos alaus degustacija

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs