Puslapis 3 | Mano kelionės

Molėtai: lankytinos vietos ir pramogos ežerų krašte

Molėtai: lankytinos vietos ir pramogos ežerų krašte

Netoli Lietuvos sostinės esantys Molėtai – vienas gražiausių šalies kraštų, kuriame telkšo beveik 300 ežerų. Tai vieta, kur išsaugota harmonija ir gamtos turtai, kur galima papramogauti ir pailsėti, kur randamos ypatingos lankytinos vietos. Tad jei jums kyla klausimas, ką veikti Molėtuose, šis straipsnis – kaip tik jums!

Plačiau

Ką veikti Klaipėdoje: paplūdimiai, muziejai ir daugiau

Ką veikti Klaipėdoje: paplūdimiai, muziejai ir daugiau

Klaipėda – seniausias Lietuvos miestas, įkurtas 1252 m. Poetė Agnes Miegel jį pavadino „švytinčia vandens žeme“. Per miestą tarsi gyvybės srovė teka vėjuota Danės upė, o Kuršių marios ir Baltijos jūra atveria kelius į pasaulį. Tad ką veikti Klaipėdoje, šiame ypatingame vandens mieste?

Plačiau

Trakai: lankytinos vietos, restoranai ir pramogos

Trakai: lankytinos vietos, restoranai ir pramogos

Trakai – senoji Lietuvos sostinė ir vienintelė vieta Rytų Europoje, kur pilis yra pastatyta saloje. Lankytojai atvyksta į šią gražią vietą susipažinti su lietuvių tautosaka bei marga kultūra, pasimėgauti tradiciniais valgiais ir papramogauti. Tad kokios Trakų lankytinos vietos, restoranai, pramogos ir kitos veiklos yra labiausiai vertos dėmesio?

Plačiau

Ką pamatyti Panevėžyje: lankytinos vietos ir žymūs objektai

Ką pamatyti Panevėžyje: lankytinos vietos ir žymūs objektai

Panevėžys įsikūręs šiaurės vidurio Lietuvoje, prie Nevėžio upės. Pirmą kartą paminėtas 1503 m., 1842 m. buvo įteisintas kaip apskrities miestas ir tapo regiono ekonominiu centru. Tačiau Panevėžys garsus ir savo lankytinomis vietomis bei tokiais objektais kaip Laisvės aikštė ar porceliano galerija. Tad ką pamatyti Panevėžyje yra būtina?

Plačiau

Birštonas: lankytinos vietos, dviračių takai ir renginiai

Birštonas: lankytinos vietos, dviračių takai ir renginiai

Birštonas – vienas seniausių Lietuvos kurortų, kurio istorija siekia viduramžius. Daug iššūkių patyrusi vietovė ėmė atgimti tik XIX a. viduryje, kai mineraliniai vandenys pradėti naudoti gydymui. Ne tik unikalūs gamtos ištekliai, bet ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis visada traukė poilsiautojus aplankyti Birštoną ir jo apylinkes. Tad ką būtina pamatyti šiame mieste?

Plačiau

Šiauliai: lankytinos vietos mieste, restoranai ir gamtos perlai

Šiauliai: lankytinos vietos mieste, restoranai ir gamtos perlai

Šiauliai – miestas šiaurės Lietuvoje, pramintas Saulės miestu. Ši vieta žymi ne tik dėl įspūdingo Kryžių kalno ar net kelių „Aušros“ muziejaus filialų: Fotografijos muziejaus, kuriame eksponuojamos senosios Lietuvos nuotraukos ir camera obscura, bei Dviračių muziejaus. Neatrasti Šiauliai ir lankytinos vietos šiame mieste turistams visuomet dovanoja pačius geriausius įspūdžius!

Plačiau

Parkai Vilniuje: poilsis gamtoje ar aktyvus laisvalaikis?

Parkai Vilniuje: poilsis gamtoje ar aktyvus laisvalaikis?

Kartais norisi pabūti tyloje, grįžti į gamtą ir kuriam laikui pabėgti nuo šurmulio. O kartais priešingai – trokštame aktyvaus laisvalaikio ir pramogų. Bet kuriuo atveju į pagalbą ateina parkai. Tiesa, jų Vilniuje tiek daug, kad norint juos visus išvardyti prireiktų ne vieno straipsnio. Čia rasite bene populiariausius parkus sostinėje: tiek užuovėjas gamtoje, tiek ekstremalaus sporto gerbėjų pamiltas vietas. 

Plačiau

Kempingai Lietuvoje – vasarą praleiskite gamtos apsupty

Kempingai Lietuvoje – vasarą praleiskite gamtos apsupty

Kempingai Lietuvoje – tobulas šeimos, draugų ar poros atostogų gamtoje planas. Maždaug 30 kempingų Lietuvoje yra įsikūrę pačiose gražiausiose vietose: pajūryje, prie ežerų ir miškų apsuptyje. Pabėkite iš miesto, atsipalaiduokite prie vandens ir atraskite kitokią Lietuvą!

Plačiau

Druskininkai – lankytinos vietos, sužavinčios kiekvieną

Druskininkai – lankytinos vietos, sužavinčios kiekvieną

Druskininkai – tai seniausias Lietuvos kurortas, kurio gamta susižavi kiekvienas atvykęs, o čia gyvenantys nekeistų gyvenamosios vietos nė už ką tik dėl šio miesto žalumos, upių bei ežerų. Vietiniams ir svečiams sukurta infrastruktūra, leidžianti parkais bei pušyno takeliais keliauti tiek pėsčiomis, tiek dviračiais, nepaliks abejingų. Druskininkai taip pat garsūs savo sveikatingumo centrais bei sanatorijomis. Šis miestas bei jo apylinkės yra kupinos žalumos, tad būkite pasiruošę ilgiems pasivaikščiojimams po parkus bei miškų takus.

Jeigu dvejojate ar turėsite veiklos čia atvykę ar svarstote ką pamatyti Druskininkuose, pateikiame jums patarimų gidą, su kurio pagalba, iš Druskininkų išsivešite tik pačius šilčiausius įspūdžius. 

Plačiau

Muziejai Kaune: ar jau lankėtės įdomiausiose vietose?

Muziejai Kaune: ar jau lankėtės įdomiausiose vietose?

Kauno mieste yra daugybė kultūrinių erdvių, meninių iniciatyvų, įdomių ir interaktyvių vietų laisvalaikiui praleisti. Ne veltui Kaunas šiais metais yra paskelbtas Europos kultūros sostine. Tačiau daugumai vis dar atrodo, kad muziejus tai nuobodi, faktais pripildyta vieta, kurioje nieko negalima liesti. Vis dėlto, keičiantis laikmečiui ir mūsų poreikiams, keičiasi ir erdvės, kurias lankome. Šiandien muziejus, tai stimuliuojanti žinojimą bei fantaziją vieta, kurioje pilna žaidimų, galvosūkių, edukacijų ir įdomių objektų, kuriuos galima liesti. Tad, kokie muziejai Kaune yra verti jūsų laiko bei pinigų? 

Plačiau

Kelionių pasiūlymai

Pažintinė dienos kelionė: Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Stipriųjų gėrimų degustacija

Nuotolinė ekskursija Meilės stotelės Vilniuje

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Kauno požemiai – alaus degustacija – slaptas bunkeris

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaras - pietūs - lankytojų centras - muziejus bei miestelis

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Šilko keliu per Uzbekistaną 9d./8 n.

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus