Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje aplankysite ir dalyvausite:

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite nuo susipažinimo su Oginskių kultūra bei istorija. Apsilankysite muziejuje, gidas supažindins su kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu vyksite į regioninį parką, kuriame susitiksite su vietine gide ir leisitės į regioninio parko gamtos patyrimą.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais.

Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu keliautojų taip pat laukia retas Lietuvoje barokinio stiliaus provincijos dvaras, jame laukia teatralizuotas  pasakojimas apie dvarą ir jo papročius.  XVIII a. muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė nukelia atvykusiuosius  į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Dvaro svečius pasitinka  „ponia“ ir „ponas“, kurie pasiūlo  nusikelti visiems  trys  šimtus metų  atgal į baroko laikotarpio dvarą ir  susipažinti  kokia  buvo  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarai, papročiai bei  etiketas.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu perliukas naktinė ekskursija su žibintais. Šnarant vakaro vėjui, girgždant durims, skraidant šikšnosparniams bažnyčios ir vienuolyno ansamblį pažinsite tamsoje.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 99 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, naktinė ekskursija, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.