Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje aplankysite ir dalyvausite:

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite nuo susipažinimo su Oginskių kultūra bei istorija. Apsilankysite muziejuje, gidas supažindins su kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu vyksite į regioninį parką, kuriame susitiksite su vietine gide ir leisitės į regioninio parko gamtos patyrimą.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais.

Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu keliautojų taip pat laukia retas Lietuvoje barokinio stiliaus provincijos dvaras, jame laukia teatralizuotas  pasakojimas apie dvarą ir jo papročius.  XVIII a. muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė nukelia atvykusiuosius  į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Dvaro svečius pasitinka  „ponia“ ir „ponas“, kurie pasiūlo  nusikelti visiems  trys  šimtus metų  atgal į baroko laikotarpio dvarą ir  susipažinti  kokia  buvo  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarai, papročiai bei  etiketas.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu perliukas naktinė ekskursija su žibintais. Šnarant vakaro vėjui, girgždant durims, skraidant šikšnosparniams bažnyčios ir vienuolyno ansamblį pažinsite tamsoje.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: įėjimas į muziejų ir ekskursija, gido paslaugos regioniniame parke, kultūrinio paveldo kumpis, dvaro ekskursija ir įėjimo bilietai, naktinė ekskursija –  apie 60-65 € asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Ar lankėsi karališkieji Prancūzijos muškietininkai valdovų rūmuose“

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“