Blog'as

Keliaukime į Plungę ir sužinokite 10 įdomių faktų apie Plungę ir Plungės rajoną.

Keliaukime į Plungę ir sužinokite 10 įdomių faktų apie Plungę ir Plungės rajoną.

Tikriausiai visi labai gerai žinote, kad Plungės mieste buvo įsikūrę Kunigaikščiai Oginskiai ir jų išlikusi dvaro sodyba dar ir dabar džiugina miestiečių ir atvykstančių akis. Žinoma yra ir labai daug kitų faktų, kurie apie Plungės miestą ir rajoną nėra labai gerai žinomi. Kviečiame paskaityti ir sužinoti!

Plačiau

Kelionė į Trakus. Kibinų edukacinė programa

Kelionė į Trakus. Kibinų edukacinė programa

Trakai Keliauti po Lietuvą visada smagu.. Dalinuosi įspūdžiais iš smagios kelionės į Trakus .Nerasi nė vieno lietuvio, kuris nebūtų girdėjęs apie šį miestelį. Matyt, Trakai ir yra ta išskirtinė vietovė, kurioje bent kartą turėtų pabuvoti lietuviai ir į Lietuvą nors trumpam užsukantys užsieniečiai. Mano vokiečių grupelei Trakai paliko nepamirštamą įspūdį.. Kaip kitaip, juk Trakai asocijuojasi su didinga Lietuvos istorija- kaip ne kaip-tai antroji Lietuvos sostinė..

Plačiau

Kelionė į Milaną !!!!!! Milanas: nuo romėniškojo Mediolanum iki modernaus metropolio

Kelionė į Milaną !!!!!! Milanas: nuo romėniškojo Mediolanum iki modernaus metropolio

Be abejonės, daugelis šiandien pažįsta arba bent yra girdėjęs Milano miesto vardą, miesto, kuris yra didžiausias Šiaurės Italijos miestas, Lombardijos regiono sostinė. Aplankyti šį miestą tapo vieni juokai, kasdien skrenda lėktuvai iš Lietuvos į Milaną ir net dažniau nei į Romą. Ir vis tik keliautojai, apsilankę Romoje, Florencijoje, Venecijoje pasakys, kad Milanas visai ne toks, kaip kiti miestai, na ne, ten kažko trūksta...nėra tos didybės. Milano nereikia lyginti su kitais miestais, jį reikia prisijaukinti, pamilti. O tam reikia pažinti miesto istoriją.

Plačiau

Medaus slėnis

Medaus slėnis

Medaus slėnis - tai vieta prie Nemuno Jurbarko rajone, Šilinės kaime. Turistams mėgstantiems kemperius, ši vieta žinoma, kaip kempingas, kur gražiame gamtos apsuptyje gali ramiai praleisti laiką. 

Plačiau

Kelionė į Tenerifę. Guančai

Kelionė į Tenerifę. Guančai

Išgirdus Tenerifės pavadinimą, pirmiausiai daugeliui iškyla tingių ir išlepusių turistų, besimėgaujančių maloniai šiltu oru, jūros gėrybėmis, šviežiais egotiškais vaisiais vaizdinys. Tačiau Tenerifė yra sala, vis dar sauganti daugybę paslapčių, kurias stengiasi atskleisti įvairių šalių mokslininkai.

Šiandien norėčiau Jums papasakoti apie seniausius salos gyventojus guančus.

Plačiau


Kelionių pasiūlymai


Degustacinė kelionė: latviški sūriai – česnakų gaminiai – krienų degustacija

Savaitgalis Varšuvoje prabangiame 5* viešbutyje „InterContinental Warsaw“

Kalėdinė kelionė į Etiopiją: egzotiškos gentys

Vienos dienos kelionė: Žavingoji Kuršių Nerija

Vienos dienos kelionė: Kernavė – Trakai – Trakų pilis

Dienos kelionė: Vintažinių automobilių ir mašinų muziejus – Bauskės pilis – Bauskės alus