Blog'as

Kelionių į Madeirą įspūdžiai

Kelionių į Madeirą įspūdžiai

Madeira yra nuostabi sala, ją įsimylėjau iš karto. Pirmą kartą buvau 2014m ir iš karto žinojau, kad čia dar grįšiu.

Atvykome į Machico miestelį, kuriame stovi didžiulis viešbutis svečiams. Priešais viešbutį milžininškas kalnas, už kurio ir yra nusileidimo takas lėktuvams. Tai lėktuvų atskridimą visada stebėdavome su jauduliu, nes atrodydavo, kad skrenda tiesiai į uolą. Tik vėliai sužinojau, kad Madeiros skrydžių pakilimo takas įeina į 10 pavojingiausių pasaulyje, nes yra pastatytas kaip tiltas ant vandens.

Plačiau

Pirmoji kelionė į Indiją. Namaste Indija – labas Indija !!!

Pirmoji kelionė į Indiją. Namaste Indija – labas Indija !!!

Pirmą kartą keliauti į Indiją nusprendžiau 2012 metų pavasarį. Indija – didelė šalis, kurioje gyvena apie 1,4 milijardo gyventojų. Kur keliauti/į kurį Indijos regioną, vietovę ? Indija - daugiatautė valstybė, kurioje gyvena keli šimtai tautų, kalbančių daugiau 1700 kalbų, pagrindą sudaro 25 kalbos ir daugiau nei 200 kitų dialektų. Palyginimui, kaip pas mus tikras žemaitis nesusikalbėtų su tikru dzūku. Taip ir ten gali būti, kad vieno regiono piliečiai kalba kita tarme ir jų gali nesuprasti. Aišku visada gelbėja bendra – gestų kalba. Kaip pasakojo vietiniai, kad jie tarpusavyje gali susikalbėti anglų kalba, bet ten kur vaikai nelanko mokyklų, kur labai varganai gyvena, jie kalba tik savo dialektu. Beje indai labai mėgsta keliauti po savo šalį. Kaip jie susikalbama kitame regione ? – ogi kiekvienas savo tarme :)

Taigi, noriu į Indiją, o į kurią vietą. Žinau, kad į .......

Plačiau

Kelionė į Italiją. Urbino miestas.  RENESANSO LOPŠYS. NUO RAFFAELLO IKI VALENTINO

Kelionė į Italiją. Urbino miestas. RENESANSO LOPŠYS. NUO RAFFAELLO IKI VALENTINO

SS423 – kelias, kuriuo važiuojant supranti, kodėl italas Valentino Rossi net 9 kartus tapo Motociklų sporto (Moto GP) pasaulio čempionu.Vingiuotas kelias veda į miestą, kur gimė ne tik šis pasaulio čempionas, bet ir vienas garsiausių tapytojų pasaulyje – Raffaello. Norite nusikelti į Renesanso laikotarpį? Keliaukite į URBINO!

Plačiau

Degustacinė kelionė Latvijoje

Degustacinė kelionė Latvijoje

Laipni lūdzam Latvijā – Sveiki atvykę į Latviją

Kelionės tapo daugelio iš mūsų gyvenimo būdo dalele. Ir tai nuostabu, nes potyriai, naujos patirtys, pamokos, įgūdžiai ateina per malonius dalykus. Mus traukia įvairiaspalvis pasaulis, su savo architektūra, gamta, tradicijomis, šventėmis ir aišku kulinariniais papročiais.

Šis straipsnis tarsi mini kelionė, kai norisi trumpų atostogų, arba tiesiog pakeisti aplinką. Ir tam puikiai tinka kelionė pas brolius latvius. Visai šalia, ir atrodo, ką joje tokio ypatingo galiu pamatyti, o ir paragauti būtų visai puiku. Latvijos teritorija mažesnė dydžiu, gyventojų skaičiumi už Lietuvą, tačiau Baltijos jūros pakrantės ilgis beveik 500 km, kai tuo tarpu mūsų apie 90 km. Lankantis palūdimiuose (išskyrus Jurmalą)  atrodo, kad mes labiau mylime pasivaikščiojimus/poilsį prie jūros, nes žmonių mažiau nei pas mus, o ir laukinės gamtos galima rasti.

Plačiau


Daugiau kelionių


Autobusu Latvija Pažintinės

Marmeladiniai saldainiai – saldainiai Karvutė (Gotina)- naminių ledų degustacija

Pažintinės

Kalėdinė kelionė į Etiopiją: egzotiškos gentys

Autobusu Lietuva Pažintinės

Rokiškio dvaras –Mato bažnyčia - edukacija „sūrio kelias“-Ilzenbergo dvaras

Autobusu Lietuva Pažintinės

Joniškėlis - Gėlių festivalis Pakruojo dvare

Savaitgalio Autobusu Pažintinės

Talinas –Kadriorgo rūmai - Saremo salos

Autobusu Pažintinės Kaliningradas

Vienos dienos išvyka į Kaliningradą – laivas “Vityaz”