Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams, pažintį su Ryga pradėsite plaukdami upių laivu – tai šiuolaikiškas ir populiariausias keleivinis laivas Latvijoje. Lankytojų patogumui laivas turi 2 denius. Viršutinis denis atviras – keleiviai gali mėgautis saule, vėsiu vėju ir kokteiliais iš baro. Apatiniame denyje įrengtas modernus keleivių salonas su panoraminiais langais, minkštomis sofomis ir baru/kavine. Plauksite Dauguvos upe pro senamiesčio centrą. Keliautojams atsivers puikūs miesto vaizdai su Rygos bokštais ir kitomis žymiomis panoramomis. Valandos trukmės kruizo metu apžvelgsite miestą iš upės pusės. Pažymėtina!!!! – laive nėra audio gido. 
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
  • Vėliau kartu gidu susipažinsite su Rygos senamiesčiu. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Senamiestyje yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus sužinosite ekskursijos metu.
  • Šios vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams vainikuos Rygos balzamo degustacija. Degustacija vyksta buvusioje vaistinėje, kurioje vaistininkas Abrahamas Kunze XVIII amžiuje sukūrė turbūt žinomiausią latvišką alkoholinį gėrimą, pavadintą Rygos balzamu. Gėrimą sudarė net 24 skirtingos sudedamosios dalys: uogos, pumpurai, žiedai, natūralus medus, imbieras, balzaminis aliejus ir konjakas. Tiesa, tikslaus recepto latviai neišduoda. Balzamas gaminamas ąžuolinėse statinėse. Pasakojama, kad jo kūrėjas netyčia užlašinęs skysčio ant ąžuolinio stalo. Pirštu per jį perbraukęs ir paragavęs vaistininkas sumojo, kad medis balzamui suteikė ypatingą skonį, tad nusprendė jį gaminti ąžuolinėse statinėse. Rygos balzamas buvo išrastas kaip vaistas.  Įdomių istorijų išgirsite nusileidę į žvakių šviesa nutviekstą kavinės rūsį, kur, skambant A.Vivaldi „Metų laikams“ Jums bus patiekta paragauti trijų skirtingų rūšių (po 25 ml) balzamo. Išgirsite balzamo istoriją, galėsite užduoti Jums įdomius klausimus.
  • Laisvas laikas ir kelionė namo. Laisvo laiko trukmę pasakys lydinti gidė.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, plaukimas laivu, degustacija, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

GAUJOS NACIONALINIO PARKO GROŽYBĖS! Lygatnė – vyno degustacija – Araišių parkas – Cėsis – Sigulda – Turaidos pilis

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Kauno pilis - funikulierius - stalo žaidimai

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis – Sigulda – Turaidos pilis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas