Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams, pažintį su Ryga pradėsite plaukdami upių laivu – tai šiuolaikiškas ir populiariausias keleivinis laivas Latvijoje. Lankytojų patogumui laivas turi 2 denius. Viršutinis denis atviras – keleiviai gali mėgautis saule, vėsiu vėju ir kokteiliais iš baro. Apatiniame denyje įrengtas modernus keleivių salonas su panoraminiais langais, minkštomis sofomis ir baru/kavine. Plauksite Dauguvos upe pro senamiesčio centrą. Keliautojams atsivers puikūs miesto vaizdai su Rygos bokštais ir kitomis žymiomis panoramomis. Valandos trukmės kruizo metu apžvelgsite miestą iš upės pusės. Pažymėtina!!!! – laive nėra audio gido. 
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
  • Vėliau kartu gidu susipažinsite su Rygos senamiesčiu. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Senamiestyje yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus sužinosite ekskursijos metu.
  • Šios vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams vainikuos Rygos balzamo degustacija. Degustacija vyksta buvusioje vaistinėje, kurioje vaistininkas Abrahamas Kunze XVIII amžiuje sukūrė turbūt žinomiausią latvišką alkoholinį gėrimą, pavadintą Rygos balzamu. Gėrimą sudarė net 24 skirtingos sudedamosios dalys: uogos, pumpurai, žiedai, natūralus medus, imbieras, balzaminis aliejus ir konjakas. Tiesa, tikslaus recepto latviai neišduoda. Balzamas gaminamas ąžuolinėse statinėse. Pasakojama, kad jo kūrėjas netyčia užlašinęs skysčio ant ąžuolinio stalo. Pirštu per jį perbraukęs ir paragavęs vaistininkas sumojo, kad medis balzamui suteikė ypatingą skonį, tad nusprendė jį gaminti ąžuolinėse statinėse. Rygos balzamas buvo išrastas kaip vaistas.  Įdomių istorijų išgirsite nusileidę į žvakių šviesa nutviekstą kavinės rūsį, kur, skambant A.Vivaldi „Metų laikams“ Jums bus patiekta paragauti trijų skirtingų rūšių (po 25 ml) balzamo. Išgirsite balzamo istoriją, galėsite užduoti Jums įdomius klausimus.
  • Laisvas laikas ir kelionė namo. Laisvo laiko trukmę pasakys lydinti gidė.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams kaina (kelionė autobusu,  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio gido paslauga) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus.  Preliminari (kintanti) kaina - apie 55  € asmeniui  (plaukimas laivu, pietūs, ekskursija po Rygą, vietinio gido paslaugos, Rygos balzamo degustavimas).

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected][email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai