Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė

Pažintinės kelionės kolektyvams metu nusikelkite į nuostabiais gamtos vaizdais ir viduramžių laikų pilimis garsėjančią Saksonijos Šveicariją...


Kelionės programa

 • 1 diena:

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Savitarnos pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

  Pažintinės verslo kelionės vakare atvykimas į Žemutinės Silezijos sostinę - Vroclavą. Ekskursija mieste, pastatytame ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Pasivaikščioję seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi gotikinė Šv. Jono Krikštytojo katedra, ir praėję „Smėlio“ saloje esančią Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, ekskursiją tęsite siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Pamatysite universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių senamiestyje. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsite eilėmis spalvingų namų, originaliu fontanu bei senąja rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių. Laisvas laikas vakarienei senamiestyje.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena:

  Po pusryčių viešbutyje pažintinės kelionės kolektyvams autobusu metu vyksite į nuostabų gamtos kampelį – Čekiškąją Šveicariją, kurią supa Elbės smiltainio kalnai. Žygis parko pėsčiųjų takais (~ 6 val.), besigėrint nuostabiais kanjonais, įspūdingomis uolomis. Aplankysite didžiausią ir gražiausią smiltainio arką – Pravčicka Brana, net 16 metrų iškilusią virš žemės. Laisvas laikas pietums vienoje iš nacionaliniame parke esančių kavinių. Po pietų leisitės žemyn į Kamenicos upės kanjoną, kur valtimis plauksite upe, vingiuojančia pro į viršų kylančias smiltainio uolas. Pasigrožėsite vaizdais iš vandens. Po įspūdžių pilnos dienos keliausite į viešbutį Teplicės kurorte Čekijoje. (Galimybė iš anksto užsisakyti vakarienę už papildomą mokestį viešbutyje).

  Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena:

  Po pusryčių viešbutyje, trečiąja verlo kelionės dieną vyksite į Kionigšteino miestelį, kur jau XIII amžiuje ant aukštos uolos buvo įkurta tvirtovė. Apsilankysite Kionigšteino tvirtovėje, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Susipažinsite su Kionigšteino istorija, pasivaikščiosite apžvalgos aikštelėse ir įvairiuose tvirtovės pastatuose. Laisvas laikas pietums. Vykstate į Elbės smiltainio kalnuose esantį Saksonijos Šveicarijos nacionalinį parką, kuriame abipus Elbės upės stūkso stačios smiltainio uolos, plokščiakalniai, tarp uolų vingiuoja gilūs slėniai ir tarpekliai. Pasivaikščiosite uolų viršuje įrengtose apžvalgos aikštelėse ir ant Bastėjos tilto, kuris veda į kadaise čia buvusią tvirtovę. Po pietų vykstate į Giorlicą, labiausiai į rytus nutolusį Vokietijos miestą. Ekskursija senamiestyje, kuriame gausu Antrojo Pasaulinio karo metu nesunaikintų architektūros paminklų. Apžiūrėsite Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčią, pasivaikščiosite Untermarkt aikštėje bei grožėsimės Šionhofo namu. Taip pat nueisite iki Obermarkt aikštės, apžiūrėsite miesto rotušę ir Reichenbacher bokštą.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena:

  Pusryčiai viešbutyje ir kelionė namo. Vykstate per Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje.

Papildoma informacija


Pažintinės verslo kelionės autobusu kainanuo 334 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje, kai keliauja 30 ir daugiau žmonių.

 

Į pažintinės verslo kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 3 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Papildomiems objektams turėti – 250 CZK (Čekijos kronų, išeina apie 13 €) ir 20 € suaugusiam asmeniui; 220 CZK (Čekijos kronų, išeina apie 10 €) ir 16 € vaikams;

Jeigu pageidaujate gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį nuo – 50 €;

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės verslo kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe