Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Kelionės programa

Šioje pažintinėje verslo kelionėje lankysite taką, kurį sudaro daugiau nei 20 skirtingų dangų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą ir privers nusišypsoti. Gali būti, kad po pasivaikščiojimo šiuo taku daugiau nebenorėsite apsiauti batų. Pasivaikščiojimas padės pajusti teigiamų emocijų ir energijos antplūdį, pažadins iš snaudulio. Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų.

Verslo kelionėje degustuosite Agurkų ledus. Desertas patiekiamas tamsiose didelėse lėkštėse. Žavus ledų trikampis dedamas ant šviežių agurkų juostelių. Pagardinamas šaukštu Kėdainiuose sukurto agurkų džemo bei šaukšteliu šviežio vasaros medaus. Puošiama agurko žiedeliu ar šviežios mėtos lapeliu. Gausiai apibarstoma džiovintais agurkų kubeliais. 

Verslo kelionę autobusu tęsite Kėdainiuose. Su jais supažindins vietinė istorikė. Kėdainiai buvo įvairių tautybių ir religinių konfesijų miestas. Jame buvo 6 turgaus aikštės, 19 gatvių ir 8 skersgatviai. Apžiūrėsim Kėdainių miesto istorinius pastatus – škotų namus, kuriuose XVII–XVIII a. kūrėsi škotų bendruomenė. Taip pat aplankysime ir Senosios Rinkos aikštę, apžiūrėsime aplink ją esančius istorinius pastatus. Užsuksime į Knypavos Rinkos aikštę, kurioje vokiečių pirkliai supirkinėjo Prūsijoje vertinamus lietuviškus arklius. Kėdainių senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje. Lankysitės Radvilų mauzoliejuje.

Po įdomios ekskursijos Kėdainiuose, degustacinę verslo kelionę autobusu tęsite į mažą gyvenvietę, kurią puošia 40 pelėdų skulptūrų. Viešose erdvėse nutūpusios pelėdos paskatino ir kaimo gyventojus tokiais pat paukščiais papuošti ir savo namų kiemus. Čia jus pavaišins žarijose ar židinyje keptu „pelėdos kiaušiniu“ (įdaryta bulvė su šonine ir kanapių padažu),  2 rūšių sūriu, morkų pyragu, kurio receptas yra saugotinas ir perduodamas iš kartos į kartą, morkų sumuštinukais, gilių kava iš Lietuvos vardo tūkstantmečio ąžuolyno. Pasiklausysite pelėdų ,,ūkavimo“, legendų, pasakų, pasakėčių ir įdomybių apie pelėdas. Bus linksma ir įdomu.

Vienos dienos degustacinės verslo kelionės kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos degustacinės verslo kelionės autobusu papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 25 asmenys, kaina  –  28 - 30 € asmeniui (basų kojų takas, agurkų ledai, ekskursija Kėdainiuose, vaišės)

Pastaba. Šios degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai. 

Degustacinės verslo kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie degustacinę verslo  kelionę autobusu: tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais