Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Kelionės programa

Šioje pažintinėje verslo kelionėje lankysite taką, kurį sudaro daugiau nei 20 skirtingų dangų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą ir privers nusišypsoti. Gali būti, kad po pasivaikščiojimo šiuo taku daugiau nebenorėsite apsiauti batų. Pasivaikščiojimas padės pajusti teigiamų emocijų ir energijos antplūdį, pažadins iš snaudulio. Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų.

Verslo kelionėje degustuosite Agurkų ledus. Desertas patiekiamas tamsiose didelėse lėkštėse. Žavus ledų trikampis dedamas ant šviežių agurkų juostelių. Pagardinamas šaukštu Kėdainiuose sukurto agurkų džemo bei šaukšteliu šviežio vasaros medaus. Puošiama agurko žiedeliu ar šviežios mėtos lapeliu. Gausiai apibarstoma džiovintais agurkų kubeliais. 

Verslo kelionę autobusu tęsite Kėdainiuose. Su jais supažindins vietinė istorikė. Kėdainiai buvo įvairių tautybių ir religinių konfesijų miestas. Jame buvo 6 turgaus aikštės, 19 gatvių ir 8 skersgatviai. Apžiūrėsim Kėdainių miesto istorinius pastatus – škotų namus, kuriuose XVII–XVIII a. kūrėsi škotų bendruomenė. Taip pat aplankysime ir Senosios Rinkos aikštę, apžiūrėsime aplink ją esančius istorinius pastatus. Užsuksime į Knypavos Rinkos aikštę, kurioje vokiečių pirkliai supirkinėjo Prūsijoje vertinamus lietuviškus arklius. Kėdainių senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje. Lankysitės Radvilų mauzoliejuje.

Po įdomios ekskursijos Kėdainiuose, degustacinę verslo kelionę autobusu tęsite į mažą gyvenvietę, kurią puošia 40 pelėdų skulptūrų. Viešose erdvėse nutūpusios pelėdos paskatino ir kaimo gyventojus tokiais pat paukščiais papuošti ir savo namų kiemus. Čia jus pavaišins žarijose ar židinyje keptu „pelėdos kiaušiniu“ (įdaryta bulvė su šonine ir kanapių padažu),  2 rūšių sūriu, morkų pyragu, kurio receptas yra saugotinas ir perduodamas iš kartos į kartą, morkų sumuštinukais, gilių kava iš Lietuvos vardo tūkstantmečio ąžuolyno. Pasiklausysite pelėdų ,,ūkavimo“, legendų, pasakų, pasakėčių ir įdomybių apie pelėdas. Bus linksma ir įdomu.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 76 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje