Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 19 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite dalyvaudami edukacijoje. Dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Žinoma, kvies į valgomąjį, kur siūlys vaišintis tarnaitės paruoštais šio krašto patiekalais – tantės pyragu ir kafija.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu vyksite į didžiausią salą Lietuvoje. Tai  viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, miestelis garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus šioje saloje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionės metu taip pat aplankysite vieną didžiausių ir gražiausių Nemuno deltos pelkių. Tai pirmoji pasaulyje mokslinėje monografijoje aprašyta aukštapelkė. Per pelkę vingiuojantis 1,2 km ilgio (į vieną pusę) pažintinis takas lankytojams atskleis aukštapelkės grožio paslaptis ir jos formavimosi istoriją. Įdomiausius faktus apie pelkę papasakos vietinė gidė.

Savaitgalio verslo kelionę tęsite link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyksite ragauti vikingų maisto. Edukacijos metu susipažinsite su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite rekonstrukcinius to meto patiekalus, pagal Lietuvos ir Skandinavijos piliakalniuose randamus šaltinius. Patys išsikepsite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų ir slyvų įdaru; Vikingų moteris jus pakvies prie stalo, kur ragausite kanapinį sviestuką; rūkytos žuvies; dūmineje krosnyje keptą krekenų pyragą, lapnočių (balandėlių vyniotų burokėlių lapuose), keletas rūšių dūminėje krosnyje keptų troškinių. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Šviežių sūrių, obuolių sūrių, naminės krosnyje keptos duonos. 

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 98 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, vyno ir valgių degustacijos, ornitologo ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kelionė lėktuvu į Gruziją iš Vilniaus ir Rygos su vadovu iš Lietuvos

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus 2d./1n.

Veličkų druskų kasyklos-Krokuva- Čenstakavos vienuolynas