Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 19 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite dalyvaudami edukacijoje. Dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Žinoma, kvies į valgomąjį, kur siūlys vaišintis tarnaitės paruoštais šio krašto patiekalais – tantės pyragu ir kafija.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu vyksite į didžiausią salą Lietuvoje. Tai  viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, miestelis garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus šioje saloje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionės metu taip pat aplankysite vieną didžiausių ir gražiausių Nemuno deltos pelkių. Tai pirmoji pasaulyje mokslinėje monografijoje aprašyta aukštapelkė. Per pelkę vingiuojantis 1,2 km ilgio (į vieną pusę) pažintinis takas lankytojams atskleis aukštapelkės grožio paslaptis ir jos formavimosi istoriją. Įdomiausius faktus apie pelkę papasakos vietinė gidė.

Savaitgalio verslo kelionę tęsite link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti 1000 metų senumo maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūminėje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvis, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalas – dūminėje krosnyje keptas troškinys su mėsa, daržovėmis pagal specialų receptą.

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: edukacija muziejuje, ekskursija po didžiausią salą Lietuvoje, ekskursija pelkėje, ornitologinė stotis, 1000 metų patiekalai, vyno degustacija – 55-60 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastaba. Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“

Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Klaipėdos

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Degustacinė verslo kelionė: Šilutė – Rusnė ir Uostadvaris – vikingų laikų valgiai – vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu