Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 19 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite dalyvaudami edukacijoje. Dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Žinoma, kvies į valgomąjį, kur siūlys vaišintis tarnaitės paruoštais šio krašto patiekalais – tantės pyragu ir kafija.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės metu vyksite į didžiausią salą Lietuvoje. Tai  viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, miestelis garsus gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus šioje saloje traukia senoji medinė architektūra, senieji pastatai. Gidė praves ekskursiją, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionės metu taip pat aplankysite vieną didžiausių ir gražiausių Nemuno deltos pelkių. Tai pirmoji pasaulyje mokslinėje monografijoje aprašyta aukštapelkė. Per pelkę vingiuojantis 1,2 km ilgio (į vieną pusę) pažintinis takas lankytojams atskleis aukštapelkės grožio paslaptis ir jos formavimosi istoriją. Įdomiausius faktus apie pelkę papasakos vietinė gidė.

Savaitgalio verslo kelionę tęsite link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti 1000 metų senumo maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūminėje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvis, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalas – dūminėje krosnyje keptas troškinys su mėsa, daržovėmis pagal specialų receptą.

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 98 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, vyno ir valgių degustacijos, ornitologo ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: gervių stebėjimas - suvalkiečio sodyba – piliakalniai

Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

Savaitgalio kelionė gėlių turas: Saulėgrąžos – hortenzijos – gėlių festivalis

Pažintinė ekskursija kolektyvams po Vilniaus senamiestį ir kietojo sūrio degustacija

Savaitgalio kelionė: Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla-Etnokosmologijos muziejus – žygis ir Radvilų troškinys

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Pažintinė savaitgalio kelionė autobusu į šaltibarščių šventę

Pažintinė ekskursija kolektyvams su dviračiais: Žvėryno vasarnamių kultūra šiuolaikinio miesto apsuptyje

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija