Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu aplankysite vieną žinomiausių Žemaitijos vienuolynų, dalyvausite ekskursijoje. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Apžiūrėję vienuolyną išeisime į buvusį ūkinį kiemą čia pamatysime tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą, iš čia atsiveria vaizdas į mažiausiai pasikeitusią bažnyčios dalį-gotiką menančius arkinius presbiterijos langus, raudonų plytų akmenimis sutvirtintas sienas, ir statų bažnyčios stogą.

Verslo kelionę kolektyvams tęsite lankydami Kelmės dvarą, vertinamą kaip retai išlikusią baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Dalyvausite trumpoje ekskursijoje po dvarą.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais. Prisivalgysite sočiai, kiek tik tilps į pilvą. (JEIGU nenorėsite šios edukacijos, būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakoma ir Jums porcija).

Savaitgalio verslo kelionei kolektyvams einant į pabaigą vyksite į regioninį parką, kuriame susitiksite su vietine gide ir leisitės į regioninio parko gamtos patyrimą.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: už ekskursiją dvaro komplekse, vienuolyne, Kelmės dvare, už žygį, apsilankymą regioninio parko lankytojų centre bei brandinto kumpio degustaciją – apie 40 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastaba. Savaitgalio verslo kelionėje autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Šios savaitgalio verslo kelionės kolektyvams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Kauno

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Netikėti istoriniai Vilniaus akcentai“

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Sveikatingumo pasiūlymas – idėja kolektyvams: paskaita apie vaistinius augalus