Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu aplankysite vieną žinomiausių Žemaitijos vienuolynų, dalyvausite ekskursijoje. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Apžiūrėję vienuolyną išeisime į buvusį ūkinį kiemą čia pamatysime tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą, iš čia atsiveria vaizdas į mažiausiai pasikeitusią bažnyčios dalį-gotiką menančius arkinius presbiterijos langus, raudonų plytų akmenimis sutvirtintas sienas, ir statų bažnyčios stogą.

Verslo kelionę kolektyvams tęsite lankydami Kelmės dvarą, vertinamą kaip retai išlikusią baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Dalyvausite trumpoje ekskursijoje po dvarą.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais. Prisivalgysite sočiai, kiek tik tilps į pilvą. (JEIGU nenorėsite šios edukacijos, būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakoma ir Jums porcija).

Savaitgalio verslo kelionei kolektyvams einant į pabaigą vyksite į regioninį parką, kuriame susitiksite su vietine gide ir leisitės į regioninio parko gamtos patyrimą.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 88 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]datours.lt .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su avienos degustacija ir girnų muziejumi

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai