Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu aplankysite vieną žinomiausių Žemaitijos vienuolynų, dalyvausite ekskursijoje. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Apžiūrėję vienuolyną išeisime į buvusį ūkinį kiemą čia pamatysime tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą, iš čia atsiveria vaizdas į mažiausiai pasikeitusią bažnyčios dalį-gotiką menančius arkinius presbiterijos langus, raudonų plytų akmenimis sutvirtintas sienas, ir statų bažnyčios stogą.

Verslo kelionę kolektyvams tęsite lankydami Kelmės dvarą, vertinamą kaip retai išlikusią baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Dalyvausite trumpoje ekskursijoje po dvarą.

Vėliau šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais. Prisivalgysite sočiai, kiek tik tilps į pilvą. (JEIGU nenorėsite šios edukacijos, būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakoma ir Jums porcija).

Savaitgalio verslo kelionei kolektyvams einant į pabaigą vyksite į regioninį parką, kuriame susitiksite su vietine gide ir leisitės į regioninio parko gamtos patyrimą.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 78 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Verkių regioninis parkas – Pučkorių atodanga – Lukiškių kalėjimas

Pažintinė ekskursija kolektyvams Klaipėdoje „Dangės krantinių istorijos“

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Ekskursija kolektyvams: „Klaipėda – kodas 770”

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...