Mano kelionės

  • Pradžia
  • Mano kelionės
  • Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje
Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Pasakykite mums, kiek šiltos, džiuginančios ir kvapnios Kalėdos Jums reiškia? Galbūt norite patirti tikrąjį Kalėdinių švenčių laukimą? Leiskimės į pažintines keliones Vokietijoje ir Lenkijoje aplankant Kalėdines muges!

Kalėdinės mugės metu istorinės Gdansko (Lenkijos) gatvės pavirsta Kalėdų miesteliu. Šventinės dekoracijos, prekystaliai su nuostabiais gaminiais ir plati meninė programa užtikrins, kad kiekvienas čia ras kažką sau. Gdansko Kalėdinė mugė – tai vieta, kur tikrai patirsite tikrąją Kalėdų atmosferą!

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Dėl nuostabios geografinės vietos, ir dėka įspūdingos istorinės Hanzos architektūros, Gdanske vykstanti Kalėdinė mugė pavergia kiekvieno širdį. Kalėdų mugė paprastai būna išsidėsčiusi Gdansko miesto pagrindinėje Targ Węglowy aikštėje, taip pat Tkacka ir Bogusławskiego gatvėse.

Kalėdinė mugė Gdanske daugeliui turistų jau tampa tradicija. Penkias savaites lankytojai kviečiami praleisti stebuklingą laiką, užburiant Kalėdų magija suaugusiuosius ir vaikus. Pačiame Gdansko centre užsidega milijonai šviesų, o praeiviai gali mėgautis kalėdiniais skanėstais, o mažųjų laukia tikri Kalėdų stebuklai! Tai vienintelė mugė Lenkijoje, kuri nominuota konkurse dėl titulo „Geriausias 2022 m. Europos Kalėdinis turgus!”.

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Mūsų organizuojamą pažintinę kelionę į Lenkiją, aplankant Gdansko Kalėdinę mugę, rasite čia: https://www.ingridatours.lt/kelione/kaledines-muges-gdanske-stiklinio-kaledu-zaisliuko-gamyba-sopotas-malborko-pilis-3d-2n

Vokietijoje susipina tikra Kalėdinių mugių ir šventinių tradicijų magija, tad siūlome leistis į kelionę, kur aplankysite vienas iš didžiausių ir seniausių Kalėdinių mugių Vokietijoje ir visoje Europoje.

Įžengę į Drezdeno Kalėdinę mugę, pasinersite į šimtmečių tradicijas, nes “Striezelmarkt” yra seniausia Europoje (pradėta rengti dar 1434m.) ir yra viena didžiausių mugių Vokietijoje. Vaikštant po Kalėdinę Drezdeno mugę, viliojantis karšto vyno ir meduolių kvapas yra toks stiprus, jog norisi pasilikti ir apžiūrėti namelius. Pasakų žiburiai ir sniegu nuklotos prekyvietės sukuria magišką atmosferą, apgaubiančią Jus, žiemos stebuklų šalyje. Šiltos pardavėjų šypsenos ir gyvos muzikos garsas, aidantis per akmenimis grįstas gatves, tikrai priverčia pajusti Kalėdų dvasią šiame žavingame Vokietijos mieste. Tyrinėdami įvairaus stiliaus prekyvietes šioje mugėje, susidursite su kerinčiu „Frauenkirche“ Kalėdų turgumi, persunktu tradicijomis, ir romantišku turgumi, puikiai tinkančiu įsimylėjėliams. Susipinanti istorinė Drezdeno miesto architektūra bei Kalėdinė “Striezelmarkt” mugė tampa puikia vieta atrasti tikrąją Europos Kalėdų esmę.

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Iš visų Vokietijoje vykstančių Kalėdinių mugių, nedaugelis gali pasigirti Niurnberge vykstančia Kalėdine muge – turizmo magnetu, kuris kasmet sulaukia daugiau nei 2 mln. Lankytojų. Niurnbergas šventiniu laikotarpiu tampa pačių Kalėdų sinonimu, nesvarbu, ar dėl visame pasaulyje žinomų meduolių, dėl savo keistų slyvų žmogeliukų ar dėl puikių mažų dešrelių (bratwurst), kurios su malonumu kepamos Vokietijos Kalėdų mugėse. O kur dar karšto, tikro vokiškojo karšto vyno (Glühwein) aromatai tikrame žiemos stebuklų laikotarpyje?.. Tad ši mugė – tai unikalus istorijos, tradicijų, meno ir maisto derinys.

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje

Mūsų organizuojama pažintinė kelionė į Vokietijos Kalėdinės muges, aplankant Drezdeną ir Niurnbergą rasite čia: https://www.ingridatours.lt/kelione/is-klaipedos-ir-kauno-vokietijos-kaledines-muges-aplankant-drezdena-ir-niurnberga-2

Užsisakydami pažintines keliones Lenkijoje ir Vokietijoje, ne tik sustiprinsite Kalėdų laukimo dvasią, bet ir atrasite begalę dovanų idėjų, kurios patenkins net patį išrankiausią Kalėdų Elfą. Siūlome ir Jums suteikti sau nuostabius savaitgalius, gyvenant Kalėdų laukimo laikotarpyje bei pasinerti į Kalėdinės dvasios ir tikrų Kalėdų stebuklų pasaulį!

Tegul prasideda Kalėdinių stebuklų metas: Kalėdinių mugių lankymas Vokietijoje ir Lenkijoje


Kelionių pasiūlymai

SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n.

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis – Sigulda – Turaidos pilis

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.