Kalėdinės mugės Gdanske - Stiklinio Kalėdų žaisliuko gamyba –Sopotas – Malborko pilis – 3d/2n

lapkričio 24 – lapkričio 26
Kaina asmeniui 242€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kalėdinės mugės Gdanske - Stiklinio Kalėdų žaisliuko gamyba –Sopotas – Malborko pilis – 3d/2n
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu susipažinsite su Šiaurinės Lenkijos kraštu. Pasigaminsite Kalėdinį žaisliuką pūstą iš stiklo. Aplankysite Sopoto miestą, kur ne tik pasidžiaugsite žiemiška pajūrio gamta, bet ir susipažinsite su vienu įspūdingiausių architektūriniu kūriniu. Susipažinsite su pagrindiniais Gdansko miesto istoriniais objektais, pasivaiksčiosite įspūdingomis viduramžių stiliaus gatvelėmis, o kur dar šventinės Kalėdų mugės. Dalyvausite ekskursijoje po didžiausią plytinę viduramžių pilį Europoje - Malborką.


Išvykimas
2023 m. lapkričio 24 d. 03:00

Kelionės programa

 • 2023 m. lapkričio 24 d. (penktadienis)

  Pirmiausia lankysite Malborko pilį – tvirtovę. Marienburgas (lenk. Malbork) beveik 150 metų buvo didžiojo magistro aukščiausios Ordino valdžios buveinė, Ordino valstybės sostinė. Tai didžiausia iš plytų statyta tvirtovė tuometinėje viduramžių Europoje. Mieste kirtosi Europos prekybos keliai.  Malborko tvirtovė − viena didžiausių ir geriausiai išlikusių Viduramžių gynybinės ir rezidencinės architektūros pavyzdžių Vidurio ir Rytų Europoje, viena monumentaliausių bei įspūdingiausių plytinės gotikos ansamblių Europoje. Čia kalėjo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, o Lietuvos ir Lenkijos jungtinei kariuomenei, laimėjusiai Žalgirio mūšį prieš Vokiečių ordiną, Marienburgo pilies užimti nepavyko. Ekskursija pilyje praves vietinis pilies gidas rusų kalba.

  Atvyksite į viešbutį Elblange.

  Pageidaujantiems švediško tipo vakarienė viešbutyje.

  Vakare laisvas laikas apsilankymui baseine ir Spa.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. lapkričio 25 d. (šeštadienis)

  Papusryčiaujate ir vykstate susipažinti su šiaurės Lenkijoje prie Baltijos jūros krantų, įsikūrusiu pajūrio kurortu  - Sopotu. Miestas įkurtas kaip pajūrio slavų tvirtovė VII a. Nuo XVI a. čia pradėjo kurtis didikų poilsio vilos, miestas drauge su Gdansku ir Gdynia sudaro Trimiesčio aglomeraciją. Kvėpuosite kurorto dvasia, apžiūrėsite ilgiausią Europoje medinį molą ( 515,5 m ilgio tiltas). O eidami turistų mėgstamiausia promenada, moderniosios architektūros kūrinys  „Kreivasis namas“ Jus perkels tarsi į pasaką. Ekskursijos metu išvysite rafinuotą bei prabanga dvelkiantį pastatą, kurio statyba kainavo 20 milijonų guldenų, dabar šiame pastate įsikūręs taip vadinamas „Didysis viešbutis“.  

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite Gdanske – viename seniausių Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu. Prie Baltijos jūros įsikūręs uostamiestis, tai pamario vaivadijos sostinė. Miestu teka dvi Vyslos upės atšakos, jame daug tiltų. Miesto senamiesčio stilius viduramžiškas: daug siaurų vėjuotų gatvelių, namų stačiais stogais ir balkonais. Ekskursijos metu apžiūrėsite miesto istoriją atskleidžiančius Aukštuosius, Auksinius ir Žaliuosius vartus, renesanso stiliaus viduramžiškus pastatus, stabtelsite prie miesto simbolio – Neptūno fontano. Išvysite Karališkųjų namų pastatus, kurie buvo aplankyti Lenkijos karalių, Zygmuntas III Vaza (lankėsi septynis kartus), Vladislovas IV Vaza, Janas Kazimieras, Jan III Sobieski, Stanislovas Leszczynskis.

  Po ekskursijos laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti promenada, užsukti į kavinę ar restoraną ir pamaloninti skonio receptorius, bei laisvas laikas skiriamas Gdansko Kalėdinei mugei.

  Kalėdinės mugės yra Advento dalis, ši tradicija siekia viduramžius. Tuo metu mugės vykdavo maisto, buitinių prekių įsigyjimui. Šiose mugėse vyrauja džiaugsmo, meilės ir Kalėdų magijos atmosfera, pagardinta unikaliais kvapais, skoniais, garsais ir spalvomis. Kalėdinė mugė Gdanske – viena gražiausių Europoje! 2022m. Buvo surengtas konkursas „European Best Christmas Market“, 48 tūkstančiai interneto vartotojų  balsavo už kalėdinį Gdanską. Jam atiteko net antra vieta. Čia buvo pastatyta net 165 namukai, kuriose amatininkai pristatę savo rankų darbo produktus. Ir jūs atvykę galėsite įsigyti žaisliukų eglutėms, dekoracijų, odos, vilnos gaminių ir kt. Saldumynų mėgėjams didelė meduolių, šokolado, karamelės, keptų migdolų pasiūla. Sušilti galėsite paragavę dešrelių su bigosu, paskanauti Grzane piwo (šilto alaus). Ir dar nosį pakutens karšto vyno kvapas. 2022m. buvo išgertas net 177 153 puodelis. O kur dar kalėdinės dainos, juokas, lemputės, eglutės ir jūsų spindinčios akys?

  Nakvynė viešbutyje Elblange.

 • 2023 m. lapkričio 26 d. (sekmadienis)

  Po pusryčių atsisveikine su Gdansku.

   Prieš lankantis kalėdinėje edukacijoje papietausite miestelio kavinukėje. Sriuba + kiaulienos kepsnys. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite).

   Keliausite į kalėdinių žaisliukų fabriką. Čia jus sutiks elfas ir mokins iš stiklo išpūsti norimos formos kalėdinį žaisliuką ir jį dekoruoti. Kol žaisliukai išdžius, susitiksite su Šv. Mikalojumi, apžiūrėsite žaisliukų ekspoziciją bei apsilankysite parduotuvėlėje.

  Kelionė link namų.

  Numatomas grįžimas į Klaipėdą apie 02:00 - 02:30 valandą.

Į kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
 • Baseinai viešbutyje
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Vakarienė viešbutyje – 18 € asmeniui
 • Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už kambarį 60 €
 • Papildomiems mokamiems objektams – apie 180  PLN

Papildoma informacija


Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją,  kaina, gyvenant dviese dviviečiame/ trise triviečiame kambaryje -  260 € 242 € asmeniui.

Į savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kainą įskaičiuota: 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir baseinais, kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, papildomiems mokamiems objektams – apie apie 45 eurai (stiklinio kalėdų žaisliuko gamyba, bilietai ir ekskursija Malborko pilyje, pietūs trečiąją dieną).

 

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos.

Vakarienė viešbutyje – 18 € asmeniui.

Kelionės draudimas.

Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už kambarį 60 €.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu į Lenkiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


3.00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės). 

3.15 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.

3.45 val. Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną, 57 autostrados km.

4.20 val. Kryžkalnis (degalinė Orlen).

6.45 val. Kauno Circle K degalinės (Vakarų aplinkkelis 10, Kaunas).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija