Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d.

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d.

Pažintinėje kelionėje kolektyvams vyksite į Gruziją. Tūkstančius metų prekybininkai ir nuotykių ieškotojai čia keliavo istoriniu Šilko keliu, o jų palikimas šiandien išlikęs valstybės kultūroje, paminkluose, įskaitant ir daugelį UNESCO paveldo objektų. Kelionės metu susipažinsite su šalies sostine, žymiausiais istoriniais objektais, gruziniška virtuve bei pasigrožėsite nuostabia kalnuotąją gamta ir miestų panorama. Pasivaikščiosite vienu ilgiausiu bulvaru pasaulyje, pasimėgausite Juodosios jūros kurortu – Batumyje.


Kelionės programa

 • 1 dienos vakaras:

  Skrydis iš Vilniaus į Tbilisį, su persėdimu Rygoje. Galimas tiesioginis skrydis iš Rygos.

   Įskaičiuota:

  • 8 kg rankinis bagažas.
  • 23 kg registruotas bagažas.
  • Nemokama registracija oro uoste.
  • Keleivių vardų bei pavardžių pateikimas, likus 7 dienoms iki skrydžio.
  • Nemokamas keleivio vardo bei pavardės keitimas likus net 48 valandoms iki skrydžio.

 • 2 diena. Ekskursija Tbilisyje - degustacija Sarajišvilio gamykloje-paminklas „Gruzijos kronika“

  Po skrydžio vyksite į viešbutį trumpam poilsiui.

  Po pusryčių viešbutyje, pažintinę kelionę kolektyvams pradėsite nuo ekskursijos po šalies sostinę – Tbilisį. Pirmasis sustojimas prie šlovingosios Samebos – pagrindinės katedros ir aukščiausio religinio pastato šalyje. Toliau apžiūrėsite Metekhi bažnyčią, įsikūrusią ant uolos virš Mtkvari upės. Gidas nuves Jus į naująjį Rike parką, kur galėsite pasigrožėti vaizdu bei nusifotografuoti priešais Taikos tiltą – modernią italų architektų suprojektuotą konstrukciją ir vieną iš naujųjų miesto simbolių.

  Vienas iš svarbiausių dienos akcentų – apsilankymas Narikaloje – senovinėje sostinės tvirtovėje, kur lyniniu keltuvu nusikelsite į viršų ir prieš Jus atsivers nuostabūs miesto vaizdai. Po apsilankymo, pasivaikščiosite siauromis istorinėmis senamiesčio gatvelėmis, tarp jų ir atnaujinta Šardeni gatve – kurioje verda naktinis gyvenimas.

  Pažintinės kelionės kolektyvams pirmąją dieną taip pat apsilankysite Sarajišvilio gamykloje, kurioje pirmą kartą buvo pradėtas gaminti gruziniškas brendis. Ekskursijos metu patys patirsite ir suprasite tikrąją sielą, slypinčią už kiekvieno gamykloje gaminamo brendžio butelio. Taip pat dalyvausite degustacijoje, kuri padės pažinti nepakartojamą tikro gruziniško brendžio aromatą ir charakterį.

  Dieną užbaigsite aplankydami dažnai vadinamą „Gruzijos Stounhendžu“ – paminklą „Gruzijos kronika“. Paminklas susideda iš 16 didelių kolonų, kurių kiekviena siekia maždaug 35 metrų aukštį. Apatinėse dalyse vaizduojami Jėzaus ir kitų krikščionybės istorijoje svarbių ir žymių asmenybių gyvenimai.

  Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena. Ekskursija po Kachetijos regioną (Bodbe-Signagi-Velistsike).

  Pusryčiai viešbutyje.

  Antroji pažintinės kelionės kolektyvams Gruzijoje diena skiriama Kachetijai, Gruzijos vyno regionui. Pirma sustojimo stotelė – Bodbės vienuolynas. Toliau pereisite prie svarbiausio šios dienos turo – apsilankymo Signagi mieste, dar dažnai vadinamo „meilės miestu“. Pilnas XIX amžiaus architektūros elementų Signagis primena Italiją, su Viduržemio jūros regiono stiliaus spalvingais, mažais namais ir siauromis gatvelėmis. Su vaizdu į Alazani slėnį bei Kaukazo horizontą, miestas yra labai graži vieta pasivaikščioti.

  Toliau, pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją metu vyksite į Velistsikhe kaimą, kur lankysite vyno rūsį-muziejų Numisi. Rūsys pastatytas su baltais upės akmenimis ir plytomis, vyrauja senovinė tradicinė architektūra. Čia Jūsų lauks skani vakarienė su tradiciniais Kachetijos patiekalais ir vyno degustacija bei gruzinų virtuvės (khinkali, churchkhela) gaminimo meistriškumo kursai. Taip pat Jums bus pristatomi tradiciniai gruzinų šokėjų pasirodymai ir dainos.

  Atvykimas į Telavį. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena. Telavi-Msheta-Rabat-Akalcihe

  Ryte, po pusryčių, pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją metu išvykę iš Telavio, vos 20 km nuo miesto centro, sustosite senojoje, legendinėje Gruzijos sostinėje – Mtskhetoje. Įsikūrusi istorinėje Rytų Gruzijos sostinėje (Kartli) bei Mtkvari ir Aragvi upių santakoje, Mtskheta išliko dvasinėje Gruzijos širdyje nuo pat krikščionybės pradžios, o Svetitskhoveli katedra liko stačiatikių bažnyčios centras. Jūs aplankysite Džvari (Kryžiaus) vienuolyną, anksčiau tai buvo pagoniška šventykla, o vėliau paversta krikščionių bažnyčia. Atsidūrę ant vėjuoto, uolėto iškyšulio, skirkite laiko pasimėgauti išskirtiniu kraštovaizdžiu bei nufotografuokite šį nuostabų UNESCO pasaulio paveldo sąraše įtrauktą vietovę.

  Pietūs.

  Pažintinę kelionę kolektyvams Gruzijoje tęsite kelyje link Achalcichės. Senoji akmeninė Rabati tvirtovė, pagrindinis Achalcichės miesto vaizdas, stovi ant nedidelės kalvos pačiame Potskovio upė krante. Pilies pavadinimas kilęs iš arabų kalbos, reiškia „apsaugota vieta“. Tvirtovė buvo kelis kartus sunaikinta. 2012 metais buvo atlikta didelė rekonstrukcija, po kurios Rabati tvirtovė virto miesteliu mieste ir tapo ne tik istoriniu paminklu, bet tikru kultūriniu miesto centru. Čia yra bažnyčia, mečetė, sinagoga, nedidelis parkas, istorijos muziejus, įvairios parduotuvės, viešbučiai ir net civilinės metrikacijos skyrius tvirtovės sienų viduje.

  Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena. Akalcihe – Vardzia-Boržomi-Kutaisi

  Po pusryčių, iš Akalcihe, pažintinės kelionės į Gruziją metu, toliau keliausite iki Vardzija urvo. Tai urvas, datuojamas dar nuo XII a., iškastas Erušetijos kalno šlaite, kairiajame Mtkvari upės krante. Kasinėjimai parodė, kad Vardzijos vietovė buvo apgyvendinta dar bronzos amžiuje. Čia rasite varpinę, pagrindinę bažnyčią, kambarius urvuose, koplyčias, vaistinę ir vyno rūsius. Kompleksą sudaro devyniolika pakopų, kurių laipteliai veda į kapines. Infrastruktūrą apima tuneliai, vandens įrenginiai ir gynyba. Vardzija buvo pateikta įtraukimui į būsimą UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūros objektas.

  Toliau važiuosite į kurortinį Borjomi miestelį. Borjomi yra neįtikėtinai graži vieta, esanti vešliame Mtkvari upės slėnyje ir garsėjanti savo šaltinio vandeniu ir Romanovų vasaros rūmais Likani. Skiriamas laisvas laikas Borjomi parke išgerti garsiojo Borjomi vandens.

  Vėlyvas atvykimas į Kutaisį. Miesto turas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena. Okatse kanjonas - Batumis

  Po pusryčių hostelyje arba svečių namuose vyksite į Okatse kanjoną. Pasidžiaugsite pirmuoju kabančio taku, ir pasijausite taip, tarsi 2–3 valandas eitumėte tiesiai į dangų. Pėsčiųjų takas eina per Dadiani istorinius miškus, pasimėgausite žygiu per 780 metrų ilgio kabantį taką. Žygio tikslas - panoraminis vaizdas, kur turėsite galimybę padaryti nuostabių nuotraukų.

  Sustojimas pietums. Bus įdėtos pietų dėžutės.

  Atvykimas į Batumį. Apgyvendinimas hostelyje arba svečių namuose.

  Ekskursija po miestą: susipažinsite su Europos aikšte ir Medėjos statula. Naršysite po vietinę turgavietę ir pasidžiaugsite nuostabia atmosfera. Pasivaikščiosite Batumio bulvaru Juodosios jūros pakrantėje. Kita stotelė – Ali ir Nino statula bei pasakojimas apie jų meilės istoriją.

  Apsilankysite Stebuklų parke, patyrinėsite apylinkes ir galėsite nusifotografuoti Abecėlės bokšte.

  Vakarienė. Nakvynė Batumyje.

 • 7 diena. Batumi botanikos sodas-Adžarija-vandens krioklys.

  Paskutiniąją pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją dieną lankysite Batumio botanikos sodą, Žaliajame kyšulyje, už 9 km nuo Batumio. Botanikos sodas įkurtas 1912 m., jo bendras plotas yra 113 hektarų. Sode yra trys parkai: Aukštutinis, Žemutinis ir Pajūrio parkas. Sode yra 9 fitogeografiniai departamentai: Užkaukazės drėgnieji subtropikai, Australija, Naujoji Zelandija, Himalajai, Rytų Azijos, Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Meksikos ir Viduržemio jūros.

  Pietų dėžutės. Piknikas su nuostabios gamtos apsuptyje.

  Išvykimas į kalnuotąją Adžarą, kuri laikoma nuostabiausiu Gruzijos regionu. Pakelėje taip pat pamatysite lygumas, kalnų grandines, pasipuošusias žalia lapija ir nuostabiais kriokliai. Taip pat pamatysite ilgiausią Adžaros upę – Ajaristskali, viduramžių arkinį tiltą Makhuncetis, pastatytą XI amžiuje iš vulkaninių uolų riedulių ir  krioklį Makhuntseti su krištolo skaidrumo vandeniu.

  Galiausiai aplankysite vietinius vyno namus. Adžarų vyno degustacija. Po ekskursijos važiuosite atgal į Batumį.

  Vakarienė. Nakvynė Batumyje.

 • 8 diena.

  Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Batumio tarptautinį oro uostą.

              Skrydis iš Batumio į Vilnių per Rygą.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją  kaina (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), nuo 1330 € asmeniui, kai keliauja 26 ir daugiau asmenų.

Į pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietas; lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais. (Tbilisyje įskaitant ir ankstyvą atvykimą, Telavi 1 naktis, Ahalcike 1 naktis, Kutaisi 1 naktis, Batumi – 2 naktys; pervežimas iš/į oro uosto autobusu Gruzijoje; rusakalbio arba anglakalbio gido paslaugos Gruzijoje; pasikėlimas lynu link Narikalos tvirtovės į vieną pusę Tbilisyje; ekskursija su degustacija Sarajišvilio gamykloje; vyno degustacija Adžarijoje; maitinimas pagal programą (pusryčiai, 6 pietūs (iš jų trys pietų dėžutės, kur valgysime gamtoje), 5 vakarienės, 1 nacionalinė vakarienė); Tamada – vakaro vedėjas vieno vakaro metu; gruziniškų šokių ir dainų programa vieną vakarą.

Į pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos; draudimas dėl COVID-19 rizikos, suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas, bagažo vėlavimo/praradimo ir kt.; jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už vienvietį kambarį  nuo 170 €.

Kelionei būtinas daugiau nei 6 mėn. po atostogų pabaigos galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Kelionės programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

 

Pastaba: pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę į Gruziją tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai