Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 18 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionės rytą pradėsite skanaudami cepelinus (su mėsa/varške/grybais – yra normalaus dydžio ir galima mažesnio dydžio).

Pasistiprinę ir žvalūs, toliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite į vieną seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje ir vienintelį Lietuvos miestelį esantį saloje, garsų gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Gidė praves ekskursiją po didžiausią salą Lietuvoje, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionę autobusu tęsite vykdami link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.  Aplankysite ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją. Su ja supažindins ekspozicijos gidas.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyksite ragauti vikingų maisto. Edukacijos metu susipažinsite su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite rekonstrukcinius to meto patiekalus, pagal Lietuvos ir Skandinavijos piliakalniuose randamus šaltinius. Patys išsikepsite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų ir slyvų įdaru; Vikingų moteris jus pakvies prie stalo, kur ragausite kanapinį sviestuką; rūkytos žuvies; dūmineje krosnyje keptą krekenų pyragą, lapnočių (balandėlių vyniotų burokėlių lapuose), keletas rūšių dūminėje krosnyje keptų troškinių. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Šviežių sūrių, obuolių sūrių, naminės krosnyje keptos duonos. 

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 93 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, ornitologo ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus 2d./1n.

Šakočio kepimas – krepšinio muziejus – sinagogų kompleksas

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas