Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 19 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionės rytą pradėsite skanaudami cepelinus (su mėsa/varške/grybais – yra normalaus dydžio ir galima mažesnio dydžio).

Pasistiprinę ir žvalūs, toliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite į vieną seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje ir vienintelį Lietuvos miestelį esantį saloje, garsų gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Gidė praves ekskursiją po didžiausią salą Lietuvoje, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionę autobusu tęsite vykdami link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.  Aplankysite ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją. Su ja supažindins ekspozicijos gidas.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyskite ragauti ir sočiai pavalgyti 1000 metų senumo maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūminėje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvis, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalas – dūminėje krosnyje keptas troškinys su mėsa, daržovėmis pagal specialų receptą.

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 93 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, ornitologo ekskursija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Nuotolinė ekskursija Meilės stotelės Vilniuje

Excursion „From Memel to Klaipeda“

Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: skrydis lėktuvu ir Kupiškio kraštas

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu – Kuršių pėdsakais Lietuvoje

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Japonijos pėdsakais Lietuvoje

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis