Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Maksimalus keliautojų skaičius šiai kelionei – 19 asmenų!

Savaitgalio verslo kelionės rytą pradėsite skanaudami cepelinus (su mėsa/varške/grybais – yra normalaus dydžio ir galima mažesnio dydžio).

Pasistiprinę ir žvalūs, toliau savaitgalio verslo kelionės metu vyksite į vieną seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje ir vienintelį Lietuvos miestelį esantį saloje, garsų gamtos grožiu, paukščių įvairove bei pavasariniais potvyniais. Keliautojus Gidė praves ekskursiją po didžiausią salą Lietuvoje, nuvyksite iki vietovės kairiajame Atmatos užės krante.

Savaitgalio verslo kelionę autobusu tęsite vykdami link pusiasalio prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties. Jūsų lauks maloni pažintis su ornitologo pasakojimu apie paukščius. Po ekskursijos užlipsite į ornitologinės stoties bokštą. Aukštis – 11 m, atstumas iki marių – 30 metrų, signalas matomas iš 3,5 km.  Aplankysite ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspoziciją. Su ja supažindins ekspozicijos gidas.

Po tiek malonių įspūdžių ir žinių, būsite labai išalkę tad vyskite ragauti ir sočiai pavalgyti 1000 metų senumo maisto. Beje čia ir patys turėsite pasigaminti. Ką konkrečiai lai būna staigmena. Edukacijos metu  supažindins su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų/medaus/spanguolių įdaru; kanapinį sviestuką; dūminėje krosnyje keptų obuolių su medumi. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvis, sūdytų lašinukų. Bei karštas patiekalas – dūminėje krosnyje keptas troškinys su mėsa, daržovėmis pagal specialų receptą.

Savaitgalio verslo kolektyvinei kelionei einant į pabaigą vyksite į vyninę, susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: cepelinai su mėsa/varške/grybais, ornitologinė stotis, 1000 metų senumo maistas, vyno degustacija – apie 60-65 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastaba. Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Rygos senamiestis - Rygos balzamo degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės