Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Kelionės programa

Šiame vienos dienos pažintiniame ture kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  •  Pažintinę-degustacinę verslo kelionę pradėsite vykdami į raketinę bazę, kurioje 1960 metais buvo laikomos aštuonios galingiausios sovietų armijos raketos. Pažintinės kelionės metu susipažinsite su sovietmečio raketine baze, jos teritorija, istorija ir taip pat aplankysite įkurtą Lietuvos partizanų istorijos muziejų, jus pasitiks šios srities žinovas, kuris supažindins su raketinės bazės teritorija ir istorija, apžiūrėsite karinę techniką, išlikusius pastatus.
  •  Po įdomaus pasakojimo degustacinės verslo kelionės metu važiuosime į krašto muziejų, kuriame valgysite  aukštaičių iškeptą kugelį.
  • Vėliau verslo kelionėje dalyvausite parodomajame šakočio kepime. Pamatysime iš kokios tešlos yra kepamas tikrasis šakotis, kaip tinkamai jį iškepti, kokios priemonės yra naudojamos, stebėsite šakočio kepimo procesą, po kurio jūsų laukia paties šakočio degustacija.
  •  Šios degustacinės kelionės autobusu kolektyvams pabaigoje aplankysime trečios kartos bitininką, kurio bityne dūzgia apie 200 bičių avilių. Ragausime skirtingų 9 rūšių midų.  Degustacijos metu susipažinsite su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 82 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai