Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Kelionės programa

Šiame vienos dienos pažintiniame ture kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  •  Pažintinę-degustacinę verslo kelionę pradėsite vykdami į raketinę bazę, kurioje 1960 metais buvo laikomos aštuonios galingiausios sovietų armijos raketos. Pažintinės kelionės metu susipažinsite su sovietmečio raketine baze, jos teritorija, istorija ir taip pat aplankysite įkurtą Lietuvos partizanų istorijos muziejų, jus pasitiks šios srities žinovas, kuris supažindins su raketinės bazės teritorija ir istorija, apžiūrėsite karinę techniką, išlikusius pastatus.
  •  Po įdomaus pasakojimo degustacinės verslo kelionės metu važiuosime į krašto muziejų, kuriame valgysite  aukštaičių iškeptą kugelį.
  • Vėliau verslo kelionėje dalyvausite parodomajame šakočio kepime. Pamatysime iš kokios tešlos yra kepamas tikrasis šakotis, kaip tinkamai jį iškepti, kokios priemonės yra naudojamos, stebėsite šakočio kepimo procesą, po kurio jūsų laukia paties šakočio degustacija.
  •  Šios degustacinės kelionės autobusu kolektyvams pabaigoje aplankysime trečios kartos bitininką, kurio bityne dūzgia apie 200 bičių avilių. Ragausime skirtingų 9 rūšių midų.  Degustacijos metu susipažinsite su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 82 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Kauno pilis - funikulierius - stalo žaidimai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija