Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite ekskursijose:

  • Šios dienos pažintinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite prie Platelių ežero, kur pakrante bei šalia jo augančiu mišku besidriekiantis pažintinis pėsčiųjų takas visus sužavės savo gamtine įvairove bei nuostabiais vaizdais į ežerą. Pažintiniame take  galima pamatyti būdingą šiam kraštui reljefą, Šeirės mišką, Gaudupio pelkę, Piktežerį, Platelių ežerą, o įrengta infrastruktūra padės pažinti aplinką per regėjimą, uoslę, klausą, lietimą, judėjimą ir mąstymą. Tad pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne ir vandeniu. Ekskursija pažintiniu taku su vietiniu žemaitiškai kalbančiu gidu.

Po malonaus pasivaikščiojimo vyksite pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę.

  • Pažintinę verslo kelionę kolektyvams tęsite Žemaičių Kalvarijoje, kur vietinis gidas supažindins su šiuo įdomiu miesteliu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  XVII a. vyskupas Jurgis Tiškevičius įsteigė pirmąjį LDK Kristaus kančios kelią su 19 koplyčių bei  pastatė Marijai skirtą bažnyčią. Greitai susiklostė savitos kasmet liepos pirmąjį dešimtadienį vykstančių kelionių į atlaidus tradicijos.
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažąją baziliką. Bažnyčia buvo ne kartą atstatyta ir remontuota, dabartinė bazilika yra jau ketvirtoji Žemaičių Kalvarijos miestelyje. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą,  išsaugojęs IX–XIII a. būdingą gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis.
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu vyksite apžiūrėti didžiausio  riedulio Lietuvoje. Melioratoriai, kasdami griovius, aptiko milžinišką akmenį. Tik jo  ketera kyšojo paviršiuje, todėl nuspręsta iškasti jį visą. Tuomet tyrėjai nustatė, kad akmuo yra netgi didesnis už tada didžiausiu Lietuvos akmeniu laikytą Puntuką. Spėjama, kad akmenį ledynai atnešė nuo Švedijos.
  • Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje vyksite į Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir parką, išsamiau supažindins vietinis gidas (-ė. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo Vaclovo Into atrinkti akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. Kalnelyje – akmeninių skulptūrų skveras. Muziejuje eksponuojama nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų kolekcijos.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  20-25 € asmeniui (vietinio gido paslaugos pėsčiųjų take, pietūs (sriuba+karštas mėsos patiekalas), ekskursija su vietiniu gidu Žemaičių Kalvarijoje,  akmenų muziejus ir parkas su gidu)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją: Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai