Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite ekskursijose:

 • Šios dienos pažintinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite prie Platelių ežero, kur pakrante bei šalia jo augančiu mišku besidriekiantis pažintinis pėsčiųjų takas visus sužavės savo gamtine įvairove bei nuostabiais vaizdais į ežerą. Pažintiniame take  galima pamatyti būdingą šiam kraštui reljefą, Šeirės mišką, Gaudupio pelkę, Piktežerį, Platelių ežerą, o įrengta infrastruktūra padės pažinti aplinką per regėjimą, uoslę, klausą, lietimą, judėjimą ir mąstymą. Tad pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne ir vandeniu. Ekskursija pažintiniu taku su vietiniu žemaitiškai kalbančiu gidu.

Po malonaus pasivaikščiojimo vyksite pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę.

 • Pažintinę verslo kelionę kolektyvams tęsite Žemaičių Kalvarijoje, kur vietinis gidas supažindins su šiuo įdomiu miesteliu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  XVII a. vyskupas Jurgis Tiškevičius įsteigė pirmąjį LDK Kristaus kančios kelią su 19 koplyčių bei  pastatė Marijai skirtą bažnyčią. Greitai susiklostė savitos kasmet liepos pirmąjį dešimtadienį vykstančių kelionių į atlaidus tradicijos.
 • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažąją baziliką. Bažnyčia buvo ne kartą atstatyta ir remontuota, dabartinė bazilika yra jau ketvirtoji Žemaičių Kalvarijos miestelyje. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą,  išsaugojęs IX–XIII a. būdingą gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis.
 • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu vyksite apžiūrėti didžiausio  riedulio Lietuvoje. Melioratoriai, kasdami griovius, aptiko milžinišką akmenį. Tik jo  ketera kyšojo paviršiuje, todėl nuspręsta iškasti jį visą. Tuomet tyrėjai nustatė, kad akmuo yra netgi didesnis už tada didžiausiu Lietuvos akmeniu laikytą Puntuką. Spėjama, kad akmenį ledynai atnešė nuo Švedijos.
 • Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje vyksite į Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir parką, išsamiau supažindins vietinis gidas (-ė. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo Vaclovo Into atrinkti akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. Kalnelyje – akmeninių skulptūrų skveras. Muziejuje eksponuojama nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų kolekcijos.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 74 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Sutikite Naujuosius metus Talino širdyje - sidabro muziejus 2d./1n.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams po Kupiškio kraštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą