Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba


Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite Nemuno ir Neries santakoje esančią pilį, kuri buvo pastatyta XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Tai ne tik seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. XVI a. pilyje veikė kalėjimas. Šiuo metu pilyje veikia Kauno miesto muziejaus skyrius.
 • Kūno kalbos mokymai pedagogams. Mokymų metu kalbėsite ir praktikuosite kaip kuo greičiau pažinti žmogų iš jo veido bruožų, kalbėsenos, kūno kalbos. Kūno kalbos išmanymas yra vienas esminių faktorių, padedančių patirti sėkmę verslo susitikimuose, formaliuose pokalbiuose ar svarbiose derybose. Tai neatsiejama dalis bendravime su šeimos nariais ar draugais. Ką pašnekovas sako ne žodžiais, o kūno kalba? Ką išduoda laikysena ir rankų gestai? Išmoksite žmonių tipologijų pagal DISC (pagal žmonių elgsenos tipus), kūno kalbą, veido bruožus kokie jų elgsenos ir išvaizdos ypatumai. Pagrindiniai atpažinimo būdai. Mokymai su kūno kalbos ir žmonių tipologijų mentorė. Pasirenkama iš Jus dominančių mokymosi temų arba visos temos: 1. Kūno kalba (gestai, manieros). Viešojo kalbėjimo tobulinimas. 2. Žmonių tipologijos pagal jų elgseną, kalbą, aplinką ir pan. 3. Žmonių atpažinimas iš jų veido bruožų. Perskaityti save ir artimus iš veido bruožų. 4.Žemėlapio, fraktalų, gyvenimo koliažo piešimas. (Kūno kalbos mokymus galima pasikviesti ir į savo mokyklą, be šios programos).
 • Su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys įdomiausias istorines Kauno vietas, aplankysite laisvės alėją, sužinosite, kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno.

arba

 • Aplankysite Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą. Tuo metu Prezidento rūmai buvo vienu iš svarbiausių visuomenės traukos objektų mieste. Anuomet Prezidentūros svečiai ne kartą pastatą buvo pavadinę Lietuvos „baltaisiais rūmais“. Šioje prezidentūroje mūsų šalį valdė net trys prezidentai: Antanas Smetona, Aleksandras Stulginskis ir Kazys Grinius. Pasivaikščiosite po Istorinę Prezidentūrą, sužinosite daug reikšmingų faktų apie mūsų šalį ir jos valdymą.

arba

 • Ekskursija karinės technikos ekspozicijoje. Ekspozicijoje pamatysite haubicą M-50 (M-101) – artilerijos pabūklą, skirtą šaudyti aukšta trajektorija, švedų gamybos prieštankinius pabūklus PV1110, skirtus tankams ir šarvuotajai technikai naikinti. Taip pat minosvaidžius ,,Ehrhardt“, visureigį „Land Rover M109″, pagamintą Didžiojoje Britanijoje, kurį Lietuvos karinės pajėgos naudojo misijos Irake metu ir daugelį kitų.

arba

 • Vyksite į karo muziejų. Tai vienas seniausių Lietuvos muziejų. Muziejuje veikia daug ekspozicijų supažindinančių su ginklų istorija Lietuvoje ir pasaulyje, naujųjų laikų karyba, antisovietinis ir antinacinis pasipriešinimas Lietuvoje, sukilimai, pirmasis pasaulinis karas.

arba

 • Aplankysite privačią unikalią kolekciją, kurioje paviešinta slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos spec. tarnybose. Muziejuje pamatysite slapto įsilaužimo ir slaptų kratų įrangą, KGB telefonus ir telefonų klausymosi bei pokalbių kodavimo įrangą ir ryšio blokatorių, pelengatorių. Išgirsite istoriją apie unikalų slaptą metalo detektorių, skirtą aptikti pasiklausymo įrangą ar ginklą priėjus prie žmogaus ir jį apkabinus. Muziejuje eksponuojamas mikro objektų aptikimo ultravioletiniais ir infraraudonaisiais spinduliais prietaisas bei daugybė kitos intriguojančios ir nematytos technikos. 

arba

 • Ekskursija geologiniame take. Pasivaikščiosite puikiai įrengtu geologiniu taku, prasimankštinsite ir suartėsite su gamta. Pasigrožėsite įspūdingais vaizdais, bei pasivaikščiosite  rezervatinėje apyrubėje – vienintelėje Lietuvoje. Tai yra mažai žinomas turistinis objektas, todėl keliaudami susipažinsite su ypatinga šios vietos flora. Miškas yra saugomas, draudžiama judinti net sudžiūvusius medžius, nes tai gali pakenkti laukinei gamtai. Nukeliausite į praeitį ir pasivaikščiosite po mišką, neliečiama nuo 1968  metų, pamatysime kaip atrodo gamta be žmonių.

arba

 • Važiuosite į patį populiariausią  IX fortą.  Jame turėsite ekskursiją apie IX forto gynybinę sieną, pasivaikščiosite požeminėse susisiekimo galerijose. Įžengus į beveik prieš 100 metų iš betono ir gelžbetonio statytą tvirtovę, rodos, dar galima pajusti to laiko mūšiuose naudotų patrankų parako kvapą. Šis fortas buvo pats moderniausias iš visų prieškario metais pastatytų laikinojoje sostinėje. Tais laikais fortas buvo aprūpintas elektra, turėjo vandentiekį ir kanalizaciją.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija