5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinėje kelionėje kolektyvams vyksite į Gruziją. Tūkstančius metų prekybininkai ir nuotykių ieškotojai čia keliavo istoriniu Šilko keliu, o jų palikimas šiandien išlikęs valstybės kultūroje, paminkluose, įskaitant ir daugelį UNESCO paveldo objektų. Kelionės metu susipažinsite su šalies sostine, žymiausiais istoriniais objektais, gruziniška virtuve bei pasigrožėsite nuostabia kalnuotąją gamta ir miestų panorama.


Kelionės programa

1 dienos vakaras

Skrydis iš Vilniaus į Tbilisį, su persėdimu Rygoje. Galimas tiesioginis skrydis iš Rygos. Įskaičiuota:

• 8 kg rankinis bagažas.

• 23 kg registruotas bagažas.

• Nemokama registracija oro uoste.

• Keleivių vardų bei pavardžių pateikimas, likus 7 dienoms iki skrydžio.

• Nemokamas keleivio vardo bei pavardės keitimas likus net 48 valandoms iki skrydžio.

2 diena:

Anksti ryte atskrendate į Tbilisį. Po skrydžio vyksite į viešbutį Tbilisyje trumpam poilsiui.

Po pusryčių viešbutyje, pažintinę kelionę kolektyvams pradėsite nuo ekskursijos po šalies sostinę – Tbilisį. Pirmasis sustojimas prie šlovingosios Samebos – pagrindinės katedros ir aukščiausio religinio pastato šalyje. Toliau apžiūrėsite Metekhi bažnyčią, įsikūrusią ant uolos virš Mtkvari upės. Gidas nuves Jus į naująjį Rike parką, kur galėsite pasigrožėti vaizdu bei nusifotografuoti priešais Taikos tiltą – modernią italų architektų suprojektuotą konstrukciją ir vieną iš naujųjų miesto simbolių.

Vienas iš svarbiausių dienos akcentų – apsilankymas Narikaloje – senovinėje sostinės tvirtovėje, kur lyniniu keltuvu nusikelsite į viršų ir prieš Jus atsivers nuostabūs miesto vaizdai. Po apsilankymo, pasivaikščiosite siauromis istorinėmis senamiesčio gatvelėmis, tarp jų ir atnaujinta Šardeni gatve – kurioje verda naktinis gyvenimas.

Pietūs.

Pažintinės kelionės kolektyvams pirmąją dieną taip pat apsilankysite Sarajišvilio gamykloje, kurioje pirmą kartą buvo pradėtas gaminti gruziniškas brendis. Ekskursijos metu patys patirsite ir suprasite tikrąją sielą, slypinčią už kiekvieno gamykloje gaminamo brendžio butelio. Taip pat dalyvausite degustacijoje, kuri padės pažinti nepakartojamą tikro gruziniško brendžio aromatą ir charakterį.

Vakarienė gruzinų restorane.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Kazbegį. Kolektyvinės kelionės metu keliausite Gruzijos kariniu keliu iki Ananuri tvirtovės ir vienuolyno, esančio ant Jinvali rezervuaro kranto. Ananuri buvo Argavi dinastijos kunigaikščių buveinė, Argavi dinastija viduramžiais valdė šią vietovę ir gyvavimo metu patyrė daug laimėtų ir pralaimėtų mūšių. Vėliau aplankysite daugelio gruzinų pasididžiavimą – slidinėjimo kurortą Gudauri, esantį 2195 m. aukštyje, čia sustosite pasimėgauti nuostabiais kalnų vaizdais.

Pietūs.

Galiausiai džipais pakilsite į kalną ir pasigerėsite kvapą gniaužiančiais vaizdais iš Gergeti Trejybės bažnyčios – tai viduramžiais statyta bažnyčia, stovinti ant Kazbeko kalno šlaito, kurio fone iškyla nuostabus Kauko kalnų vaizdas. Gergety Trejybės bažnyčia yra vienintelė bažnyčia Khevi mieste su kryžiumi ant kupolo, o bažnyčia ir atskirta varpinė yra patapę vienais garsiausių Gruzijos simbolių, įkvepiančiais keliautojus iš viso pasaulio aplankyti Gruziją.

Po ekskursijos grįšite į Tbilisį vakarienei.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Pusryčiai viešbutyje.

Trečioji pažintinės kelionės kolektyvams po Gruziją diena skiriama Kachetijai, Gruzijos vyno regionui. Pirma sustojimo stotelė – Bodbės vienuolynas. Toliau pereisite prie svarbiausio šios dienos turo – apsilankymo Signagi mieste, dar dažnai vadinamo „meilės miestu“. Pilnas XIX amžiaus architektūros elementų Signagis primena Italiją, su Viduržemio jūros regiono stiliaus spalvingais, mažais namais ir siauromis gatvelėmis. Su vaizdu į Alazani slėnį bei Kaukazo horizontą, miestas yra labai graži vieta pasivaikščioti.

Toliau, pažintinės kelionės į Gruziją metu vyksite į Velistsikhe kaimą, kur lankysite vyno rūsį-muziejų Numisi. Rūsys pastatytas su baltais upės akmenimis ir plytomis, vyrauja senovinė tradicinė architektūra. Čia Jūsų lauks skani vakarienė su tradiciniais Kachetijos patiekalais ir vyno degustacija bei gruzinų virtuvės (khinkali, churchkhela) gaminimo meistriškumo kursai. Taip pat Jums bus pristatomi tradiciniai gruzinų šokėjų pasirodymai ir dainos.

Atvykimas atgal į Tbilisį. Skiriamas laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio (pusryčių dėžutės). Pervežimas į Tbilisio tarptautinį oro uostą. Skrydis iš Tbilisio į Vilnių, su persėdimu Rygoje. Galimas tiesioginis skrydis tik į Rygą.

Įskaičiuota:

• 8 kg rankinis bagažas.

• 23 kg registruotas bagažas.

• Nemokama registracija oro uoste.

• Keleivių vardų bei pavardžių pateikimas, likus 7 dienoms iki skrydžio.

• Nemokamas keleivio vardo bei pavardės keitimas likus net 48 valandoms iki skrydžio.

 

Pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją  kaina (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), kai keliauja 35 ir daugiau asmenų  - nuo 820 € asmeniui. Jeigu keliautojų skaičius sumažėja, kaina gali padidėti.

Į pažintinės kelionės kolektyvams į Gruziją kainą įskaičiuota: nakvynė 2-3 *viešbučiuose su pusryčiais,  pervežimas iš/į oro uosto autobusą Gruzijoje,  pervežimai autobusu Gruzijoje, anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos Gruzijoje, pasikėlimas lynu link Narikalos tvirtovės į vieną pusę Tbilisyje, ekskursija su degustacija Sarajišvilio gamykloje, maitinimas pagal programą (pusryčiai, 2 dienų pietūs + kalnuose būnat priešpiečių dėžutė, 3 vakarienės), gruziniški šokiai ir dainos, gruzinų virtuvės gaminimo meistriškumo kursai (khinkali, churchkhela) Velestichėje, džipai į Gergeti bažnyčią Kazbegyje.

 

Pažintinės kelionės kolektyvams  į Gruziją papildomos išlaidos:

  1. Asmeninės išlaidos.
  2. Medicininių išlaidų draudimas.
  3. Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už vienvietį kambarį nuo 160 €.
  4. Arbatpinigiai vairuotojui, gidui (preliminariai  3-4 eurai asmeniui).

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba: pažintinės verslo kelionės į Gruziją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės verslo kelionės į Gruziją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams į Gruziją tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.