Mano kelionės

Vienos dienos kelionė į Smiltynę

Vienos dienos kelionė į Smiltynę

    Kuršių Nerija yra apsupta Baltijos jūros, Kuršių marių ir tyro pušų oro. Mėgaudamiesi kraštovaizdžiu, galima leistis į pažintinę kelionę, nuo Senosios perkėlos iki Lietuvos jūrų muziejaus yra vos 2 kilometrai, kuriuos einant pusiaukelėje yra laivų ekspozicija. Į daugumą buvusių žvejybos laivų galima užlipti ir pasivaikščioti po jų denį. Jų apžiūra yra nemokama, viename žvejybos traileryje ,,Dubingiai“ veikia ekspozija ,,Ilgas reisas“.

Vienos dienos kelionė į Smiltynę

    Apžiūrėjus laivų ekspoziją, galima tęsti pažintinę kelionę po Kuršių Neriją. Apsilankymas Lietuvos jūrų muziejuje, jums paliks didelį įspūdį. Muziejuje gausu akvariumų, žuvų, koralų, kriauklių. Vis dėlto labiausiai dėmesį traukia pingvinai ir ruoniai, kurie bando atkreipti į save dėmesį rodydami triukus, bei žinoma tunelis, virš kurio plaukioja didžiulės žuvys. Ši savaitgalio kelionė puikiai tinka keliaujantiems su vaikais, nes yra edukacinių programų, su kuriomis galima žaisti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Įėjimo į muziejų kaina suaugusiam nesezono metu 8 eurai, vaikams iki 5 metų nemokamai, o mokiniams ir senjorams 4 eurai. Po šio apsilankymo muziejuje jūs sužinosite daug įdomių dalykų apie jūros gamtą, gyvūniją.

Vienos dienos kelionė į SmiltynęVienos dienos kelionė į SmiltynęVienos dienos kelionė į Smiltynę

Vienos dienos kelionė į Smiltynę

Šalia Lietuvos jūros muziejaus yra įsikūręs delfinariumas, kuriame vyksta delfinų pasirodymai. Tik įėjus jūs galite pamatyti delfinus, kurie jūs pasitiks per akvariumo stiklą. Pasirodymo metu delfinai rodo įvairiausius pasirodymus, meta kamuolį į krepšinio lanką, šoka per lanką, bei daug kitų triukų. Delfinai yra gražūs gyvūnai, kurie turi ir gydomųjų galių. Delfinariume yra teikiama delfinų terapija žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Ši programa padeda žmonėms geriau jaustis, gerina pažinimą ir socializacijos įgūdžius. Po delfinų pasirodymo ir jūs turėsite geras emocijas ir daugybę įspūdžių.

Vienos dienos kelionė į Smiltynę

Apsilankius Lietuvos jūrų muziejuje, galite nueiti prie Baltijos jūros ir pasimėgauti tyru oru, bei pasidžiaugti savo patirtais įspūdžiais.

 

Apie kitas lankytinas vietas Lietuvoje, papasakosiu savo kituose straipsniuose.

Nuoširdžiai,

Ingrida Tours praktikantė Augustė


Kelionių pasiūlymai

Kelionė į Lenkiją: Veličkų druskų kasyklos-Krokuva- Čenstakavos vienuolynas - IEŠKOMA PAVIENĖ KELIAUTOJA

Mados legendos Rygoje: nuo Holivudo suknelių iki Rygos balzamo

Vikingų sala Gotlandas su nakvynėmis ir pusryčiais kelte - IEŠKOMA PAVIENĖ KELIAUTOJA

Pažintinė – degustacinė kelionė autobusu į Marijampolę: senoviniai automobiliai, kultūra, gatvės menas ir KGB atominis bunkeris Kaune

Kelionė į Austriją: ledynų ir krioklių keliu - IEŠKOMA PAVIENĖ KELIAUTOJA

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Žemaitijos dvarai ir parkas - pietūs - muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kupiškio kraštas ir bitynas

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Privati (savarankiška) kelionė į KIRGIZIJĄ (9d/8n.) - pasirūpiname viskuo, jums lieka tik mėgautis

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Slapukų nustatymai Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume svetainės srautą. Žemiau galite valdyti savo slapukų nuostatas. Daugiau informacijos rasite mūsų Slapukų politikoje .