Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams lankysite basakojų taką, kurį sudaro daugiau nei 30 skirtingų dangų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą. Gali būti, kad po pasivaikščiojimo basakojų taku daugiau nebenorėsite apsiauti batų. Pasivaikščiojimas padės pajusti teigiamų emocijų ir energijos antplūdį, pažadins iš snaudulio. Basakojų takas mažina stresą. Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų. O potyriai – patys įvairiausi. Jeigu pradžioje būna ledinės pėdos ilgainiui pripranta prie skirtingų tako medžiagų ir ėjimas nebėra toks kutenantis ar aštrus, o galiausiai kojos degte dega.
  • Lankysite raketinę bazę, kurioje 1960 metais buvo laikomos aštuonios galingiausios sovietų armijos raketos. Susipažinsite su sovietmečio raketine baze, jos teritorija, istorija ir taip pat aplankysite įkurtą Lietuvos partizanų istorijos muziejų, bei pasistiprinsite kareiviška koše (su mėsa) su arbata.
  • Lankysite vienintelį keramikos muziejų Lietuvoje. Muziejuje eksponuojama daugybė tradicinės taikomosios keramikos dirbinių: puodų, puodynių, puodelių, ąsočių, palivonų, lekų, lauknešėlių, terlių, aguontrynių, didelių dubenų ir dubenėlių, vazų, žvakidžių, indų grietinei atskirti ir kitų įvairiausių formų bei įvairiausios paskirties molinių dirbinių, nužiestų kitados ir šiandien. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Lieknas, ištįsęs – aukštaitiškas ąsotis, žemaitiškas – pilvotesnis, suvalkietiškas – su rumbu prie dugnelio. Čia galima išvysti net patį Dievą, lipdantį puodą. Šie kūriniai dovanoti tautodailininkų. Labai savitas, ne tradiciškai muziejinis yra pačių keramikos dirbinių išeksponavimas.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kokius objektus pasirinksite.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė: Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvapų edukacija - ekskursija Kaune - funikulierius

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Kelionė iš Vilniaus ir Kauno po Žemaitijos šventas vietas - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Verkių regioninis parkas – Pučkorių atodanga – Lukiškių kalėjimas