Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla

Pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Lenkiją metu aktyviai laiką leisite didžiausiame pramogų parke Lenkijoje. Antrąją kelionės dieną susipažinsite su Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos istorija. Taip pat apsilankysite UNESCO kultūros ir gamtos paveldo objekte – Veličkų druskų kasykloje bei susipažinsite su Krokuvos senamiesčiu.


Kelionės programa

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Kelionė patogiu komfortabiliu autobusu.

1 diena:

Atvykimas į Zatoro miestą. Įsikūrimas ir pusryčiai viešbutyje.

Pirmąją pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Lenkiją dieną galėsite skirti pramogų parkui „Energylandia“. Tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, siūlantis įspūdingą skaičių įvairių atrakcionų, pramogų, sukurtų atsižvelgiant į visas amžiaus grupes: vaikus, paauglius bei suaugusiuosius. Parkas suskirstytas į 4 pagrindines zonas: pasakų žemė, šeimos zona, ekstremali zona, drakonų miestelis. Taip daug interaktyvių ir tradicinių žaidimų, 9 pasirodymų scenos, modernus 7D kinas, suvenyrų parduotuvėlės. Pramogų šiame parke tikrai netrūks.

Po visos pramogų dienos nakvynė viešbutyje.

 

2 diena:

Po pusryčių, pažintinėje kelionėje kolektyvams autobusu į Lenkiją vyksite į Aušvico koncentracijos stovyklą, kuri buvo didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovyklų, įkurta nacistų okupuotoje Lenkijoje. Aušvico-Birkenau stovykloje žuvo 1,1 mln. žmonių. 90 proc. aukų buvo žydai iš beveik visų Europos šalių. Didžioji aukų dalis buvo nunuodyti Zyklon B dujomis Aušvico dujų kamerose; kiti mirė nuo nuolatinio badavimo, priverstinių darbų, negydytų ligų, atskirų egzekucijų ir vykdytų „medicininių“ eksperimentų. 1947 m. aukų atminimui Lenkija pirmose dviejose stovyklose įsteigė muziejų. Dabar muziejuje kasmet apsilanko po 700 000 lankytojų. Muziejuje nerekomenduojama lankytis vaikams nuo14 metų.

Pietūs Veličkose (sriuba – agurkienė, vištienos kepsniukas, ledai). (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite prieš kelionę).

Vėliau, pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Lenkiją metu, vyksite į vienintelę pasaulyje Veličkų druskų kasyklą, veikiančią  nuo viduramžių. Jos iškastos 9 lygiais iki 327 metrų, o bendras tunelių ilgis sudaro net apie 300 km. Veličkos kasyklos atspindi kalnakasybos technologijų pažangą ir vystymąsi, darbo organizavimo ir vadybos plėtrą. 1980 m. rugsėjo 8 d. šis „požeminis pasaulis“ buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo pirmojo sąrašo vienuoliktuką. Kasyklų gidas anglų arba rusų kalba (rezervuojant kelionę, prašome informuoti apie gido kalbos pasirinkimą) papasakos ir parodys naudotus kasimo mechanizmus ir mašinas, įrankius, pirmojo turistinio maršruto lokomotyvo keleivinius karučius, iškasenų pavyzdžius, demonstracinius kasyklų lygių skerspjūvio modelius. Aplankysite skirtingas kameras, kuriose pamatysite Veličkos druskos klodų formavimąsi, seniausią šiose kasyklose  Šv. Antano koplyčią, pamatysite įvairias skulptūras iš druskų, išgirsite įvairių legendų susijusių su Veličkų druskų kasyklomis.  Kasyklose yra suvenyrų parduotuvė todėl norintys galės jų įsigyti.

Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Lenkiją antroje dienos pusėje lankysite Krokuvos senamiestį. Krokuva – vienas seniausių ir didžiausių Lenkijos miestų, dažnai vadinamas „Lenkijos deimantu“. Šis istorinis ir kosmopolitiškas miestas iškilo 4-ame amžiuje, XI-XVI a. buvo įsikūrusi Lenkijos sostinė, virš senamiesčio iškilusi Vavelio kalva, kurioje kadaise gyveno Lenkijos karaliai, o visame mieste priskaičiuojama apie 40 bažnyčių. Krokuvoje buvo vainikuotas Lenkijos karaliumi -  Jogaila. Miestas įsikūręs šalia Vyslos upės, iki 1596-ųjų buvo Lenkijos sostinė.  Krokuvos istorinį centrą, kurį sudaro Senamiestis, Vavelio kalva ir Kazimiero kvartalas, yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Labiau pažinti šį miestą padės gidas (-ė).

Po ekskursijos laisvas laikas nusipirkti lauktuvių. 

Nakvynė viešbutyje Krokuvoje.

 

3 diena:

Po pusryčių viešbutyje, prieš ilgą kelionę namo, turėsite ekskursiją Vavelyje. Pasak legendos Vevelio kalvos olose gyvenęs slibinas, kurį klasta nugalėjo riteris Krakas. Šioje vietoje įkurtas Krokuvos miestas, pavadintas riterio vardu. Vavelyje ekskursiją ves gidas(-ė) rusų arba anglų kalba (apie gidės kalbos pasirinkimą, prašome informuoti rezervuojant kelionę).

Po ekskursijos vyksite namų link.

Kelionė trunka apie 13-15 val, priklausomai nuo atvykimo vietos. 

O kad kelionė neprailgtų ir nebūtų nuobodi dalinsimės įspūdžiais, galite sugalvoti ir pasiimti žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti visiems autobuse, o galbūt turite ir kitokių idėjų ką nuveikti važiuojant.

 

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kaina, kai važiuoja 40 ir daugiau asmenų - nuo 245 € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame, trise/triviečiame kambaryje).

  Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kolektyvams į Lenkiją kainą įskaičiuota:(kelionė patogiu autobusu; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, ekskursija Aušvico koncentracijos stovykloje)

Papildomiems mokamiems objektams savaitgalio pažintinėje kelionėje kolektyvams autobusu į Lenkiją apie 330 PLN (įėjimas į Druskų kasyklas, kasyklų gido paslaugos,  Energylandia pramogų parkas, Vavelis, pietūs antrą dieną Veličkose, vietinio gido paslaugos Krokuvoje, + vietinio gido paslaugos Krokuvoje apie 2 € asmeniui.)

PASTABA: Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Asmeninės išlaidos – pagal poreikį.

Išsikeisti pinigus galite Lietuvoje valiutos keitykloje, arba pasienyje.

 

Medicininių išlaidų draudimas apie 5 -7 € asmeniui.

Einant į druskų kasyklas TURĖKITE šiltų rūbų, nes jose +14 - +1 6 .  Apsimaukite patogią avalynę, nes reikės praeiti apie 800 laiptelių. Ekskursijos Veličkos druskų kasyklose visada vyksta tik su jų užsakytu gidu.

Kolektyvams pažintinės savaitgalio verslo kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu kolektyvams į Lenkiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas