Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

Kelionės programa

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

 • Kolektyvams yra siūloma unikali pramoga - išskirtinių stalo žaidimų kolekcija. Stalo žaidimų vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų stalo žaidimų, jų taisyklės paprastos, keliautojus įtrauks žaibiškai. Vieni žaidimai greiti, reikalaujantys reakcijos, kiti – tikslumo, treti truputi pagalvoti, dar kiti – bendrauti. Vakaro metu kiekvienas atras kas jam labiausiai patiks. Nepamirškite, kad stalo žaidimai, visų pirma, yra bendravimo forma, todėl keliautojai turės progą dar geriau pažinti vienas kitą.

Programa kolektyvams susideda iš penkių dalių:

 • Apšilimo žaidimai: dideli, mediniai, greiti žaidimai – lengva išdrįsti išbandyti.
 • Azartiški žaidimai: visi vienu metu žaidžia tą patį žaidimą, pvz.: Bingo.
 • Crokinole turnyras: mediniai, dideli, blizgantys žaidimai atrodo solidžiai, tačiau neapsunkina taisyklėmis ir greitai įtraukia. Klasikinis kanadietiškas stalo žaidimas patiks tiems, kuriems patinka biliardas ar boulingas. Jau po 5 minučių būsite neblogi žaidėjai J
 • Lengvi strateginiai žaidimai: taisyklės nėra sudėtingos, tačiau žaidžiant reikia šiek tiek pagalvoti (neišsigąskite, pagalvoti reikės tik šiek tiek – galva tikrai „neužverda“). Jau po 2-3 rato pasidaro aišku ką ir kaip daryti. Atsiranda pirmieji planai ir pirmosios strategijos.
 • Bendravimo-blefavimo žaidimai: šiuose žaidimuose svarbiausi yra žaidėjai. Puiki iškalba, šaltas veidas, istorijų pasakojimas ir drąsa rizikuoti.
 • Strike turnyras: greitas, chaotiškas žaidimas su kauliukais vakaro pabaigai. Atkrintamosios, kurių metu išsiaiškinsite kauliukų mėtymo karalių ir karalienę.

Nauja, solidi ir azartiška pramoga kolektyvams. Šis pasiūlymas sugriaus stereotipą, jog stalo žaidimai nuobodūs, ilgi, turi daug taisyklių!

 • Šios verslo kelionės metu lankysite pirmąjį ir vienintelį stipraus alkoholio muziejų Lietuvoje, kuriame susipažinsite su gamyklos istorija: senaisiais gamybos aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai.... Aplankysite ir pačią gamyklą, susipažinsite su filtravimo procesu, parodomi degtinių, likerių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja  ekspertas (-ė).  Po ekskursijos degustacija 4 gėrimų.

Pažintinės - patyriminės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į pažintinės – patyriminės verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Dienos verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos, kai keliauja 28-30 asmenų: stalo žaidimai, stipriųjų gėrimų degustacija  –  apie  50 - 60 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės - patyriminės verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Vienos dienos pažintinės - patyriminės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę - patyriminę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Virtuali kelionė kolektyvams: virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“