Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Pirma diena

Pirmiausia šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu, atvyksite į Jurbarko kraštą, kur lankysite unikalų memorialinį muziejų. Apžiūrėsite didžiausias monumentalias skulptūras, įamžinusias Lietuvos istorinius bei kultūrinius veikėjus, susipažinsite su skulptoriaus sukurtais paminklų projektais, darbo įrankiais ir rūbais. Skulptoriaus gyvenimo ir kūrybos istoriją papasakos muziejaus gidė. Dalyvausite viktorinoje su grybukais.

Toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje. Gidė supažindins su pilies gyvenimu, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius su baudžiauninkais, ką jie valgė, kuo rengėsi, kas juo džiugino ir liūdino. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto.

Važiuodami palei Nemuną, savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite keldamiesi į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. Išgirsite legendą apie kalnelį, kuris Beždžionkalniu vadinimas. Čia gausu poilsiui skirtų vietų – Šaulių aikštė, Draugystės kalnas, Meilės kalnas.

Toliau tęsdami savaitgalio verslo kelionę, grožėdamiesi spalvota gamtos gama vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Ekskursija po miestelį.

Savaitgalio kelionės autobusu pirmajai dienai einant į pabaigą užsuksite į dvarą, kuris laikomas XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklu. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Dalyvausite teminėje ekskursijoje. Abejingų nepaliekanti ponia dalinsis prisiminimais apie dvaro gyvenimą bei valdžiusių grafų Tiškevičių paliktus pėdsakus. Šio susitikimo dvaro svečiai tikrai ilgai neužmirš!

Šios dienos pabaigoje jūsų laukia nakvynė viešbutyje.

Papildomai galima užsakyti vakarienę.

Antra diena

Pusryčiai viešbutyje.

Antrąją savaitgalio verslo kelionės dieną pradėsite vykdami į miestą, vadinamą žaliąja Lietuvos viršūne. Praeisite taku medžių viršūnėmis, kuris vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apylinkes, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Čia ekskursiją ves vietinis gidas.

Toliau verslo kelionės metu lankysite aukščiausią Lietuvoje bažnyčią. Bažnyčioje gausu meno paminklų. Bažnyčios šventoriuje galima pasigrožėti meno kūriniais. Bažnyčioje į 33 metrų aukštį veda metaliniai laipteliai, kuriuos nesunkiai įveiksite per porą minučių. Užkopę į viršų atsidursite tiesiog po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers nuostabi panorama, kur sužinosite bažnyčios ir apžvelgiamų vietovių istoriją.

Po įdomios ekskursijos pietausite.

Savaitgalio verslo kelionę tęsite dvare, kur išgirsite dvaro ir jo apylinkių istoriją, pamatysite dvaro kambarius, sales. Profesionalus gidas supažindins su dvariškių gyvenimo istorijomis ir “paskalomis”, pakvies į apžvalgos bokštą bei kitas įspūdingas dvaro erdves.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams pabaigoje dalyvausite edukacinėje programoje „Natūralių kvepalų kūryba“, kurios metu susipažinsite su natūralių eterinių aliejų gausa. Sužinosite apie natūralių eterinių aliejų poveikį žmogaus sveikatai. Susikursite Jums patinkantį išskirtinį aromatą ir parsivešite jį namo.

Kupini naujų įspūdžių vyksite namo.

 

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, 1 nakvynė viešbutyje.

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: muziejus, pilis su ekskursija, pilies bokštas, teatralizuotas pasakojimas, ekskursija ir bilietai medžių lajų take ir bažnyčioje, dvaras su ekskursija, kvepalų kūryba, dveji pietūs –  apie  120-130 € asmeniui.

*Vakarienė viešbučio restorane ar pasirinktoje kavinėje neįskaičiuota.

Pastaba. Šios savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas - [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Kauno

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis