Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje - degustacinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio - degustacinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje vyksite į Jelgavos krašte įsikūrusį šeimos ūkį, kuriame ragausite 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais), keptą naminę duoną, gurkšnosite arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje "Riga Food 2014", 1 vietą nominaciją "Tautos skonis". Ūkio  pristatymas vyks lietuvių kalba.
  • Toliau savaitgalio verslo kelionės kolektyvams metu susipažinsite su česnakų ūkiu. Čia šeimininkė papasakos apie tai, kaip gimė idėja ruošti iš česnakų gardžius patiekalus. Degustacijos metu paragausite česnakų arbatos, česnakų sriubos, uogienės su česnaku, česnakinės duonelės ir net česnakų ledinukų bei dar keletą įdomių produktų. Šeimininkė kasmet užaugina hektarą česnakų ir yra sugalvojusi net 15 maisto produktų su jais. Latvė nori parodyti, kiek daug galima pagaminti produktų iš česnakų ir labai kviečia visus pas ją atvykti.
  • Savaitgalio degustacinės kelionės kolektyvams pabaigoje aplankysite karamelės dirbtuvėles, kurios savo veiklą pradėjo 2014 metais. Karamelės dirbtuvėlėse patys pasigaminsite ir paragausite jau pagamintų saldainių iš karamelės.
  • Sotūs skirtingų patiekalų, skonių įvairovės, paragavę, išgirdę įdomių pasakojimų autobusu vyksite link namų.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė karamelės programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaro svirnas - pietūs - ekskursija Žemaitijos sostinėje

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija