Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje - degustacinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio - degustacinės verslo kelionės kolektyvams pradžioje vyksite į Jelgavos krašte įsikūrusį šeimos ūkį, kuriame ragausite 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais), keptą naminę duoną, gurkšnosite arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje "Riga Food 2014", 1 vietą nominaciją "Tautos skonis". Ūkio  pristatymas vyks lietuvių kalba.
  • Toliau savaitgalio verslo kelionės kolektyvams metu susipažinsite su česnakų ūkiu. Čia šeimininkė papasakos apie tai, kaip gimė idėja ruošti iš česnakų gardžius patiekalus. Degustacijos metu paragausite česnakų arbatos, česnakų sriubos, uogienės su česnaku, česnakinės duonelės ir net česnakų ledinukų bei dar keletą įdomių produktų. Šeimininkė kasmet užaugina hektarą česnakų ir yra sugalvojusi net 15 maisto produktų su jais. Latvė nori parodyti, kiek daug galima pagaminti produktų iš česnakų ir labai kviečia visus pas ją atvykti.
  • Savaitgalio degustacinės kelionės kolektyvams pabaigoje aplankysite karamelės dirbtuvėles, kurios savo veiklą pradėjo 2014 metais. Karamelės dirbtuvėlėse patys pasigaminsite ir paragausite jau pagamintų saldainių iš karamelės.
  • Sotūs skirtingų patiekalų, skonių įvairovės, paragavę, išgirdę įdomių pasakojimų autobusu vyksite link namų.

Savaitgalio pažintinės - degustacinės verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio degustacinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: sūrių degustacija, česnakų gaminių degustacija, karamelės edukacija - apie 30-35 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę - degustacinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Naujų metų sutikimas Vilniuje: Kauno eglutė – kibinų gaminimas – šventinė vakarienė - Užupis

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu