Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams dalyvausite Kūno kalbos mokymuose. Mokymų metu kalbėsite ir praktikuosite kaip kuo greičiau pažinti žmogų iš jo veido bruožų, kalbėsenos, kūno kalbos. Kūno kalbos išmanymas yra vienas esminių faktorių, padedančių patirti sėkmę susitikimuose, formaliuose pokalbiuose ar pokalbiuose su mokiniais, darbuotojais ir artimaisiais. Ką pašnekovas sako ne žodžiais, o kūno kalba? Ką išduoda laikysena ir rankų gestai?  Apie tai jums pasakos lektorė ir turėsite praktinių užsiėmimą.
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas. Jeigu pageidaujate vegetariško prašome informuoti 5darbo dienas iki kelionės ).
  • Kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams metu, su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys įdomiausias istorines Kauno senamiesčio vietas, aplankysite laisvės alėją, sužinosite, kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno.
  • Vėliau jeigu pageidaujate vyksite aplankyti pirmąjį ir vienintelį stipraus alkoholio muziejų Lietuvoje, kuriame susipažinsite su gamyklos istorija: senaisiais gamybos aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Aplankysite ir pačią gamyklą, susipažinsite su filtravimo procesu, parodomi degtinių, likerių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja  ekspertas (-ė).  Po ekskursijos degustacija 4 gėrimų, atsižvelgiant į tai, kad bus daugiau moterų, tai gėrimai pritaikomi.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina – 91 € asmeniui (kūno kalbos mokymai, pietūs, degustacija)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Šios pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums