Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Kelionės programa

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu metu Jūsų laukia šmaikšti, nuotaikinga, pilna humoro ekskursija, jos metu išgirsite istoriją apie ponios Burbienės laidotuves, karsto iškasimą, bažnyčios apiplėšimą, klebono „nuotakos pasaugojimą“, Vytauto gatvėje vykusius nusikaltimus, kvailiausią bandymą apiplėšti banką, arklio pamainymo istoriją, diližano apiplėšimą. Nepaliks abejingų ir istorijos apie „moterų kovas dėl vyrų“, istorija apie nukastą lūpą, vitrijoliu išplikytas akis ir dar daug daug įdomių pasakojimų.  Aiškinsitės kur dingo gulėję ant grindinio partizanų kūnai. Koks buvo mokestis už tiltą ir kodėl "nuplaukė" tiltas? Kokie vyko dvaro apiplėšimai? Seksime pavogtos dvaro bibliotekos pėdsakais.     Ekskursijos pabaigoje laukia Razbaininkų vakarienė (Šiupinys su mėsa, pupelėmis, kruopomis). (vegetariško varianto nėra).
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“.Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teatralizuotoje ekskursijoje nusikelsime į praeitį ir pasijausime tikrais dvarininkais.
  • Pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu metu vyksite į vieną seniausiai veikiančių alaus daryklų. Metraštyje minima, kad 1807 metais Rusijos caras Aleksandras I su šeima, važiuodamas susitikti su Napoleonu Tilžėje, gėrė darykloje padarytą alų. Čia ekskursijos metu susipažinsite su seniausia vis dar veikiančia alaus daryklą ir senoviniais daryklos rūsiais. Jums bus pasakojama apie gamybą, istoriją, o po to degustacija, į kurią įeina 5 rūšių alaus degustacija.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 92 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuotos ekskursijos, vyniotinio ir alaus degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata