Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Kelionės programa

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu metu Jūsų laukia šmaikšti, nuotaikinga, pilna humoro ekskursija, jos metu išgirsite istoriją apie ponios Burbienės laidotuves, karsto iškasimą, bažnyčios apiplėšimą, klebono „nuotakos pasaugojimą“, Vytauto gatvėje vykusius nusikaltimus, kvailiausią bandymą apiplėšti banką, arklio pamainymo istoriją, diližano apiplėšimą. Nepaliks abejingų ir istorijos apie „moterų kovas dėl vyrų“, istorija apie nukastą lūpą, vitrijoliu išplikytas akis ir dar daug daug įdomių pasakojimų.  Aiškinsitės kur dingo gulėję ant grindinio partizanų kūnai. Koks buvo mokestis už tiltą ir kodėl "nuplaukė" tiltas? Kokie vyko dvaro apiplėšimai? Seksime pavogtos dvaro bibliotekos pėdsakais.     Ekskursijos pabaigoje laukia Razbaininkų vakarienė (Šiupinys su mėsa, pupelėmis, kruopomis). (vegetariško varianto nėra).
  • Pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“.Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teatralizuotoje ekskursijoje nusikelsime į praeitį ir pasijausime tikrais dvarininkais.
  • Pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu metu vyksite į vieną seniausiai veikiančių alaus daryklų. Metraštyje minima, kad 1807 metais Rusijos caras Aleksandras I su šeima, važiuodamas susitikti su Napoleonu Tilžėje, gėrė darykloje padarytą alų. Čia ekskursijos metu susipažinsite su seniausia vis dar veikiančia alaus daryklą ir senoviniais daryklos rūsiais. Jums bus pasakojama apie gamybą, istoriją, o po to degustacija, į kurią įeina 5 rūšių alaus degustacija.

Pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į pažintinės – patyriminės verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Dienos verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos, kai keliauja 25 – 30 keliautojų: ekskursija su razbaininkų šiupiniu, teatralizuota ekskursija apie Kuršėnų vyniotinį ir degustavimas, alaus degustacija  –  apie 35 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės – patyriminės verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Vienos dienos pažintinės - patyriminės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę - patyriminę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Pažintinė ekskursija apie šokį Vilniuje ,,Parodyk kaip tu šoki, aš pasakysiu kas tu esi‘‘

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Pažintinė ekskursija kolektyvams po Pakruojo miestą

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Pažintinė – teminė ekskursija po Vilniaus Lukiškių kalėjimą