Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę


Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

                Jeigu grupė planuoja atvykti iš kitos vietos, nei Klaipėdos, galime pasirūpinti autobusu, dviračiais – tik būtina užsakant kelionę informuoti.

  • Šio dienos pažintinio dviračių turo kolektyvams pradžioje susitikę su gidu prie senosios perkėlos nusipirksite kelto bilietus ir kelsitės į Smiltynę (galime nupirkti ir mes bilietus). Minsite dviračių takais į Juodkrantę. Priklausomai nuo grupės pajėgumų darysite keletą sustojimų.
  • Pažintinį dviračių turą kolektyvams tęsite gintaro įlankoje. 1855 metais prie Juodkrantės begilinant laivybai Kuršių marių dugną, darbininkai dumble aptiko gintaro. Gintaro kasimo darbai vykdavo tik vasarą – apie 30 savaičių per metus trimis pamainomis. Kasant įlankos uostą, marių dugne buvo rasta vidurinio neolito, žalvario amžių gintaro dirbinių kolekcija, kuri vėliau pavadinta Juodkrantės gintaro lobiu.
  • Vėliau pažintinio dviračių turo kolektyvams metu dviračiais minsite marių pakrante iki pietų vietos. Čia pagal galimybes arba pietausite vietoje, arba pasiimsite maistą išsinešimui. Sriuba (jeigu sriubos atsisakote registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). Pageidaujantys sočiau, pasirūpinkite papildomu maistu, arba galime užsakyti mes.
  • Dviračių turo kolektyvams metu vyksite į Raganų kalną, viename lankomiausių turistinių objektų Neringoje. Tai unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Nuo neatmenamų laikų šis ypatinga atmosfera pasižymėjęs kalnas buvęs ne tik žmonių traukos vieta, kad čia augančioje sengirėje rinkdavosi raganos ir velniai.
  • Šio pažintinio turo kolektyvams pabaigoje aplankysite kormoranų kolonijas. Netoli Juodkrantės yra didžiausia ir viena seniausių Lietuvoje žinomų pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijos. Šiuo metu čia yra apie 2000 didžiųjų kormoranų ir virš 500 pilkųjų garnių lizdų. Vasario pirmoje pusėje Kuršių nerijoje pasirodo pirmieji kormoranai, o vėliau parskrenda ir pilkieji garniai. 

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 50 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, gido sistemos nuoma, kelto bilietas, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rekomenduojame: dviračiais numinsime apie 50 kilometrų, todėl pasirūpinkite patogia avalyne ir šiltais drabužiais, bei vandens atsargomis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Dviračiu
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Maironio muziejus – 1000 šviesų žibintų festivalis

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija