Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams autobusu puikiai praleisite laiką:

  • Pradžioje lankysitės muziejuje, kvepiančiame šokoladu ir pulsuojančiame šokolado istorija. Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Vėliau, šokolado dirbtuvėse, patys išmėginsite pasigaminti šokoladinius saldainius ir juos skanausite.
  • Toliau šioje pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams autobusu vyksite aplankyti unikalųjį Kryžių kalną, kuriame yra apie 200 tūkst. kryžių, atvežtų ne tik iš įvairių Lietuvos vietų, bet ir iš užsienio.  Vieta pasaulyje labiausiai išgarsėjo, kai 1993 m. čia atvykęs popiežius Jonas Paulius II laikė Šv. Mišias. Čia esantys kryžiai simbolizuoja ne tik žmonių tikėjimą, bet dalis jų pripažinti net kaip kultūrinės reikšmės objektai. Aplankę šią unikalią sakralinę vietą pajusite ramybę ir aplinkoje tvyrantį dvasingumą.
  • Pažintinės verslo kelionėje kolektyvams autobusu kelionės pabaigoje užsuksime pasigrožėti alpakomis, išgirsite iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai. Ūkyje  ganosi nuo 60 iki 80 gyvūnų, ir ne tik alpakų. Čia pamatysite ir lamas, kupranugarį, šinšilas, REX veislės triušiukus, asiliukus, Kveslando salų avytes, olandų miniatiūrinius ožiukius, afrikinius stručius, Jokūbo avytes ir kt. Apie gyvūnus labao įdomiai papasakos vietos darbuotojas/prižiūrėtojas/ar gidas.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 79 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose - ledų degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu