Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams autobusu puikiai praleisite laiką:

  • Pradžioje lankysitės muziejuje, kvepiančiame šokoladu ir pulsuojančiame šokolado istorija. Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Vėliau, šokolado dirbtuvėse, patys išmėginsite pasigaminti šokoladinius saldainius ir juos skanausite.
  • Toliau šioje pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams autobusu vyksite aplankyti unikalųjį Kryžių kalną, kuriame yra apie 200 tūkst. kryžių, atvežtų ne tik iš įvairių Lietuvos vietų, bet ir iš užsienio.  Vieta pasaulyje labiausiai išgarsėjo, kai 1993 m. čia atvykęs popiežius Jonas Paulius II laikė Šv. Mišias. Čia esantys kryžiai simbolizuoja ne tik žmonių tikėjimą, bet dalis jų pripažinti net kaip kultūrinės reikšmės objektai. Aplankę šią unikalią sakralinę vietą pajusite ramybę ir aplinkoje tvyrantį dvasingumą.
  • Pažintinės verslo kelionėje kolektyvams autobusu kelionės pabaigoje užsuksime pasigrožėti alpakomis, išgirsite iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai. Ūkyje  ganosi nuo 60 iki 80 gyvūnų, ir ne tik alpakų. Čia pamatysite ir lamas, kupranugarį, šinšilas, REX veislės triušiukus, asiliukus, Kveslando salų avytes, olandų miniatiūrinius ožiukius, afrikinius stručius, Jokūbo avytes ir kt. Apie gyvūnus labao įdomiai papasakos vietos darbuotojas/prižiūrėtojas/ar gidas.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina - apie 32 - 34  € asmeniui (įėjimas į Šokolado muziejų ir edukacija, ekskursija po Kryžių kalną, įėjimas į Alpakų ūkį).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė dienos kelionė: Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas