Saremo salos – Anglos vėjo malūnai – pilis - Talinas

Savaitgalio kelionėje kolektyvams autobusu į Estiją apsilankysite Estijos Muhu ir Saremo salas, kur pasimėgausite ramia ir gamtos apsupta aplinka, susipažinsite su Estijos didžiausios salos sostine – Kuresare, apžiūrėsite miesto pagrindinius istorinius bei architektūrinius objektus. Kelionę tęsite įspūdingame Talino mieste, klaidžiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis grožėsitės išlikusia viduramžių stiliaus architektūra.


Kelionės programa

1 diena:

Kelionė Lietuvos, Latvijos keliais – į Estiją.

Kolektyvams savaitgalio kelionė autobusu į Estiją prasidės atvykus į Virtsų uostą. Keltu kelsitės į Muhu salą. Aplankysite Koguvos etnografinį kaimą - tai etnografinis parkas, ypač garsėjantis daugybe išpuoselėtų XVIII ir XIX a. namų ir ūkinių pastatų. Visas kaimas aptvertas šiam kraštui būdinga vietinio akmens tvora.

Salas jungiančiu keliu persikelsite į didžiausią Estijos salą – Sarema. Tai graži, bet labai rami žemė, besididžiuojanti savo gamta, tyla, ramybe ir neskubiu gyvenimo būdu. Sarema garsėja vėjų malūnais ir kadagiais. Anksčiau vėjų malūnų saloje buvo gal keli šimtai, dabar liko tik keli Angos kaimelyje. O kadagys yra vienas iš salos simbolių iki šiol. Iš kadagio čia drožiami šaukštai ir parduodami turistams kaip suvenyrai.  Saremos saloje apžiūrėsite vienintelę saloje išlikusią Anglos vėjo malūnų kalvą bei Anglos vėjo malūnų kompleksą (tai 5 malūnai: 4 standartiniai ir 1 kiek aukštesnis – olandų stiliaus).

Paragausite vietinės tirštos sriubos Soliankos, uogų pyrago ir stalo vandens.

Savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją metu vyksite į salos sostinę – Kuresarę. Dalyvausite ekskursijoje su vietine gide lietuvių kalba. Apžiūrite miesto centrinę aikštę, Kuresarės Šv. Lauryno bažnyčia, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, svarstyklių namus ir 14 a. vyskupų pilį-tvirtovę, kurią visiškai supa platus gynybinis griovys su vandeniu.

 Po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir nusipirkti lauktuvių.

Iš Kuivastu uosto kelsitės į žemyninę Estiją. Vyksite į šalies sostinę –Taliną.

Nakvynė viešbutyje Taline.

 

2 diena.

Po pusryčių viešbutyje, savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu į Estiją užbaigsite apžvalgine ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Pasigrožėsite Talinu – geriausiai išsilaikiusiu viduramžių miestu Šiaurės Europoje, pasižyminčiu gotikinėmis smailėmis, vingiuotomis akmenimis grįstomis gatvėmis ir kerinčia architektūra. Ekskursijos metu pamatysite ir išgirsite gidės pasakojimus apie Tompea pilį (dabartinis Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštą, Aleksandro Nevskio soborą, Domo katedrą, apžvalgos aikšteles, nuo kurių atsiveria vaizdas į senamiestį, Talino įlanką bei miesto apylinkes, Kink in de Kiok bokštą, „Trumpąją koją“, miesto rotušę, „bandelių“ skersgatvį, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatus, Nigulistės ir Olevistės bažnyčias, „Storosios Margaritos“ bokštą.

Po ekskursijos skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsite įsigyti lauktuvių ar papietauti.

 

Preliminarus grįžimas planuojamas apie 23-24 val.

Savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją  kaina, kai keliauja 30 ir daugiau žmonių - nuo 150 € (gyvenant dviese/ dviviečiame; trise /triviečiame kambaryje).

Į kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams pažintinės savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu į Estiją – nuo 39 (kelto bilietai Virtsu-Kuivastu-Virtsu; Koguvos kaimo bilietai; Angla vėjo malūnų kompleksas; Soliankos sriuba + uogų pyragas + stalo vanduo;  Kuresarės pilies bilietai ir ekskursija).

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

PASTABA: pažintinės savaitgalio verslo kelionės autobusu į Estiją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio verslo kelionės autobusu į Estiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams į Estiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai