Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Naujųjų metų išvakarės Taline! Mėgaukitės nuostabiu Naujųjų metų poilsiu žavingame Taline, kur senamiestis virsta šventine vieta. Aplankysite nuostabaus grožio sidabro muziejų, susipažinsite su Talino senamiesčiu, bei nepritrūksite pramogų sutikdami Naujuosius metus Talino širdyje.


Kelionės programa

1 diena:

Kelionė per Lietuvą, Latviją. Sustojimas tualetams kas 2,5 – 3 val.  Pietūs savitarnos kavinėje.

 

Naujametinės kelionės autobusu kolektyvams į Taliną metu pakeliui stabtelėsite nedideliame Latvijos miestelyje įsikūrusiame sidabro muziejuje. Visi darbai čia pagaminti legendinio sidabro dirbinių meistro Olego Auzerio. Jis dirba ir kuria puikius šedevrus daugiau nei 47 metus. 1991 m. įkūrė juvelyrikos kolegiją, kuri tapo pirmuoju tokio pobūdžio Baltijos šalyse. Muziejuje yra keletas salių su skulptūromis. Be parodos, taip pat galėsite mėgautis paveikslais ant sienų (O. Auzerio brolio darbai) Sidabraklio Olego Auzerio gyvenimo indėlio ekspozicijos išskirtinėse skulptūrose sujungia meną, filosofiją ir darbą su sidabru, leisdamos kiekvienam lankytojui ne tik patirti estetinį malonumą, bet ir leistis į vidinę dvasinę kelionę...

Atvykę, įsikursite viešbutyje Talino centre. Pageidaujantiems, vakare Naujųjų metų šventinė vakarienė ir pasitikimo gėrimas viešbučio restorane. 

Naujųjų metų pasitikimas Talino senamiestyje. Mažose jaukiose Talino gatvelėse, kurias puošia žavus šerkšnas, gausu mažų parduotuvių, tradicinių prekių, puikaus tradicinio maisto daugybėje mielų mažų parduotuvių ir restoranų. Jaudulys pasieks kulminaciją, kai Naujųjų metų išvakarėse fejerverkai nušvies senuosius stogus ir šio nuostabaus Hanzos miesto širdį. Laisvės aikštė yra geriausia vieta norint užfiksuoti šią puikią akimirką. Taigi nepraleisite progos pasinerti į geriausius visų laikų Naujųjų metų vakarėlius ir koncertus!

Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena:

Pusryčiai viešbutyje.

Naujametinę kelionę kolektyvams autobusu po Taliną užbaigsite ekskursija po miestą.

Talinas yra žavus viduramžių ramybės ir šiuolaikinio miesto gyvenimo derinys. Senamiestis stebuklingas visais metų laikais, bet geriausiai artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, kai magija jaučiama kiekviename kampe. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su svarbiausiomis senamiesčio įžymybėmis, įskaitant Tompea pilį, Domo katedrą ir Aleksandro Nevskio katedrą aukštutiniame mieste, taip pat Šv. Mikalojaus bažnyčią ir viduramžių senąją rotušę žemutinėje miesto dalyje.

 Skiriamas laisvas laikas.

 

Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Estiją kaina gyvenant dviese dviviečiame kambaryje –  nuo 180  € asmeniui;

 

Į pažintinės kelionės autobusu kolektyvams į Estiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

 

Pažintinės kelionės autobusu kolektyvams į Estiją papildomiems mokamiems objektams:

Sidabro muziejo lankymas – 7 €;

Šventinė vakarienė viešbutyje su pasitikimo gėrimu - apie 50 € (kaina bus patikslinta gruodžio mėnesį).

 

Į pažintinės kelionės autobusu kolektyvams į Estiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs,

Kelionės draudimas;

 

Reikalingi dokumentai:

 LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba. Pažintinės kelionės autobusu kolektyvams į Estiją, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės autobusu kolektyvams į Estiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę autobusu į Estiją tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis