Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu pradžioje aplankysite privatų muziejų, kurio savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu.  Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieninei rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems. Tai vieta nepaliekanti abejingų, mėgstama keliautojų.

Savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite susipažindami su Oginskių kultūra bei istorija. Apsilankysite muziejuje, gidas supažindins su kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Pietūs: sriuba, karštas mėsos patiekalas.

Savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsite vykdami link labirintų parko. Po ekskursijų bus daug susikaupusios informacijos, todėl šiame parke galėsite apmąstyti, pasisemti jėgų, sveikatos. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.

Pilni įspūdžių  keliausite namo.

 

Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: aštuonračio muziejus, įėjimas į muziejų ir ekskursija, pietūs, labirintų parkas – 25-30 € asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Netikėti istoriniai Vilniaus akcentai“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore