Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kurtuvėnus, Kelmę su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kurtuvėnus, Kelmę su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-edukacinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams pradžioje aplankysite du dvarų kompleksus.  Vienas iš jų,  buvo vienas pirmųjų XV a. Lietuvoje susikūrusių dvarų. Dvaras ir parkas žinomas nuo 1495 m. Bajorų sodyba išaugo į turtingą dvarą, kuris daugiau nei 450 metų buvo regiono ekonominis ir kultūrinis centras. Iki šiol išliko tik svirnas ir tai – unikali Lietuvos medinio architektūros paveldo vertybė. Čia  mūsų lauks ekskursija, kurios metu susipažinsite su dvaro istorija, aplankysite vieną didžiausių Lietuvoje medinių svirnų,  rūmų terasą, parką, lankytojų centrą.
  • Kelionės kolektyvams metu vyksite paragauti vienintelio Lietuvoje pagal kultūrinį paveldą gaminamo 5 dienas brandinto kumpio, kuris nuo seno būdavo ruošiamas per didžiąsias šventes. Gyventojai pasakoja, kad toks kumpis buvo patiekiamas ir patiems grafams Nagurskiams. Šis kumpis patiekiamas su karštomis bulvėmis, kastiniu ir kopūstais bei namine gira. Patiekalas tiekiamas su pristatymu ir pasakojimais. Prisivalgysite sočiai, kiek tik tilps į pilvą . (Jeigu nenorėsite šios edukacijos, būtina nurodyti užsakant kelionę, kitu atveju bus užsakoma ir Jums porcija).
  • Pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams metu dalyvausite gamtiniame žygyje su vietiniu gidu. Tiek daug ežerų vienoje vietoje – retas dalykas Lietuvoje. Einant pažintiniu taku, per kelias valandas pamatysite net 10 ežerų: Bijotės, Geluvos, Kurtuvos, Šermukšnyno, Raudoniuko, Barsukyno, Dubuko, Širvos, Butiškės, Juodežerio, Niaukos. Ežerus skiria aukštos, miškais apaugusios kalvos.
  • Šios pažintinės kelionės pabaigoje vyksite į Kelmę. Lankysime Kelmės dvarą, vertinamą kaip retai išlikusi baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Daugiau kaip 300 metų Kelmės dvarą valdė lenkų kilmės bajorai Gruževskiai (Gruzewski). Kelmės dvaras – vieta, kur pirmiausiai Lietuvoje prasidėjo 1831 metų sukilimas prieš carinę Rusiją. Dalyvausime edukacinėje programoje „Teatralizuotas  pasakojimas apie dvarą ir jo papročius“. Mus, pasitiks  „ponia“ ir „ponas“,, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu. Pakvies pažaisti  dvariškių tarpe populiarius  stalo žaidimus,  taip pat kai kurie keliautojai taps  surengtų „gyvųjų paveikslų“ herojais.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  30-35 € asmeniui (ekskursijos dvare su gidais, 5 dienas brandintas kumpis, gamtinis žygis su vietiniu gidu, edukacinė programa dvare)

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės-edukacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-edukacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Antrajai atkurtai Lietuvos Respublikai - 30 metų“

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams po Pietryčių Lietuvą

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija