Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Kelionės programa


Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Šioje kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams pristatomas Mažosios Lietuvos regiono kultūrinis išskirtinumas. Tradicinio žaislo - lėlės rišimas iš audinio skiaučių. Kulinarinio lietuvininkų paveldo apžvalga. Praktinė veikla – konditerinio gaminio  - vofelių gaminimas Refleksija,  prie puodelio tradicinio Mažosios Lietuvos gėrimo kafijos patirčių aptarimas, naujų STEAM veiklų planavimas.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsime pilies karcerį, atkurtą XVIII a. virtuvę.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams važiuodami palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams metu vyksite pietauti į kaimo turizmo sodybą. Čia pietums bus sriuba + karštas mėsos patiekalas. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, būtinai praneškite 5 dienas prieš kelionę).
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje dienos kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Ekskursija po miestelį.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams vyksite ragauti tradicinius šviežius varškės, saldaus pieno, ”Senoviškai”, rūkytus ir keptus  sūrius. Iš viso ragausite 10 rūšių  sūrio – nuo sūrio su česnakais ir kmynais iki saldaus sūrio su spanguolėmis . Pagardinimui prie sūrių bus vietinės  gamybos karamelė. Sezono metu taip pat ant stalo būna medus. Degustacijos metu paragausite gėrimą, kurį kaimo žmonės anksčiau gamindavo pastoviai - pieno šampaną. Taip pat galima bus atsigerti stalo vandens su citrina.
   

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie  42 € asmeniui (kvalifikacinė programa, ekskursija pilyje, pietūs sodyboje, bokšto lankymas, sūrio degustacija).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: gamtinis – kultūrinis Žemaitijos nacionalinio parko paveldas