Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Kelionės programa

Pirmiausia šioje degustacinėje dienos kelionėje kolektyvams autobusu atvyksite į Pakruojo kraštą, kur su profesionalios kepėjos pagalba kepyklėlėje kepsite šakotį, o kepdami sužinosite visą šakočio kelią, nuo jo ištakų iki šių dienų. Iškeptą šakotį degustuosite ir vaišinsitės kava ar arbata bei tinginiu. Lauktuvėms - mažas šakotis dovanų, kurį galėsite skanauti su savo namiškiais.

Toliau šioje degustacinėje dienos kelionėje kolektyvams metu vyksite į dvarą, kur apsilankysite autentiškame alaus bravore ir dalyvausite jame vykstančioje alaus degustacijoje. Tai viena iš smagiausių patirčių dvare. Bene vienintelis Lietuvoje dvaro Žaldokas alų verda autentiškuose mediniuose kubiluose ir brandina statinėse. Jūsų laukia neįtikėtinas susitikimas su armoška dvaro bravore, kur išgirsite ir susipažinsite su Barono nuostatais ir visame krašte itin vertinamo alaus bei bravoro istorija,  prisiliesite prie senovinio alaus gamybos paslapčių, degustuosite tikro Lietuviško alaus – “pirmoko”, “antroko” ir “trečioko”. Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.

Vėliau šios degustacinės kelionės kolektyvams autobusu metu gėrėsitės didžiausiu gėlių parku.  Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias 2-6 metrų dydžio mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Dvaro renginio organizatoriai žada, jog dvaras pavirs viena didele gėlėta Šekspyro pjesės vestuvių scena, o jos aktoriais bei dalyviais taps ne tik visi besiruošiantys spektakliui dvariškiai, bet ir svečiai. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!

Kupini naujų įspūdžių vyksite namo.

Vienos dienos verslo kelionės kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos degustacinės verslo kelionės autobusu papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 25 asmenys, kaina  –  51-53 € asmeniui (šakočio edukacija, alaus degustacija, gėlių festivalis)

Pastaba. Šios degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai. 

Degustacinės vienos dienos kelionės kolektyvams autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie degustacinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Pažintinė ekskursija kolektyvams Klaipėdoje „Dangės krantinių istorijos“

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"