Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Kelionės programa

Pirmiausia šioje degustacinėje dienos kelionėje kolektyvams autobusu atvyksite į Pakruojo kraštą, kur su profesionalios kepėjos pagalba kepyklėlėje kepsite šakotį, o kepdami sužinosite visą šakočio kelią, nuo jo ištakų iki šių dienų. Iškeptą šakotį degustuosite ir vaišinsitės kava ar arbata bei tinginiu. Lauktuvėms - mažas šakotis dovanų, kurį galėsite skanauti su savo namiškiais.

Toliau šioje degustacinėje dienos kelionėje kolektyvams metu vyksite į dvarą, kur apsilankysite autentiškame alaus bravore ir dalyvausite jame vykstančioje alaus degustacijoje. Tai viena iš smagiausių patirčių dvare. Bene vienintelis Lietuvoje dvaro Žaldokas alų verda autentiškuose mediniuose kubiluose ir brandina statinėse. Jūsų laukia neįtikėtinas susitikimas su armoška dvaro bravore, kur išgirsite ir susipažinsite su Barono nuostatais ir visame krašte itin vertinamo alaus bei bravoro istorija,  prisiliesite prie senovinio alaus gamybos paslapčių, degustuosite tikro Lietuviško alaus – “pirmoko”, “antroko” ir “trečioko”. Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.

Vėliau šios degustacinės kelionės kolektyvams autobusu metu gėrėsitės didžiausiu gėlių parku.  Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias 2-6 metrų dydžio mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Dvaro renginio organizatoriai žada, jog dvaras pavirs viena didele gėlėta Šekspyro pjesės vestuvių scena, o jos aktoriais bei dalyviais taps ne tik visi besiruošiantys spektakliui dvariškiai, bet ir svečiai. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!

Kupini naujų įspūdžių vyksite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 83 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą