Mano kelionės

Vasara ošia – neriam į Lietuvą

Vasara ošia – neriam į Lietuvą

„Vasara ošia – neriam į Lietuvą“ - taip vadinasi kelionių projektas po Lietuvą. Vieni iš rėmėjų yra ir Ingrida tours - kelionės po Lietuvą, Latviją (https://www.ingridatours.lt/)

Su džiaugsmu dalinuosi pirmuoju straipsniu, kuris atskleidžia, kaip kolektyvas gali praleisti laiką: aktyviai, įdomiai, smagiai, naudingai. Pilnas straipsnis:

https://www.etaplius.lt/kelione-su-kolegomis-leiskites-i...


Kelionių pasiūlymai

Pažintinė kelionė į Latviją: smėlio urvai – Kuldyga – latviško vyno degustacija

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Savaitgalio kelionė gėlių turas: Saulėgrąžos – hortenzijos – gėlių festivalis Pakruojo dvare

Pažintinė kelionė į Latviją: Jaunpils – Jūrmala su nakvyne 5* viešbutyje

Cesvainės pilis – Maduona – vyno degustacija - Livani stiklas – Jekabpils – sulos degustacija

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Žemaitijos dvarai ir parkas - pietūs - muziejus

Nuotolinė ekskursija Meilės stotelės Vilniuje

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

PRIVATI (SAVARANKIŠKA) KELIONĖ Į UZBEKISTANĄ 10d./9 n. - Pasirūpiname viskuo, jums lieka tik mėgautis !

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Kelionė į Austriją: Štirijos pilys ir miestai (5d./4n.)

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas (6d./5n.)

Slapukų nustatymai Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume svetainės srautą. Žemiau galite valdyti savo slapukų nuostatas. Daugiau informacijos rasite mūsų Slapukų politikoje .