Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:  

Savaitgalio verslo kelionę autobusu pradėsite Kėdainiuose. Su šiuo miestu mus supažindins vietinė istorikė. Apžiūrėsite miesto istorinius pastatus. Šio miesto senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje.

Vyksite pietauti. Pietums plokštainis su vištiena: bulvės, vištienos filė, spirgučių ar grietinės padažas + stalo vanduo. 

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams toliau lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus dvare. Tai didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą), įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą ir įrašytas į Lietuvos rekordų knygą.

Po ekskursijos dvare gėrėsitės Didžiausiu gėlių parku. Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!
Savaitgalio kolektyvinės kelionės šėlsmui pakvies dvaro gyventojai ir su svečiais žais teatrą. Čia bus siūlomos  išbandyti įvairiausios pramogos, tokios kaip: pasiruošimas vestuvėms, skripto skaitymas, oro akrobatės pasirodymai ir t.t.

Kupini įspūdžių keliausite namo!
 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 89 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai

Kryžių kalnas – Centų kambarys – Frenkelio vila – Gubernijos alaus degustacija