Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:  

Savaitgalio verslo kelionę autobusu pradėsite Kėdainiuose. Su šiuo miestu mus supažindins vietinė istorikė. Apžiūrėsite miesto istorinius pastatus. Šio miesto senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje.

Vyksite pietauti. Pietums plokštainis su vištiena: bulvės, vištienos filė, spirgučių ar grietinės padažas + stalo vanduo. 

Šioje savaitgalio verslo kelionėje kolektyvams toliau lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus dvare. Tai didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą), įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą ir įrašytas į Lietuvos rekordų knygą.

Po ekskursijos dvare gėrėsitės Didžiausiu gėlių parku. Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!
Savaitgalio kolektyvinės kelionės šėlsmui pakvies dvaro gyventojai ir su svečiais žais teatrą. Čia bus siūlomos  išbandyti įvairiausios pramogos, tokios kaip: pasiruošimas vestuvėms, skripto skaitymas, oro akrobatės pasirodymai ir t.t.

Kupini įspūdžių keliausite namo!
 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė  autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: už ekskursiją po Kėdainius, pietus, ekskursiją dvare, gėlių festivalį – apie 40 € asmeniui, kai keliauja 27-30 asmenų.

Pastabos: Šios verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Kalėdinė Ryga – automobilių muziejus

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai