Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kupiškio kraštas ir bitynas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kupiškio kraštas ir bitynas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams, vyksite į bityną, kuris įsikūręs Aukštaitijos šiaurėje. Čia bitės laikomos ekologiškoje aplinkoje, šalia plyti pievos ir miškai. Bitininkai jums papasakos kaip augina biteles ir aprodys jų avilius. Papasakos daug įdomybių iš bičių gyvenimo, skanausite medaus produkcijos, bei pasigaminsite natūralaus vaško žvakelę sau.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu dalyvausite edukacinėje programoje. Ši edukacinė programa jus supažindins su Kupiškio kraštu ir žmonių gyvenimu. Programos metu maloni kupiškietė papasakos apie kasdienį kupiškietišką stalą, tradicinius valgius, visi kartu prie krosnies išsikepsite Pakišuolį. Pakišuolis – sotus mielinis pyragas su lašinukais. Kol pyragas kepa, nuobodžiauti neteks. Išgirsite šio krašto pasakojimų, dalyvausite šokiuose, žaidimuose, spėsite mįsles. Lankysite muziejaus ekspoziciją ir žinoma skanausite savo keptą pakišuolį su sultiniu.
 • Vėliau pažintinės kvalifikacijos tobulinimo mokytojams kelionėje dalyvausite ekskursijoje po miestą. Sužinosite miesto istoriją, apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius miesto objektus. Išgirsite įdomių pasakojimų apie žymiausius to krašto žmones.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams pabaigoje užsuksite į etnografijos muziejų. Muziejus įsikūręs buvusios mokyklos akmens mūro pastate. Etnografijos muziejuje ir jo filialuose saugoma 56 747 tūkst. eksponatų. Muziejuje esantys eksponatai lankytojui leidžia patirti, kad kaimo žmogaus gyvenime nuo seniausių laikų vyravo darna su gamta, meilė aplinkai, pagarbumas savo šeimai, atsidavimas darbui. Susipažinsite su eksponatais, etnografinėmis kompozicijomis, kurios byloja, kad „kožnam“ kupiškėnui svarbu buvo ne tik darbo įrankių patogumas, funkcionalumas, bet ir grožis. Daug įvairiausių namų apyvokos daiktų pakankamai puošnūs, sumaniai išraižyti ar išdrožti, pagaminti su didžiule meile, išmone ir pagarba. Čia ne tik apžiūrėsite eksponatus, bet ir susitiksite su moterimi, kuri jus nustebins ir pakalbins kupiškietiška šnekta. Bus linksma ir įdomu. Teatralizuotos ekskursijos metu vaišinsitės vestuviniu pyragu “Karvojumi” ir arbata, sužinosite visas senų laikų vestuvių tradicijas.
 • Pilni įspūdžių keliausite namo ir veliau jums bus į elektroninius paštus atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pedagogams pažymos.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 85 € asmeniui (edukacinės programos, ekskursija mieste, apsilankymas bityne, etnografijos muziejus).

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 , +37067727036 arba +37064442909; el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums