Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams


Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams aplankysime vienintelį keramikos muziejų Lietuvoje. Muziejuje eksponuojama daugybė tradicinės taikomosios keramikos dirbinių. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Galima numanyti kai kuriuos puodus skaičiuojant ir antrą šimtą metų.
  • Toliau šioje pažintinėje  kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksime į Triušiukų ūkį. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Triušiukų ūkyje taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta.

                 Pietūs (sriuba + mėsiškas patiekalas). Pageidaujant vegetariško patiekalo, būtina informuoti derinant ekskursijos kolektyvams datą, kitu atveju, bus užsakoma bendra tvarka.

  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pabaigoje vyksime į pirmąjį Lietuvoje basakojų taką, kurį sudaro daugiau nei 10 skirtingų dangų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą ir privers nusišypsoti. Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų. O potyriai – patys įvairiausi.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  20 – 25 € asmeniui (Keramikos muziejus, basakojų takas, pietūs, Triušiukų slėnis)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus