Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams


Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams aplankysime vienintelį keramikos muziejų Lietuvoje. Muziejuje eksponuojama daugybė tradicinės taikomosios keramikos dirbinių. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Galima numanyti kai kuriuos puodus skaičiuojant ir antrą šimtą metų.
  • Toliau šioje pažintinėje  kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksime į Triušiukų ūkį. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Triušiukų ūkyje taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta.

                 Pietūs (sriuba + mėsiškas patiekalas). Pageidaujant vegetariško patiekalo, būtina informuoti derinant ekskursijos kolektyvams datą, kitu atveju, bus užsakoma bendra tvarka.

  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pabaigoje vyksime į pirmąjį Lietuvoje basakojų taką, kurį sudaro daugiau nei 10 skirtingų dangų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą ir privers nusišypsoti. Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų. O potyriai – patys įvairiausi.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 70 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus, bei vaikų amžiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Brodo istorijos: V. Kernagio Vilnius

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Vienos dienos pažintinė kelionė: Desertų degustacija – senovinis kaimas – retro automobiliai