Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  •  Programą pradėsite nuo pažinties su svarbiausia Radvilų moterimi -  Barbora Radvilaite. Prisiminsite jos ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto meilės istoriją, sužinosite, kodėl Barbora buvo slepiama Dubingiuose pastatytuose rūmuose ir kokia nelaimė įvyko jai čia būnant. Kartu su Barbora Radvilaite paskaitysite ir panagrinėsite laiškus, kuriuos ji rašė mylimam vyrui.

arba

  • Susipažinsite su Jurkiškio upelio slėniu. Šis slėnis labai įdomus objektas, kuriame atsispindi teritorijos reljefo formavimosi ypatumai poledyniniu laikotarpiu. Savo sraunumu ir vingiuotumu šis upelis primena kalnų upokšnį. Jo vagoje guli valstybės saugomas objektas, vadinamas akmuo vadinamas Puntuko vaiku. Susipažinsite su nuostabia slėnio gamta, bei įdomiais gido pasakojimais. Žygis tinkamas visiems asmenims, nėra sunkus, viso eisite apie 2,5 valandas su trumpais sustojimais.

arba

  • Dalyvausite edukacinėje programoje, kurioje susitiksite su laume, kuri supažindins jus su pažintiniu taku. Jos papasakos jums apie paslaptingą gyvenimą pelkėse, miškuose, apie tai, kaip sutaria su žmonėmis. Kvies išbandyti kiminų švelnumą basomis kojomis ir pažinti skonį uogų bei pačių gamintų šiltų, skanių “Pelkainių”.

arba

  • Jūsų laukia žygis Laumių keliukais. Keliaujant laumių pramintu miško keliuku aplankysite Dubingių miške plytinčią pelkę. Joje įrengtas pažintinis takas, kuris nuo Dubingių miestelio nutolęs apie 3 km. Pats pelkės takas neilgas, tik apie 0,7 km. Jį sudaro mediniai laiptai bei medinis takas per aukštapelkę. Toliau keliausite prie vieno įdomiausių, įspūdingiausių ir lankomiausių parko vietų. Iš kur atsivers puikus vaizdas į Asvejos ežerą. Šlaite įrengti laiptai, kuriais galima nusileisti prie Asvejos ežero. Žygiuosite apie 14 kilometrų, užtruksime apie 4 – 4,5 valandas, todėl rekomenduojame turėti patogią avalynę, bei vandens, bet vaizdams ir gamtai bei gido pasakojimams liksite neabejingi ir suprasite, kad tikrai buvo verta.

arba

  • Po žygio skanausite garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingridientai. Ne tik paskanausite šio troškinio bet ir pasėdėsime prie laužo, pasmalsausite, koks troškinio gamybos procesas.

arba

  •  Dalyvausite naktinėje ekskurijoje su žibintais. Pradžioje patys pasigaminsite šviečiančius žibintus ir leisitės į Dubingių piliavietę, čia apžiūrėsime Radvilų rūmų liekanų ekspoziciją, susėsime prie laužo ir skanaudami parko žolelių arbatą susipažinsite su Radvilomis. Sužinosime, kuris Radvila buvo vadinamas lietuviškuoju Miunhauzenu, koks ir kodėl Radvila buvo demonizuojamas, kokias puotas keldavo Radvila Žuvelė. Po šių istorijų sužaisite neįprastą žaidimą.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kuriuos objektus pasirinksite.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Istorinio romano „Fata Morgana“ pėdsakais

Patyriminė dienos kelionė: Maironio tėviškė – Porceliano ekspozicija – Levandų jūra

Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Zanavykiškas ragaučius ir teatralizuotos ekskursijos dvaruose - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Kelionė iš Vilniaus į gėlių festivalį - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su avienos degustacija ir girnų muziejumi

Pažintinė dienos kelionė autobusu Panemunės (Rojaus) keliu

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai