Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 •  Programą pradėsite nuo pažinties su svarbiausia Radvilų moterimi -  Barbora Radvilaite. Prisiminsite jos ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto meilės istoriją, sužinosite, kodėl Barbora buvo slepiama Dubingiuose pastatytuose rūmuose ir kokia nelaimė įvyko jai čia būnant. Kartu su Barbora Radvilaite paskaitysite ir panagrinėsite laiškus, kuriuos ji rašė mylimam vyrui.

arba

 • Susipažinsite su Jurkiškio upelio slėniu. Šis slėnis labai įdomus objektas, kuriame atsispindi teritorijos reljefo formavimosi ypatumai poledyniniu laikotarpiu. Savo sraunumu ir vingiuotumu šis upelis primena kalnų upokšnį. Jo vagoje guli valstybės saugomas objektas, vadinamas akmuo vadinamas Puntuko vaiku. Susipažinsite su nuostabia slėnio gamta, bei įdomiais gido pasakojimais. Žygis tinkamas visiems asmenims, nėra sunkus, viso eisite apie 2,5 valandas su trumpais sustojimais.

arba

 • Dalyvausite edukacinėje programoje, kurioje susitiksite su laume, kuri supažindins jus su pažintiniu taku. Jos papasakos jums apie paslaptingą gyvenimą pelkėse, miškuose, apie tai, kaip sutaria su žmonėmis. Kvies išbandyti kiminų švelnumą basomis kojomis ir pažinti skonį uogų bei pačių gamintų šiltų, skanių “Pelkainių”.

arba

 • Jūsų laukia žygis Laumių keliukais. Keliaujant laumių pramintu miško keliuku aplankysite Dubingių miške plytinčią pelkę. Joje įrengtas pažintinis takas, kuris nuo Dubingių miestelio nutolęs apie 3 km. Pats pelkės takas neilgas, tik apie 0,7 km. Jį sudaro mediniai laiptai bei medinis takas per aukštapelkę. Toliau keliausite prie vieno įdomiausių, įspūdingiausių ir lankomiausių parko vietų. Iš kur atsivers puikus vaizdas į Asvejos ežerą. Šlaite įrengti laiptai, kuriais galima nusileisti prie Asvejos ežero. Žygiuosite apie 14 kilometrų, užtruksime apie 4 – 4,5 valandas, todėl rekomenduojame turėti patogią avalynę, bei vandens, bet vaizdams ir gamtai bei gido pasakojimams liksite neabejingi ir suprasite, kad tikrai buvo verta.

arba

 • Po žygio skanausite garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingridientai. Ne tik paskanausite šio troškinio bet ir pasėdėsime prie laužo, pasmalsausite, koks troškinio gamybos procesas.

arba

 •  Dalyvausite naktinėje ekskurijoje su žibintais. Pradžioje patys pasigaminsite šviečiančius žibintus ir leisitės į Dubingių piliavietę, čia apžiūrėsime Radvilų rūmų liekanų ekspoziciją, susėsime prie laužo ir skanaudami parko žolelių arbatą susipažinsite su Radvilomis. Sužinosime, kuris Radvila buvo vadinamas lietuviškuoju Miunhauzenu, koks ir kodėl Radvila buvo demonizuojamas, kokias puotas keldavo Radvila Žuvelė. Po šių istorijų sužaisite neįprastą žaidimą.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kuriuos objektus pasirinksite.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija