Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: istorinis, mitologinis, kultūrinis paveldas ir kraštovaizdžio pažinimas

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 •  Programą pradėsite nuo pažinties su svarbiausia Radvilų moterimi -  Barbora Radvilaite. Prisiminsite jos ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto meilės istoriją, sužinosite, kodėl Barbora buvo slepiama Dubingiuose pastatytuose rūmuose ir kokia nelaimė įvyko jai čia būnant. Kartu su Barbora Radvilaite paskaitysite ir panagrinėsite laiškus, kuriuos ji rašė mylimam vyrui.

arba

 • Susipažinsite su Jurkiškio upelio slėniu. Šis slėnis labai įdomus objektas, kuriame atsispindi teritorijos reljefo formavimosi ypatumai poledyniniu laikotarpiu. Savo sraunumu ir vingiuotumu šis upelis primena kalnų upokšnį. Jo vagoje guli valstybės saugomas objektas, vadinamas akmuo vadinamas Puntuko vaiku. Susipažinsite su nuostabia slėnio gamta, bei įdomiais gido pasakojimais. Žygis tinkamas visiems asmenims, nėra sunkus, viso eisite apie 2,5 valandas su trumpais sustojimais.

arba

 • Dalyvausite edukacinėje programoje, kurioje susitiksite su laume, kuri supažindins jus su pažintiniu taku. Jos papasakos jums apie paslaptingą gyvenimą pelkėse, miškuose, apie tai, kaip sutaria su žmonėmis. Kvies išbandyti kiminų švelnumą basomis kojomis ir pažinti skonį uogų bei pačių gamintų šiltų, skanių “Pelkainių”.

arba

 • Jūsų laukia žygis Laumių keliukais. Keliaujant laumių pramintu miško keliuku aplankysite Dubingių miške plytinčią pelkę. Joje įrengtas pažintinis takas, kuris nuo Dubingių miestelio nutolęs apie 3 km. Pats pelkės takas neilgas, tik apie 0,7 km. Jį sudaro mediniai laiptai bei medinis takas per aukštapelkę. Toliau keliausite prie vieno įdomiausių, įspūdingiausių ir lankomiausių parko vietų. Iš kur atsivers puikus vaizdas į Asvejos ežerą. Šlaite įrengti laiptai, kuriais galima nusileisti prie Asvejos ežero. Žygiuosite apie 14 kilometrų, užtruksime apie 4 – 4,5 valandas, todėl rekomenduojame turėti patogią avalynę, bei vandens, bet vaizdams ir gamtai bei gido pasakojimams liksite neabejingi ir suprasite, kad tikrai buvo verta.

arba

 • Po žygio skanausite garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingridientai. Ne tik paskanausite šio troškinio bet ir pasėdėsime prie laužo, pasmalsausite, koks troškinio gamybos procesas.

arba

 •  Dalyvausite naktinėje ekskurijoje su žibintais. Pradžioje patys pasigaminsite šviečiančius žibintus ir leisitės į Dubingių piliavietę, čia apžiūrėsime Radvilų rūmų liekanų ekspoziciją, susėsime prie laužo ir skanaudami parko žolelių arbatą susipažinsite su Radvilomis. Sužinosime, kuris Radvila buvo vadinamas lietuviškuoju Miunhauzenu, koks ir kodėl Radvila buvo demonizuojamas, kokias puotas keldavo Radvila Žuvelė. Po šių istorijų sužaisite neįprastą žaidimą.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kuriuos objektus pasirinksite.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Nuotolinė ekskursija Lietuvos Patriarcho darbai ir nuotykiai Vilniuje

Pramoginė – patyriminė verslo kelionė autobusu: Slidinėjimas Druskininkų “Sniego Arenoje” ir dzūkiška vakarienė su pramogomis

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai