Mano kelionės

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Mokslo metams artėjant į pabaigą, laikas pedagogams pradėti planuoti kvalifikacijos kėlimo išvykas ir mokymus. Šie metai buvo sunkūs kaip niekad – daug nuotolinio darbo, sėdėjimo prie kompiuterio ir taisant namų darbus, ir vedant pamokas. Norime jus pakviesti, žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų, į kvalifikacijos kėlimo keliones! Jų metu ne tik įgysite naujų žinių, patobulinsite bendravimo ir konfliktų valdymo įgūdžius, bet ir pagilinsite savo dalyko žinias per edukacijas ir praktinius užsiėmimus.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Kūno kalba: viešojo kalbėjimo tobulinimas ir emocijų valdymo įgūdžiai

Kvalifikacijos kėlimas pedagogams, ypač jei kartu nori vykti visas kolektyvas, gali būti sudėtinga užduotis. Kaip pasirinkti programą, kuri tiktų ir pradinių klasių mokytojams, ir istorikams ar filologams? Galime jums pasiūlyti nuotaikingas ir turiningas programas, skirtas kūno kalbai ir emocijų pažinimui.

Kūno kalbos mokymus veda žmonių tipologijos ir kūno kalbos mentorė, mokymai yra paremti DISC (žmonių elgsenos tipais). Šių mokymų metu išsamiau susipažinsite su kūno kalba, pagrindiniais gestais, veido bruožais, mimikomis. Įgysite įgūdžių, svarbių bendraujant su skirtingais žmonėmis bei sprendžiant konfliktines situacijas. Įgytas žinias galėsite pritaikyti tiek ir bendraudami su ugdytiniais, tiek ir jų tėveliais ar kolegomis.

 Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Emocijų pažinimo programą galime pratęsti gamtoje su visų 5 pagrindinių pojūčių pažinimu. Teoriškai susipažinę su pagrindiniais žmogaus pojūčiais, leisimės į praktinį savo emocijų pažinimą basomis. Teks įveikti 30-ies skirtingų dangų taką (kankorėžiai, nugludintas stiklas, pelkė ir t. t.), kartu stebint besikeičiančias emocijas, gebant jas atpažinti ir įvardyti.

Kraštovaizdžio pažinimas ir istorinis bei kultūrinis paveldas

Pamirškite sausas ir nuobodžias paskaitas – norime, kad kvalifikacijos kėlimas būtų ne tik naudingas savo žiniomis, bet ir išliktų atsiminimuose kaip maloni patirtis! Todėl kviečiame Lietuvos istoriją, mitologiją, gamtinę įvairovę pažinti per teatralizuotas edukacijas, istorinius pasakojimus ir kraštovaizdžio pažinimą. Nuvykus į dvarą, malūną ar kitą autentišką vietą, jūs ne tik išgirsite istorinius faktus ir įdomias istorijas, bet ir patys galėsite užuosti, liesti, ragauti ir praskleisti šydą į istorinę šalies praeitį.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Kvalifikacijos tobulinimui puikiai tiks mūsų siūloma išvyką į malūną, kuris veikia jau 350 metų. Ši išvyka, tai unikali praeities ir dabarties sandūra. Turininga ekskursija po malūną atskleis jo istoriją, o jūs galėsite pabandyti susimalti miltų, pasimokyti austi ir susipažinti su kitais senoviniais rakandais.  Be to, jūsų lauks duonos kepimo edukacija. Jos receptas – kulinarinis šalies paveldas.

Teatralizuota laumių edukacija – tai legendų ir sakmių persmelkta programa, kurią papildo specialisto pasakojimai apie krūmus, uogas ir kitus pelkių augalus. Jūsų lauks ir praktinės užduotys, kurios padės geriau įsisavinti išgirstas naujas žinias.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Istorinės ir kultūrinės pažintinės kelionės galimos tiek ir vienos dienos, tiek ir su nakvyne. Savaitgalio kelionės, pavyzdžiui, susipažįstant su Radvilų istorija, bus įdomios ir istorijos mokytojams, ir kitų sričių specialistams. Pažintis su Radvilomis bus įvairiapusė – aplankysime Valdovų rūmus, naktį leisimės į ekskursiją su žibintais, o antrą kelionės dieną skaitysime Radvilaitės laiškus savo vyrui ir skanausime gardųjį Radvilų troškinį. Taigi šioje kelionėje istorija yra persipynusi su kalba, kultūra, kulinarija ir dar daugeliu sričių, o atrasti ir sužinoti šį tą naujo galės bene kiekvienas specialistas. Gal tai taps proga pradėti planuoti integruotas pamokas su savo kolegomis? Susisiekite su mumis +370 65556313, [email protected] ir mes padėsime išsirinkti jums tinkamiausią kvalifikacijos kėlimo programą!


Kelionių pasiūlymai

Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu: dzūkiškos bandos – Punia – Alytus – Šampano degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Šilko keliu per Uzbekistaną 9d./8 n.

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dzūkiškų bandų kepimas – stebuklais garsėjanti piramidė – Liškiavos architektūrinis ansamblis - dzūkiška vakarienė

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus