Mano kelionės

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Mokslo metams artėjant į pabaigą, laikas pedagogams pradėti planuoti kvalifikacijos kėlimo išvykas ir mokymus. Šie metai buvo sunkūs kaip niekad – daug nuotolinio darbo, sėdėjimo prie kompiuterio ir taisant namų darbus, ir vedant pamokas. Norime jus pakviesti, žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų, į kvalifikacijos kėlimo keliones! Jų metu ne tik įgysite naujų žinių, patobulinsite bendravimo ir konfliktų valdymo įgūdžius, bet ir pagilinsite savo dalyko žinias per edukacijas ir praktinius užsiėmimus.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Kūno kalba: viešojo kalbėjimo tobulinimas ir emocijų valdymo įgūdžiai

Kvalifikacijos kėlimas pedagogams, ypač jei kartu nori vykti visas kolektyvas, gali būti sudėtinga užduotis. Kaip pasirinkti programą, kuri tiktų ir pradinių klasių mokytojams, ir istorikams ar filologams? Galime jums pasiūlyti nuotaikingas ir turiningas programas, skirtas kūno kalbai ir emocijų pažinimui.

Kūno kalbos mokymus veda žmonių tipologijos ir kūno kalbos mentorė, mokymai yra paremti DISC (žmonių elgsenos tipais). Šių mokymų metu išsamiau susipažinsite su kūno kalba, pagrindiniais gestais, veido bruožais, mimikomis. Įgysite įgūdžių, svarbių bendraujant su skirtingais žmonėmis bei sprendžiant konfliktines situacijas. Įgytas žinias galėsite pritaikyti tiek ir bendraudami su ugdytiniais, tiek ir jų tėveliais ar kolegomis.

 Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Emocijų pažinimo programą galime pratęsti gamtoje su visų 5 pagrindinių pojūčių pažinimu. Teoriškai susipažinę su pagrindiniais žmogaus pojūčiais, leisimės į praktinį savo emocijų pažinimą basomis. Teks įveikti 30-ies skirtingų dangų taką (kankorėžiai, nugludintas stiklas, pelkė ir t. t.), kartu stebint besikeičiančias emocijas, gebant jas atpažinti ir įvardyti.

Kraštovaizdžio pažinimas ir istorinis bei kultūrinis paveldas

Pamirškite sausas ir nuobodžias paskaitas – norime, kad kvalifikacijos kėlimas būtų ne tik naudingas savo žiniomis, bet ir išliktų atsiminimuose kaip maloni patirtis! Todėl kviečiame Lietuvos istoriją, mitologiją, gamtinę įvairovę pažinti per teatralizuotas edukacijas, istorinius pasakojimus ir kraštovaizdžio pažinimą. Nuvykus į dvarą, malūną ar kitą autentišką vietą, jūs ne tik išgirsite istorinius faktus ir įdomias istorijas, bet ir patys galėsite užuosti, liesti, ragauti ir praskleisti šydą į istorinę šalies praeitį.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Kvalifikacijos tobulinimui puikiai tiks mūsų siūloma išvyką į malūną, kuris veikia jau 350 metų. Ši išvyka, tai unikali praeities ir dabarties sandūra. Turininga ekskursija po malūną atskleis jo istoriją, o jūs galėsite pabandyti susimalti miltų, pasimokyti austi ir susipažinti su kitais senoviniais rakandais.  Be to, jūsų lauks duonos kepimo edukacija. Jos receptas – kulinarinis šalies paveldas.

Teatralizuota laumių edukacija – tai legendų ir sakmių persmelkta programa, kurią papildo specialisto pasakojimai apie krūmus, uogas ir kitus pelkių augalus. Jūsų lauks ir praktinės užduotys, kurios padės geriau įsisavinti išgirstas naujas žinias.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas – autobusu po Lietuvą!

Istorinės ir kultūrinės pažintinės kelionės galimos tiek ir vienos dienos, tiek ir su nakvyne. Savaitgalio kelionės, pavyzdžiui, susipažįstant su Radvilų istorija, bus įdomios ir istorijos mokytojams, ir kitų sričių specialistams. Pažintis su Radvilomis bus įvairiapusė – aplankysime Valdovų rūmus, naktį leisimės į ekskursiją su žibintais, o antrą kelionės dieną skaitysime Radvilaitės laiškus savo vyrui ir skanausime gardųjį Radvilų troškinį. Taigi šioje kelionėje istorija yra persipynusi su kalba, kultūra, kulinarija ir dar daugeliu sričių, o atrasti ir sužinoti šį tą naujo galės bene kiekvienas specialistas. Gal tai taps proga pradėti planuoti integruotas pamokas su savo kolegomis? Susisiekite su mumis +370 65556313, [email protected] ir mes padėsime išsirinkti jums tinkamiausią kvalifikacijos kėlimo programą!


Kelionių pasiūlymai

Kalėdinės mugės Gdanske - Stiklinio Kalėdų žaisliuko gamyba –Sopotas – Malborko pilis – 3d/2n

Žiemiškas savaitgalis Brno ir Vienoje – Sisi rūmai ir imperatoriškieji apartamentai 3d/2n.

Naujieji metai Sakartvele (Gruzijoje) Tbilisis – Naujametinis vakaras- kalnuotasis Kazbegis – Signagi Kelionė lėktuvu iš Rygos su vadovu iš Lietuvos 5d./4n.

Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Pakruojo žibintų festivalis

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Vroclavas - Adršpachų kalnai - Praha 4d./3n.

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas