Kvalifikacijos tobulinimo kelionė pedagogams: Žiežmarių sinagoga – Svajonių angelo edukacija – Dvariška puota

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionė pedagogams: Žiežmarių sinagoga – Svajonių angelo edukacija – Dvariška puota

Šios vienos dienos pažintinėje kelionėje stabtelėsite prie įspūdingo ir unikalaus istorinio paminklo –
Žiežmarių sinagogos, turėsite edukaciją, kurios metu sužinosite apie angelų simboliką ir atributiką, vyksite į Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantį restoraną, kur Jūsų pavaišins nuostabią dvaro puotą


Kelionės programa

 • 1 dienos

  Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  • Pirmiausia, šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje stabtelėsite prie įspūdingo ir unikalaus istorinio paminklo – Žiežmarių sinagogos, pastatytos XIX a. viduryje. Ji yra viena iš keturiolikos medinių sinagogų Lietuvoje. Salę apšviečia net 18 langų – jų netgi daugiau, nei reikalauja judaizmo religiniai įstatymai (halacha). Gali būti, kad Lietuva yra vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje išlikusios medinės sinagogos. Su vietiniu gidu apžiūrėsite sinagogos fasadą, užsuksite į jos vidų.
  • Vėliau vyksite į Zanavykų muziejų, kuriame turėsite „Svajonių angelo“ edukaciją. Edukacijos metu šiek tiek sužinosite apie angelų simboliką, atributiką. Praktinėje dalyje medinę angelo figūrėlę dekoruosite liaudiškais sau mielais ornamentais.
  • Toliau pažintinės – degustacinės kelionės kolektyvams metu vyksite į Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantį restoraną, pagal unikalias krašto tradicijas. Žadins vaizduotę paruoštos gėrybės ant stalo, nuo kurių vaizdo norėsis nesitraukti nuo stalo. Geriau vieną kartą paragauti, nei vėl ir vėl išgirsti!
  • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės pabaigoje numatyta dvaro puota, penki užnešimai:
  1. Pirmas užnešimas: tradicinė ruginė naminė duona su dvaro virtuvės kanapių sviestų; Šviežiai gruzdintos pastarnokų pončkutės su peletrūnais gardinta grietinė; Lauže keptos bulvytės įdarytos švelniu, krosnyje keptų, silkių paštetu su aluje marinuotais šalotiniais svogūnais.
  2. Antras užnešimas: Sodrūs burokų šaltibarščiai (arba kita sriuba priklausomai nuo sezono).
  3. Trečias užnešimas: Apelsinų sultyje marinuotų burokėlių carpaccio su pistacijų migla.
  4. Ketvirtas užnešimas: Kalakutiena, marinuota su gvazdikėliais ir cinamonu, aplieta apelsinų sviestu, patiekiama su citrininėmis bulvėmis; Lauže, ant kopūsto lapo su midumi keptas karpis su geltonosios jukos padažu, patiekiamas su grikiais, gardintais karamelizuotos ruginės duonos trupiniais ir dvaro virtuvės ūdytomis citrinomis.
  5. Penktas užnešimas: Baumkucheno šaltkošė su mėlynių užpilu.
  • Pilni įspūdžių keliausite namo ir vėliau jums bus į elektroninius paštus atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pedagogams pažymos.

Papildoma informacija


Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programoms kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir  įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičius.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 45 asmenų kaina nuo 55 € asmeniui (Žiežmarių sinagogos lankymas, dvariška puota su pasakojimu, angelo edukacija).

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313, +37067727036 arba +37064442909; el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą