Kelionė iš Vilniaus ir Kauno po Žemaitijos šventas vietas - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

rugsėjo 10
Kaina asmeniui 36€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė iš Vilniaus ir Kauno po Žemaitijos šventas vietas - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje apsilankysite šventose vietose: miestelyje, kuriame apsireiškė švenčiausioji Mergelė Marija ir žinomiausiame Žemaitijos vienuolyne. Taip pat kelionės pabaigoje sudalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje dvare, kur mokysitės papročių ir žaidimų.


Išvykimas
2022 m. rugsėjo 10 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinę-patyriminę savaitgalio kelionę autobusu pradėsite miestelyje, kuris garsėja tuo, jog čia 1608 m. piemenėliams apsireiškė švenčiausioji Mergelė Marija stovinti ant akmens. Šis jos pasirodymas 1775 m. buvo oficialiai pripažintas katalikų Bažnyčios ir laikomas seniausiu Europoje. Pasklidus žiniai apie apsireiškimą, į šią vietą pradėjo vykti vis daugiau maldininkų ir piligrimų. Su miesteliu ir jo istorija ekskursijoje jus supažindins viena iš seserų eucharistiečių.

Toliau pažintinę kelionę autobusu tęsite apsilankydami viename žinomiausių Žemaitijos vienuolynų ir dalyvausite ekskursijoje. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Apžiūrėję vienuolyną išeisite į buvusį ūkinį kiemą čia pamatysite tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą, iš čia atsiveria vaizdas į bažnyčios apsidę mažiausiai pasikeitusią bažnyčios dalį - gotiką menančius arkinius presbiterijos langus, raudonų plytų akmenimis sutvirtintas sienas, ir statų bažnyčios stogą.

Sustosite papietauti mieste. Sriuba + karštas vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę, pažymėti. Taip pat informuoti iš anksto jeigu norėsite vegetariško patiekalo). 

Vėliau pažintinės vienos dienos kelionės autobusu metu lankysite dvarą, vertinamą kaip retai išlikusi baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Daugiau kaip 300 metų dvarą valdė lenkų kilmės bajorai Gruževskiai (Gruzewski). Čia yra vieta, kur pirmiausiai Lietuvoje prasidėjo 1831 metų sukilimas prieš carinę Rusiją. Šios kelionės metu Dalyvausite edukacinėje programoje „Teatralizuotas pasakojimas apie dvarą ir jo papročius“. Jus, pasitiks „ponia“ ir „ponas“, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu. Pakvies pažaisti dvariškių tarpe populiarius stalo žaidimus, taip pat kai kurie keliautojai taps surengtų „gyvųjų paveikslų“ herojais, kurio pagalba  sužinosite apie  lemtingą atsitiktinumą, nulėmusį tai, kad  Kelmės dvaro vardas įėjo  į Lietuvos istoriją.

Pilni įspūdžių keliausite namo.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 36 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija Šiluvoje su vietiniu gidu – 4 € asmeniui.
  • Ekskursija Tytuvėnų vienuolyne su vietiniu gidu – 6 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams.
  • Pietūs – 7 € asmeniui.
  • Edukacinė programa dvare  – 6 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07:00 val. Lukiškių aikštė prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

08:30 val. Kauno PC ,,Mega” prie degalinės ,,Circle K’’

Numatomas grįžimas atgal į Vilnių apie 19:30 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai