Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: gervių stebėjimas - suvalkiečio sodyba – piliakalniai

rugsėjo 3
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: gervių stebėjimas - suvalkiečio sodyba – piliakalniai
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios vienos dienos pažintinės kelionės autobusu pagrindinis tikslas – išlydėti tolimai kelionei besiruošiančias išskristi gražuoles gerves.  Gerves stebėsite kartu su vietiniu gidu ir žinovu, kuris jums papasakos apie šiuos elegantiškus paukščius. Taip pat aplankysite piliakalnius, kuriuos supa Nemuno upė ir nuostabi gamta, bei apsilankysite autentiškoje suvalkiečio sodyboje.


Išvykimas
2022 m. rugsėjo 3 d. 11:20

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu pradėsite piliakalniuose. Akis džiugins nuo 5 piliakalnių viršūnių atsiverianti Nemuno juostos mėlynė. Balnakalnio, Žydkapių, Bevardžio, Pilaitės ir Vorpilio piliakalnių kompleksas istorine, archeologine ir kultūrine prasme laikomas svarbiausiu po Kernavės. Ekskursija po piliakalnius praves vietinė gidė, žinovė.

Tuomet šios savaitgalio pažintinės kelionės metu vyksite į senovinę ir autentišką XIX a. pabaigos etnografinę kaimo sodybą. Sodybos šeimininkė pasakos apie Suvalkijos krašto specifiką, išskirtinumą, suvalkietišką būdą, suvalkiečio kasdienybę ir šventes. Šios sodybos kiekvienas kampelis nukels jus į senus laikus, pajusite kaip čia gyveno mūsų proseneliai su savo papročiais ir kalba. Apžiūrėsite likusius senovinius daiktus, kurie įrodys lietuvio išradingumą ir darbštumą.

Vėliau pavalgysite ir pasistiprinsite, kad visą dieną galėtumėte jaustis sotūs. Valgysite kugelį su paukštiena, keptą per naktį pečiuje. Padažas – grietinė.

Savaitgalio pažintinę - patyriminę kelionę autobusu tęsite vykdami į privatų etnografijos muziejų, kuriame susipažinsite su muziejininku ir tradicinių amatų meistru. Čia apsilankę išvysite unikalią oblių kolekciją, kurią sudaro daugiau nei 600 oblių. Apžiūrėsite įvairiausius įrankius skirtus medžio ir linų apdirbimui. Pamatysite kokiais įrankiais dirbo mūsų senoliai ir proseneliai, kad išaustų margaspalves lovatieses.

Pažintinei savaitgalio kelionei einant į pabaigą, vyksite į gervių stebėjimą. Stebėsite retų ir į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytų pilkųjų gervių išvykimą į šiltuosius kraštus. Grožėsitės gervių būriais ir išlydėsite jas kelionei iš aukšto apžvalgos bokšto.

Kupini įspūdžių, vyksite namų link.

 

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 35 eu. asmeniui.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos:

  • Ekskursija po piliakalnius – 1-1,5 € asmeniui;
  • Suvalkiečio sodyba – 5 € asmeniui;
  • Pietūs – 8 € asmeniui;
  • Ekskursija muziejuje + gervių stebėjimas – 2-3 € asmeniui.

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę – patyrimine kelione autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


11.20 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

11.45 val. išvykimas iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)

12.45 val. išvykimas iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: 23.30 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas