Pažintinė dienos kelionė: Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

rugsėjo 17
Kaina asmeniui 37€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė: Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Pažintinės-degustacinės kelionės metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste – Alytuje, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Degustuosite džūkiška bandas, keptas ant kopūsto lapo bei degustuosite šampaną.


Išvykimas
2022 m. rugsėjo 17 d. 07:00

Kelionės programa

Šios dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje pradžioje vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registracijos metu, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka.) 

     Pažintinės-degustacinės kelionės metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste – Alytuje, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Alytus - didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Tarpukario laikotarpiu, Alytus buvo kurortas, kuriame mėgo ilsėtis Kauno ponios. 

    Pažintinę-degustacinę kelionę kolektyvams tęsite Dzūkijos sostinėje – Alytuje, kuriame  nuo seno yra gaminamas putojantis vynas ir stiprieji alkoholiniai gėrimai. Užsuksite į Alytuje veikiančią putojančio vyno gamyklą, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai. Po ekskursijos dalyvausite degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūra, mokysitės  suprasti skonių ir aromatų gamą. Degustuosite du putojančius vynus ir 2 stiprius gėrimus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka). 

Patyriminės kelionės kaina –   37  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija Alytuje – 3 € asmeniui
  • Dzūkiškos bandos degustacija – 8 € asmeniui;
  • Šampano degustacija – 16 € asmeniui;

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)....

7.20 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų.)

7.50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

8.20 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

9.50 val. iš Kauno, Circle degalinė (vakarinis aplinkelis 10)

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 21.30 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

Kelionė į Slovakiją: Pieninų nacionalinis parkas – plaukimas upe – tradicinis guliašas klausantis goralo muzikos – Spišo pilis