Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: skrydis lėktuvu ir Kupiškio kraštas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: skrydis lėktuvu ir Kupiškio kraštas

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite ekskursija po Kupiškio miestą. Sužinosite miesto istoriją, apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius miesto objektus. Išgirsite įdomių pasakojimų apie žymiausius to krašto žmones.

Po pažintinės ekskursijos kolektyvams užsuksite į etnografijos muziejų. Muziejus įsikūręs buvusios mokyklos akmens mūro pastate. Etnografijos muziejuje ir jo filialuose saugoma 56 747 tūkst. eksponatų. Muziejuje esantys eksponatai lankytojui leidžia patirti, kad kaimo žmogaus gyvenime nuo seniausių laikų vyravo darna su gamta, meilė aplinkai, pagarbumas savo šeimai, atsidavimas darbui. Susipažinsite su eksponatais, etnografinėmis kompozicijomis, kurios byloja, kad „kožnam“ kupiškėnui svarbu buvo ne tik darbo įrankių patogumas, funkcionalumas, bet ir grožis. Daug įvairiausių namų apyvokos daiktų pakankamai puošnūs, sumaniai išraižyti ar išdrožti, pagaminti su didžiule meile, išmone ir pagarba. Čia ne tik apžiūrėsite eksponatus, bet ir susitiksite su moterimi, kuri jus nustebins ir pakalbins kupiškietiška šnekta. Bus linksma ir įdomu. Teatralizuotos ekskursijos metu vaišinsitės vestuviniu pyragu “Karvojumi” ir arbata, sužinosite visas senų laikų vestuvių tradicijas.

Pažintinę-degustacinę savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite unikaliame muziejuje, kuris lankytojus tarsi sargybinis pasitinka medinis bokštas. Tai netradicinis pastatas, sukurtas pritaikius senųjų kaimo meistrų patirtį. Šiuo metu muziejų sudaro kompleksas pastatų: gyvenamasis namas, dvi klėtys, bokštas ir padarginė. Visi jie pilni senosios lietuvių kultūros turtų. Šiuo metu muziejaus rinkinių fondą sudaro daugiau kaip 7136 eksponatai, tad šios pažintinės kelionės kolektyvams metu turėsite išskirtinę progą susipažinti su muziejumi iš arčiau ir apžiūrėti įdomius čia saugomus eksponatus. Taip pat čia išgirsite apie įdomius valgius ir ragausite tradicinius aukštaitiškus blynus su bulviniu dažiniu (padažu).

Pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams pabaigoje turėsite unikalią progą iš paukščio skrydžio pamatyti ketvirtą pagal dydį dirbtinį vandens telkinį Lietuvoje, bei Kupiškio apylinkių grožį! Patirsite nerialų skrydžio teikiamą džiaugsmą. Profesionalus pilotas, skrydžio metu, supažindins jus su lėktuvo valdymu ir jo subtilybėmis. Šio skrydžio metu galėsite bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir pasijusti nevaržomiems rūpesčių.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 124 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, skrydis lėktuvu, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė iš Vilniaus: Šviesų festivalis ir šokolado gaminimas - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu

Pažintinė - degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais” su Memelietiškais pietumis

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Eglutės žaisliukų muziejus – Porceliano ekspozicija – J.Miltinio palikimų studija

Vienos dienos pažintinė kelionė: Desertų degustacija – senovinis kaimas – retro automobiliai

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis