Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

rugpjūčio 20
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios vienos dienos kelionės metu aplankysite didžiausią salą Lietuvoje, švyturį ir senus žvejų kaimus. Pasigrožėsite išskirtine šio krašto gamta ir pasiklausysite įdomių gidės pasakojimų.

Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 20 d. 09:30

Kelionės programa

Šioje savaitgalio kelionėje aplankysite didžiausią salą Lietuvoje – Rusnės salą.  Jus sužavės Rusnės miestelio kraštovaizdis, išlikusi senoji medinė architektūra ir aišku skaniausia rūkyta žuvimi. Gidas jus supažindins su miesteliu, papasakos kuo ypatingas pašto pastatas, sužinosite kodėl Mahatma Ghandžiui ir Hermanui Kalenbachui paminklas stovi Rusnėje ir dar daug kitų įdomių istorijų.

Vėliau aplankysite Uostadvario švyturį, kurio aukštis – 18 metrų. Švyturys pastatytas 1873 – 1876 metais priešais Minijos žiotis. Dabar Švyturys navigacijai nebenaudojamas, nuo jo atsiveria Rusnės ir Minijos apylinkės (jei dėl tam tikrų priežaščių nebus galimybės užlipti į švyturį informuosime Jus iš anksto). Uostadvaryje taip pat yra ir mažas uostelis, į kurį atplaukia laiveliai iš Mingės kaimo.

Šioje savaitgalio kelionėje gidas supažindins su Šilutės miesto (anksčiau vadinosi Šilokarčema) istorija. Ekskursijos metu praeisite pro Hugo Šojaus dvarą, senają Turgaus aikštę, Evangelikų liuteronų bažnyčią (jei bus galimybė užeisite į vidų), senajį paštą ir kitus miestui reikšmingus paminklus bei pastatus.

Po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir papietauti. Planuojama trukmė apie 2 val.

Kelionės pabaigoje apsilankysite sename žvejų kaimelyje – Drevernoje. Šis kaimelis įsikūręs Kuršių marių pakrantėje. Jis žavi savo unikalia lokacija, gamta ir istorija, su kuria jus susipažindins ekskursijos metu. Norintys galės užlipti į bokštą ir pasigrožėti Kuršių Marių vaizdais.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: pietūs laisvu laiku, suvenyrai, kava/arbata, ar kitos asmeninės išlaidos, auka Evangelikų bažnyčioje (jeigu bus apsilankyti viduje galimybė kunigui papasakoti).

Pilni įspūdžių keliausite namo. Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 20:00 val. (į tą pačią vietą iš kurios išvykote).

Pažintinės - patyriminės kelionės autobusu kaina - 30 € asmeniui. Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

REKOMENDUOJAMA. Pasirūpinti vandenuku, užkandžiais, atsižvelgiant į orus – avalynę, kremą nuo saulės, ar lietaus ploščiuką.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad pietūs šioje kelionėje nėra užsakyti, todėl laisvu laiku galėsite papietauti.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir jeigu bus mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Patyriminės - pažintinės kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas


Išvykimo dienos:

9:30 val.  Išvykimas iš Klaipėdos, Danės g. 17, autobusų sustojimo vietoje, prieš Klaipėdos Rotušę.

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.