Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

rugpjūčio 20
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

Šios vienos dienos kelionės metu aplankysite didžiausią salą Lietuvoje, švyturį ir senus žvejų kaimus. Pasigrožėsite išskirtine šio krašto gamta ir pasiklausysite įdomių gidės pasakojimų.

Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 20 d. 09:30
Kaina asmeniui 30€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Šioje savaitgalio kelionėje aplankysite didžiausią salą Lietuvoje – Rusnės salą.  Jus sužavės Rusnės miestelio kraštovaizdis, išlikusi senoji medinė architektūra ir aišku skaniausia rūkyta žuvimi. Gidas jus supažindins su miesteliu, papasakos kuo ypatingas pašto pastatas, sužinosite kodėl Mahatma Ghandžiui ir Hermanui Kalenbachui paminklas stovi Rusnėje ir dar daug kitų įdomių istorijų.

Vėliau aplankysite Uostadvario švyturį, kurio aukštis – 18 metrų. Švyturys pastatytas 1873 – 1876 metais priešais Minijos žiotis. Dabar Švyturys navigacijai nebenaudojamas, nuo jo atsiveria Rusnės ir Minijos apylinkės (jei dėl tam tikrų priežaščių nebus galimybės užlipti į švyturį informuosime Jus iš anksto). Uostadvaryje taip pat yra ir mažas uostelis, į kurį atplaukia laiveliai iš Mingės kaimo.

Šioje savaitgalio kelionėje gidas supažindins su Šilutės miesto (anksčiau vadinosi Šilokarčema) istorija. Ekskursijos metu praeisite pro Hugo Šojaus dvarą, senają Turgaus aikštę, Evangelikų liuteronų bažnyčią (jei bus galimybė užeisite į vidų), senajį paštą ir kitus miestui reikšmingus paminklus bei pastatus.

Po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir papietauti. Planuojama trukmė apie 2 val.

Kelionės pabaigoje apsilankysite sename žvejų kaimelyje – Drevernoje. Šis kaimelis įsikūręs Kuršių marių pakrantėje. Jis žavi savo unikalia lokacija, gamta ir istorija, su kuria jus susipažindins ekskursijos metu. Norintys galės užlipti į bokštą ir pasigrožėti Kuršių Marių vaizdais.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: pietūs laisvu laiku, suvenyrai, kava/arbata, ar kitos asmeninės išlaidos, auka Evangelikų bažnyčioje (jeigu bus apsilankyti viduje galimybė kunigui papasakoti).

Pilni įspūdžių keliausite namo. Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 20:00 val. (į tą pačią vietą iš kurios išvykote).

Pažintinės - patyriminės kelionės autobusu kaina - 30 € asmeniui. Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

REKOMENDUOJAMA. Pasirūpinti vandenuku, užkandžiais, atsižvelgiant į orus – avalynę, kremą nuo saulės, ar lietaus ploščiuką.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad pietūs šioje kelionėje nėra užsakyti, todėl laisvu laiku galėsite papietauti.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir jeigu bus mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Patyriminės - pažintinės kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas

Išvykimo dienos:

9:30 val.  Išvykimas iš Klaipėdos, Danės g. 17, autobusų sustojimo vietoje, prieš Klaipėdos Rotušę.

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos pažintinė kelionė: Desertų degustacija – senovinis kaimas – retro automobiliai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

2-jų dienų savaitgalio verslo kelionė autobusu skirta kolektyvams: Pažintis su dangaus žvaigždynais – Žygis su Radvilų troškiniu