Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu – Kuršių pėdsakais Lietuvoje

rugpjūčio 20
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu – Kuršių pėdsakais Lietuvoje
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės metu lankysite vakarų Lietuvos ąžuolyno šventvietę. Unikalų akmenų muziejų su vietinio gido pasakojimu. Lankysite žemdirbio muziejų, kur pamatysite autentiškas girnas. Lankysite gyvenvietę, kuri anksčiausiai minima rašytiniuose šaltiniuose. Pasiklausysite gido pasakojimo piliakalniuose. Bei lankysite didžiausią Lietuvos akmenį.


Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 20 d. 07:30

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu pradėsite aplankydami vakarų Lietuvos miesto ąžuolyno šventvietę. Šioje teritorijoje yra net 3 dėmesio verti akmenys: Šilalės kūlis, dubenėtasis akmuo ir aukuro akmuo. Prieš daugelį metų rašytiniuose šaltiniuose minima kulto vieta šiomis dienomis yra tapatinama su Šilalės ąžuolu ir Didžiuoju akmeniu. Kuršiams yra būdingos tokios vietos, kuriose ant akmenų susirenka ypatingas vanduo – pirmojo sniego, ryto rasos, o šalia tokių akmenų buvo kuriama šventa ugnis.

 Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu metu važiuosite aplankyti unikalaus akmenų muziejaus ir parko. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai. Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. 

Vienos dienos pažintinės kelionės metu stabtelsite papietauti. Pietums: cibulynė + cepelinai su mėsa (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę) 

 Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu tęsite lankydamiesi žemdirbio muziejuje, kuris buvo įkurtas 2007 metais. Pirmasis muziejaus eksponatas – senovinės girnos, jas už simbolinę kainą atidavė kaimynas. Žemdirbio muziejuje eksponuojami senoviniai įrenginiai, įrankiai, prietaisai, namų apyvokos reikmenys, baldai. Ekspoziciją išvysite atstatytose rąstinėse klėtyse.  

 Vėliau pažintinės kelionės autobusu metu užkopsite į anksčiausiai rašytiniuose šaltiniuose paminėtą gyvenvietę Lietuvoje. Gidas papasakos įdomių istorijų, legendų. Šis piliakalnis paskelbtas archeologijos paminklu, istoriniu - landšaftiniu draustiniu. 

Savaitgalio kelionei einant į pabaigą, vyksite prie didžiausio akmens visoje Lietuvoje. Tai akmuo sveriantis apie 680 tonų, yra apie 13 m ilgio, 9 m pločio bei 4 m aukščio. Akmuo sudarytas iš lauko špato, žėručio, kvarco. Šis akmuo ledynų atvilktas iš Fenoskandijos uolienų masyvo, taip pat įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. 

Kupini įspūdžių vyksite namo.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina –  30 € asmeniui;

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomos išlaidos:

  • Akmenų muziejus – 5 € suaugusiam asmeniui, 3 € senjorams, vaikams 
  • Pietūs – 8 € asmeniui;
  • Žemdirbio muziejus – 2 – 3 € asmeniui (priklausomai nuo grupės dydžio)
  • Ekskursija piliakalniuose – 3- 4 € (priklausomai nuo grupės dydžio)

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


7.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

8.10 val. išvykimas iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL, Žemaitės al. 12

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: 19.00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus