Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: žiemos sodas ir muziejus – edukacija „Vonios malonumai“ - Palanga

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: žiemos sodas ir muziejus – edukacija „Vonios malonumai“ - Palanga

Kelionės programa

Pažintinę-patyriminę kelionę kolektyvams pradėsite nuostabiame muziejuje, kuris įsikūręs dvare. Gidas jums papasakos apie šį dvaro muziejų ir supažindins su archeologijos, dvaro istorijos, kultūros ir numizmatikos ekspozicijomis. Aplankysite išlikusius statinius kaip dvaro vandens malūną, centrinius rūmus ir ūkvedžio namą. Taip pat aplankysite žiemos sode, kurį įkūrė Grafas Juozapas Tiškevičius kai 1875 metais nusipirko šį dvarą. Šis sodas buvo išskirtinis, nes jame puikavosi reti augalai, augo vaismedžiai, kaktusai, o ant koralais išpuoštų sienų raizgėsi nematyti vijokliai. Žiemos sode buvo įrengtas ir fontanas, krioklys, dirbtiniai upeliai su tvenkiniais, kuriuose augino dekoratyvines žuvis. Šiai dienai sode auga daugiau kaip 170 skirtingų rūšių ir apie 5000 vienetų augalų. Su žiemos sodo istorija ir augalais supažindins jus muziejaus gidas.

Po pažintinės ekskursijos kolektyvams keliausite pasistiprinti. Pietums sriuba ir kugelis (jeigu pietų atsisakote registruojantis praneškite, kitu atveju bus užsakoma bendra tvarka).

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams tęsite dalyvaudami edukacijoje. Žmonės nuo seno natūraliomis priemonėmis rūpinasi savo oda. Tad šios edukacijos metu sužinosite apie natūralius vonios malonumus, kaip pasigaminti vonios burbulus, susipažinsite su natūraliais eteriniais aliejais, žolelėmis, kurios buvo ir yra naudojamos higienos ir kosmetikos gaminių gamyboje. Savo rankomis pasigaminsite atpalaiduojantį, raminantį ir burbuliuojantį vonios rutuliuką. Šis kolektyvinis užsiėmimas taip pat stiprina ir komandinio darbo dvasią, visi kartu turėsite priimti sprendimą kokio kvapo ir spalvos bus jūsų burbulai, kartu ruošite burbulų masę. Užsiėmimo metu dar ragausite arbatą, kuri bus paruošta iš higienos ir kosmetikos gaminių  gamyboje naudojamų žolelių.

Pažintinės kelionės kolektyvams autobusu pabaigoje turėsite laisvą laiką kurortiniame mieste prie Baltijos jūros. Pasigrožėsite šiuo kurortu, pasivaikščiosite pagrindine miesto gatve, kuri jus nuves prie 470 metrų ilgio tilto. Nuo tilto atsiveria raminantis jūros vaizdas, pasiklausysite jūros ošimo garso.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

PASTABA!

  • Šiuo metu žiemos sode vyksta rekonstrukcijos darbai, kurie vyks iki 2022 metų rudens.
  • Edukaciniame užsiėmime „Vonios malonumai“ vienu metu gali dalyvauti iki 25 dalyvių.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 73 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: bitynas – Kupiškio krašto dvarai – pasiplaukiojimas laivu

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Eglutės žaisliukų muziejus – Porceliano ekspozicija – J.Miltinio palikimų studija

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai