Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  1. Pradžioje vyksite į Zarasus, susipažinsite su Zarasų krašto istorija, iš vietinio gido išgirsite pasakojimus ir legendas, pasigėrėsite miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Taip pat pasivaikščiosite Sėlių aikšte, kurios radialinis išplanavimas yra vienintelis Lietuvoje, iš išorės pasigrožėsite  Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia.
  2. Kelionę autobusu tęsite malūne. Su malūno savininku apžiūrėsite senovinį, tris šimtus metų menantį vandens malūną. Pasiklausysite unikalių istorijų apie malūno tuometinį ir šiuolaikinį gyvenimą bei artimiau susipažinsite su grūdų malimo procesu, pasivaikščiosite po visus tris malūno aukštus, kuriuos mums mielai aprodys malūnininkas Stasys. Vėliau ragausite blynus iš kvietinių miltų, sumaltų šiame malūne.  
  3. Pasistiprinę vyksite prie vieno iš seniausio Europoje medžio - Stelmužės ąžuolo. Čia užklysdavo Lietuvos kunigaikščiai, kryžiuočių ir kalavijuočių riteriai, švedų kariaunos. Pro čia žengė kaizerio bei Hitlero kariuomenės. Drevėje rasti žmogaus griaučiai ir prancūziškas šautuvas byloja, kad ji tikriausiai buvusi vieno iš Napoleono kario slėptuve jam bėgant iš Rusijos.
  4. Vėliau šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite dar vieną įdomų muziejų - malūną. Čia didžiają muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija: nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmūjų garso laikmenu gramofoninės plokštelės, Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Muziejaus įkūrėjęs labai įdomus pasakotojas. Todėl išgirdę seniai girdėtų, žinomų dainų, norėsis padainuoti ir pašokti. Čia užtikrintas linksmas laiko praleidimas.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 78 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa su blynais, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas