Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  1. Pradžioje vyksite į Zarasus, susipažinsite su Zarasų krašto istorija, iš vietinio gido išgirsite pasakojimus ir legendas, pasigėrėsite miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Taip pat pasivaikščiosite Sėlių aikšte, kurios radialinis išplanavimas yra vienintelis Lietuvoje, iš išorės pasigrožėsite  Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia.
  2. Kelionę autobusu tęsite malūne. Su malūno savininku apžiūrėsite senovinį, tris šimtus metų menantį vandens malūną. Pasiklausysite unikalių istorijų apie malūno tuometinį ir šiuolaikinį gyvenimą bei artimiau susipažinsite su grūdų malimo procesu, pasivaikščiosite po visus tris malūno aukštus, kuriuos mums mielai aprodys malūnininkas Stasys. Vėliau ragausite blynus iš kvietinių miltų, sumaltų šiame malūne.  
  3. Pasistiprinę vyksite prie vieno iš seniausio Europoje medžio - Stelmužės ąžuolo. Čia užklysdavo Lietuvos kunigaikščiai, kryžiuočių ir kalavijuočių riteriai, švedų kariaunos. Pro čia žengė kaizerio bei Hitlero kariuomenės. Drevėje rasti žmogaus griaučiai ir prancūziškas šautuvas byloja, kad ji tikriausiai buvusi vieno iš Napoleono kario slėptuve jam bėgant iš Rusijos.
  4. Vėliau šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite dar vieną įdomų muziejų - malūną. Čia didžiają muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija: nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmūjų garso laikmenu gramofoninės plokštelės, Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Muziejaus įkūrėjęs labai įdomus pasakotojas. Todėl išgirdę seniai girdėtų, žinomų dainų, norėsis padainuoti ir pašokti. Čia užtikrintas linksmas laiko praleidimas.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina, (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus. 

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina  - apie 27-32  € asmeniui (ekskursija po Zarasus, du vandens malūnai, razavi ir blynai su arbata, įėjimas į bažnyčią)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Šatrijos raganos beieškant – Palendrių vienuolynas – žemaitiška vakaruška

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija