Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  1. Pradžioje vyksite į Zarasus, susipažinsite su Zarasų krašto istorija, iš vietinio gido išgirsite pasakojimus ir legendas, pasigėrėsite miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Taip pat pasivaikščiosite Sėlių aikšte, kurios radialinis išplanavimas yra vienintelis Lietuvoje, iš išorės pasigrožėsite  Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia.
  2. Kelionę autobusu tęsite malūne. Su malūno savininku apžiūrėsite senovinį, tris šimtus metų menantį vandens malūną. Pasiklausysite unikalių istorijų apie malūno tuometinį ir šiuolaikinį gyvenimą bei artimiau susipažinsite su grūdų malimo procesu, pasivaikščiosite po visus tris malūno aukštus, kuriuos mums mielai aprodys malūnininkas Stasys. Vėliau ragausite blynus iš kvietinių miltų, sumaltų šiame malūne.  
  3. Pasistiprinę vyksite prie vieno iš seniausio Europoje medžio - Stelmužės ąžuolo. Čia užklysdavo Lietuvos kunigaikščiai, kryžiuočių ir kalavijuočių riteriai, švedų kariaunos. Pro čia žengė kaizerio bei Hitlero kariuomenės. Drevėje rasti žmogaus griaučiai ir prancūziškas šautuvas byloja, kad ji tikriausiai buvusi vieno iš Napoleono kario slėptuve jam bėgant iš Rusijos.
  4. Vėliau šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite dar vieną įdomų muziejų - malūną. Čia didžiają muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija: nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmūjų garso laikmenu gramofoninės plokštelės, Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Muziejaus įkūrėjęs labai įdomus pasakotojas. Todėl išgirdę seniai girdėtų, žinomų dainų, norėsis padainuoti ir pašokti. Čia užtikrintas linksmas laiko praleidimas.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 78 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa su blynais, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „O PRIE SMETONOS BUVO... “

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė ekskursija kolektyvams su dviračiais: Pasigrožėkime Vilniaus medinukais