Kelionė iš Vilniaus po Birštoną - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu

birželio 11
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė iš Vilniaus po Birštoną - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažintinėje-degustacinėje kelionėje vyksite į Dzūkiją, susipažinsite su lietuvišku kulinariniu paveldu- ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais. Taip pat susipažinsite su kurortiniu miestu, jo įdomybėmis, pasiplaukiosite Nemuno upe ir lipsite į aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje.


Išvykimas
2022 m. birželio 11 d. 08:00

Kelionės programa

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Dabar laikai pasikeitė, duonos galima nusipirkti, tačiau Nemajūnų bendruomenėje lietuviškas kulinarinis paveldas yra gyvas ir puoselėjamas. Ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registracijos metu, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Toliau pažintinės kelionės autobusu metu keliausite į apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje. Bokšto apžvalgos aikštelė – 45 m aukštyje, viso bokšto aukštis – 55 m. Kylant į bokštą, įrengtos šešios atokvėpio vietos, kadangi įveikti tokį aukštį be poilsio sunkoka. Priešais bokštą įrengta atokvėpio aikštelė ir stendas, kuriame galima susipažinti su Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdžiu. Įveikus 300 bokšto laiptelių, jums atsivers ypatingas gamtos reiškinys – didžiausios Lietuvos upės – Nemuno – kilpos.  Nemunas matosi iš abiejų pusių, tarsi būtumete tarp dviejų Nemunų. Iki šiol Nemuno kilpų kraštovaizdis buvo matomas tik pakilus karšto oro balionu, parasparniu arba nuotraukose, o dabar juo galima pasigrožėti ir iš bokšto. Šalia miškas, matosi Birštono panorama, Nemuno slėnis.

Vėliau savaitgalio pažintinėje-patyriminėje kelionėje jūsų lauks smagus pasiplaukiojimas laivu. Plaukimo metu galėsite patogiai mėgautis beiskeičiančiais gamtovaizdžiais, pasigrožėti Nemuno vingiais, įspūdingais skardžiais tiesiai pro laivo apvaliuosius langus arba išėję į vieną iš dviejų atvirų denių. Kelionės maršrutas tęsiasi iki „Ožkų pečiaus“, gamtos paminklo žvelgiančio į Nemuno ir Verknės upių santaką. Tai vienas gražiausių maršrutų plaukiant laivu.

Pažintinės vienos dienos kelionės pabaigoje dalyvausite ekskursijoje, kurios metu susipažinsite su kurortiniu miestu iš arčiau. Gidė papasakos kuo šis miestas yra ypatingas Lietuvai, kaip jis kūrėsi, kokie įžymūs žmonės čia viešėdavo, bei kaip jis tapo pripažintas kurortu ir visokių įdomių istorijų apie miestą. Aplankysite mineralinio vandens paviljoną „Birutės vila“, Kneipo sodą bei Vytauto parką, kurhauzą.

Laisvas laikas savarankiškai pasivaikščioti po miestą ir pavalgyti restorane ar kavinėje.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Šios savaitgalio kelionės metu – pietūs nėra numatyti. Įsidėkite užkąsti, atsigerti (vandenuko, kavos, arbatos). Norintys galės pavalgyti Birštone laisvu laiku.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija Birštone – 3 € asmeniui;
  • Dzūkiškų bandų edukacija – 8 € suaugusiam asmeniui;
  • Plaukimas laivu – 10 € asmeniui;

 

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti):

08.00 val. Lukiškių aikštė prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

Numatomas grįžimas atgal į Vilnių apie 20:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė